2

@panczo No i to w tej partii jest najgorsze, że oni nic nie robią i co więcej, oni plują wyborcom w twarz, bo jak inaczej nazwać to co oni robią w tej kadencji, a ja przypomnę kto ich wybrał.

3

@takisobiektos Ja będę na komunii, superrr xddd

1

@OBSERWATOR2021 to jest inżynier gościu xd

0

@matador Najlepiej w innym kraju. Polska to trudne miejsce do życia.

3

@AmigoBlancos Super i niech to trwa z 20 lat nawet.

0

@Aragorn33 "problem jest w tym, że oni nic nie robią" - Po co klamiesz jak robią?

1

@Safrani Razem nie wejdzie do rządu z nową lewica uważam, poza tym Razem uważam zyska ok 8 procent w 2027.

1

@Konradowskyy Ale jemu ciągle rośnie. To jest własnej dobry sondaż, bo nawwt większość pokazuje sondaży, że prog partii rośnie.

0

Wcale się nie zdziwię jak tu trafi właśnie goncalo Ramos albo Barcola, zwłaszcza że jeden z nich koszmarnie drogi nie będzie również w pensji.

Aczkolwiek uważam że jeśli Lewy odejdzie to przyjdzie tu Vlahovic.

0

@Eklerek Fede za Casemiro jak znalazł.

1

@Borneo Państwo nie jest w tej sytuacji bez winy

1

@MesQueUnClub_87 Przyjaciela zza ofenau kolego

0

@Gronek Dobrze już nie płacz.

1

Jak tam Ziobro? Bo widzę że kolega sobie został ekspertem w tv republika na uchodztwie w usa xdddd.

2

@michaleu Wszystko zniszczyli, łącznie z tak pięknie prosperujaca drużyna z 2022 roku.

1

Jak patrzę, że media Madryckie wylewają wiadro pomyj na Mbappe, a Vini jak zwykle święty (wczoraj oczywiście zagrał koszmarny mecz) to bierze mnie żałość. Można mówić, że Mbappe dużo nie biega itp, ale gość ten zespół już no tyle razy ciągnął za uszy, że to szok.

Oczywiście Francuz swoimi dziwnymi akcjami nie jest bez winy, ale tam u śmietankowych to ja odnoszę wrażenie że Vinicius jest dosłownie przez media nie do ruszenia xd.

1

@BorzyKrzys Niestety związek Maxa z Milanem musi dobiec końca.

2

@Kgorecki2500 Dać Ci canal plus?

0

Ale beka ze Adamek trzyma Ziobre xddd.

Boże cos pięknego to jest.

9

Kondolencje mistrzu. Ja wiem co to znaczy stracić najbliższą osobę :(

1

I co mówiłem że Ziobro poleci do Ameryki, a nie jak niektórzy myśleli że Białoruś.

https://www.donald.pl/artykuly/8guD8KBj/zbigniew-ziobro-znowu-dal-noge-i-zwial-do-usa

0

To co? Dziś rozwalamy Madryt?

0

@Vegeta88 To niech ja skaza.

0

@PatrykBarca To dalej dużo wyższy poziom niż liga amerykańska.

1

@michaleu Nie powiem co robić z Interem, zarówno jednym jak i drugim.

0

@Vegeta88 Ale dlaczego "uciekła", to służby ja ścigają?

3

Mija dokładnie 21 lat i 37 dni od śmierci Jana Pawła II @lithotripter @Konradowskyy

0

@stone80 Przedłużona majówka?

1

Szczerze mówiąc wolę aby Widzew został w ekstraklasie, a za nich żeby spadła Cracovia, bo pasy w sumie są ludziom obojętne, a Widzew to jednak kawał historii w polskiej ekstraklasie.

Dobrze, że Wisła wraca, brakuje jej.

0

@PeRRy No ale ty dalej chyba nie rozumiesz ze to wszystko ma związek z polityką laburzystow? Nie wiem, mam ci to tłumaczyć? Obserwujesz media ponoć, niby się interesujesz, czy serio musisz mi podawać te dane? Brexit dalej nie ma nic do rzeczy w tej kwestii, bo istotą takiej zmiany jest polityka i przesuwanie się wajhy oraz koniec dominacji torysow oraz laburzystow.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?