1

@AlexDark00 Yyyyyyyyyyyyy what? Po jakiemu ty do mnie piszesz?

0

@clyde Z Warszawy też.

3

@AlexDark00 Dobra zjeżdżaj.

4

@tomek8756 Trenerski Goat.

0

@LukaszFan Dla każdego o nic, dosłownie dla każdego.

0

@Laminedependencia Też o nic, bo to dosłownie ostatni mecz sezonu, ma presezon.

0

@tbas Wywalone, preseason będzie I tyle, już dajcie spokój m

2

@Laminedependencia Ale to mecz o nic ludzie.

1

@LAMC_10 Nie, a czemu jako 9?

1

@barcelonaLM Nie I jeszcze raz nie, Barcelona potrzebuje porządnej 9.

0

@TR3YWAY Widać że po siłce jesteś.

3

Mam nadzieję że Oskar Pietuszewski naprawdę się rozwinie do takiego poziomu, że kiedyś go Barca weźmie, bo jest to talent naprawdę wyjątkowy, no i chłop z mojego Podlasia :)

Chyba tylko ten chłopak jest w stanie załatać dziurę po Lewym.

0

@tomek8756 A daj z nim spokój, szkoda czasu na niego.

0

@clyde Najbardziej boli to, że Robert Lewandowski odszedł z FC Barcelony :(

0

@clyde Tak samo, ja pierdole taka szkoda.

10

Rozpłakałem się, nie ukrywam po tym meczu.

Ja pierdole to takie smutne ze juz Lewego nie będzie w Barcy :(

Dziękuję Robert za ten czas, Visca Barca, Visca Lewy.

0

@messi564 Weź już tego swojego Araujo nie pchaj.

No ja tobie złożę, aczkolwiek twój przypadek może być nieuleczalny.

0

@messi564 A dziękuję.

1

@majkiii jak dzieci.

0

@messi564 tak, dalej.

1

Ostatni mecz, Barca gra na chillu, a wy przezywacie xd.

0

Sto razy wolę takie mecze niż kopanine za Xaviego.

12

120 bramek Lewego, aż płakać się chce

4

Luka Modric zostaje w AC Milan - no to Milanie jutro przypieczetuj ligę mistrzów :)

6

Szkoda ze Bayern nie jest w finale, po prostu dla samego Harry Kane'a, bo to naprawdę bardzo fajny zawodnik.

0

Wyjątkowo na la bambie dzisiaj kameralnie, jak na camp nou.

4

Gavi jaki świr - typ wjeżdża nakładka, a ten wsadza głowę aby odebrać piłkę xd.

1

@Giwera polski real Madryt

0

@mkord No dobrze, ale co z tego, czy to taka duża strata? Uważam że nie, bo inne kluby też robią dobre wyniki.

1

Śmieszy mnie ta narracja, że "o, słabe Katowice będą w eliminacjach do ligi konferencji zamiast Legii" bo ta kuźwa Legia to niby mocna taka co? Poza tym miło widzieć nowe twarze w pucharach dzięki którym moga podnieść swój poziom sportowy, poza tym to Legia Mioduskiego więc no.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?