Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AlexDark00 Yyyyyyyyyyyyy what? Po jakiemu ty do mnie piszesz?
0
@clyde Z Warszawy też.
3
@AlexDark00 Dobra zjeżdżaj.
4
@tomek8756 Trenerski Goat.
0
@LukaszFan Dla każdego o nic, dosłownie dla każdego.
0
@Laminedependencia Też o nic, bo to dosłownie ostatni mecz sezonu, ma presezon.
0
@tbas Wywalone, preseason będzie I tyle, już dajcie spokój m
2
@Laminedependencia Ale to mecz o nic ludzie.
1
@LAMC_10 Nie, a czemu jako 9?
1
@barcelonaLM Nie I jeszcze raz nie, Barcelona potrzebuje porządnej 9.
0
@TR3YWAY Widać że po siłce jesteś.
3
Mam nadzieję że Oskar Pietuszewski naprawdę się rozwinie do takiego poziomu, że kiedyś go Barca weźmie, bo jest to talent naprawdę wyjątkowy, no i chłop z mojego Podlasia :)
Chyba tylko ten chłopak jest w stanie załatać dziurę po Lewym.
0
@tomek8756 A daj z nim spokój, szkoda czasu na niego.
0
@clyde Najbardziej boli to, że Robert Lewandowski odszedł z FC Barcelony :(
0
@clyde Tak samo, ja pierdole taka szkoda.
10
Rozpłakałem się, nie ukrywam po tym meczu.
Ja pierdole to takie smutne ze juz Lewego nie będzie w Barcy :(
Dziękuję Robert za ten czas, Visca Barca, Visca Lewy.
0
@messi564 Weź już tego swojego Araujo nie pchaj.
No ja tobie złożę, aczkolwiek twój przypadek może być nieuleczalny.
0
@messi564 A dziękuję.
1
@majkiii jak dzieci.
0
@messi564 tak, dalej.
1
Ostatni mecz, Barca gra na chillu, a wy przezywacie xd.
0
Sto razy wolę takie mecze niż kopanine za Xaviego.
12
120 bramek Lewego, aż płakać się chce
4
Luka Modric zostaje w AC Milan - no to Milanie jutro przypieczetuj ligę mistrzów :)
6
Szkoda ze Bayern nie jest w finale, po prostu dla samego Harry Kane'a, bo to naprawdę bardzo fajny zawodnik.
0
Wyjątkowo na la bambie dzisiaj kameralnie, jak na camp nou.
4
Gavi jaki świr - typ wjeżdża nakładka, a ten wsadza głowę aby odebrać piłkę xd.
1
@Giwera polski real Madryt
0
@mkord No dobrze, ale co z tego, czy to taka duża strata? Uważam że nie, bo inne kluby też robią dobre wyniki.
1
Śmieszy mnie ta narracja, że "o, słabe Katowice będą w eliminacjach do ligi konferencji zamiast Legii" bo ta kuźwa Legia to niby mocna taka co? Poza tym miło widzieć nowe twarze w pucharach dzięki którym moga podnieść swój poziom sportowy, poza tym to Legia Mioduskiego więc no.