Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Jakchcesz Z funduszu Sprawiedliwości ponoć dostał ostatnia transze od naszego podróżnika Zbigniewa Z.
6
@Michael24 "taki odpad" - Trochę kultury chłopie.
6
@Comentateiro Hitlera też mogą?
0
@ShawnC Ja ich z długu ściągnę.
0
@Gary To weź to zrób.
1
@Jakchcesz Kapitalizm to się zwie proszę pana.
0
@MichuZ44 Boże pamiętam tego Akkomacha, jaki to był kiepski zawodnik xd.
4
Jak nic wygrali w Euro Jackpot I teraz hajsem szastaja.
3
Ja mam złe wspomnienia z transferami z Atletico do Barcy. Niemal kazdy kluczowy zawodnik jaki przychodził do nas się nie sprawdził, czy to Turan czy Griezmann, a przychodzili za niemałe pieniądze.
Jestem ciekaw dlaczego chce go Flick skoro to trener, który preferuje grę 9 w tej formacji.
0
@Hosh Szmyt się mimo wszystko sprawdził, bo końcówka świetna I moim zdaniem będzie to rokowac.
Ale tak, transferowy sabotaż, bo nawet Wdowik nie do końca dał rady w Jadze.
0
@Hosh Szkoda ze odchodzi
0
@Popitek12 clash in the Italy oglądaj W niedzielę
1
Oficjalnie : Łukasz Masłowski opuszcza Jagiellonie Białystok.
Ehh, mogą wrócić mroczne czasy do Białegostoku i on ponoć ma być w Widzewie.
2
@Borneo A wybory wygrywa partia Faragea która nie chce być w UE. No coś mi tu nie gra
1
@Konradowskyy Bosak, Berkowicz, Mentzen - Trzy nieroby które niczego prócz krzyków nie wnoszą.
0
@ProMILs Co? Jego ojciec jest profesorem na tej uczelni, więc to ty skończ bredzić.
Kancelarie w której proponuje żałosna formę zatrudnienie i w której specjalizuje się w omijaniu podatków.
Doktorat który zaledwie był cytowany trzy razy i który niezbyt jest uznawany przez środowisko naukowe.
A nie no wcale nie jest nepo, baby, absolutnie, bo który człowiek ma tak silne wsparcie (sorry, jest w rodzinach elit)
6
Widzę że Sławek Mentzen nazywa artystów nierobami.
A to dobre sobie, powiedział nepo baby który doktorat ma tylko dlatego że był na uczelni tatusia i te całe swoje biznesy(które i tak generują straty jak browar mentzen) zawdzięcza majetnej rodzinie.
Jak rozumiem oburzenie z tym finansowaniem artystów, tak ten typ o pracy jest ostatnia osoba do wypowiedzi, naprawdę ostatnią.
1
@Kozinho. Ale ty nawet tego nie walkujesz xd.
0
@Comentateiro Bo raz, że strefa czasowa, dwa,, że historie jakie się odbyły mnie trzymały, trzy no klimat jest kiepski i raczej się nie zmieni, cztery brak Polski robi swoje.
0
@MesQueUnClub_87 Wiesz co? Jak Messi zdobył mundial I nie ma polski to ten mundial mnie nie jara absolutnie.
0
Was też totalnie ten mundial nie jara? Bo ja np pierwszy raz w życiu mam totalnie gdzieś ta imprezę, nie tylko ze względu na brak Polski, ale brak jakiejś ciekawej historii jak np droga Argentyny po złoto, no i brak Italii po raz 3 z rzędu jako fana Serie A jeszcze bardziej mnie odpycha od mundialu, no i ta strefa czasowa gdzie nijak nie będzie się tego oglądać.
1
@blakkudium Wolałbym Rashforda. Nlo
1
@Kozinho. Jakich? Bo na pewno to nie jest lewicowiec? Zresztą ja tobie zadałem pytanie i dalej nie odpowiedziałeś na nie.
1
@Herato Maripa nie znam, ale Matipa już owszem.
I został tylko Allison z tej paczki oraz Van Dijk.
Najbardziej wstydliwa porażka w historii Barcy, nawet te słynne 8 do 2 nie ma podjazdu do tej katastrofy.
Czas srogo leci.
5
W końcu jakieś ruchy transferowe jakie tu nie były od czasu przyjścia Robercika do klubu.
Wprawdzie były pojedyncze transfery jak olmo czy gundo czy Cancelo oraz Marcus, ale takiego ognia nie było właśnie od 4 lat.
Fajnie.
0
@FabianekMrozek Najwyżej to symulatory analityczne masz na oddziale zamkniętym.
0
@Nazio_87 co łaska plus vat
0
@Dankho94isback A to zobaczymy czy te twoje gadanie się potwierdzi.
0
@Faro Nico się na nas wypiął, weź daj se spokój.
0
@JimMorrisonFCB Ale jego klauzula nie jest wysoka.