Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@macio_944 Uśmiechu mi nie brakuje akurat.
6
Brawo, zasłużony awans i Arsenal po 20 latach w finale ligi mistrzów.
0
@macio_944 Ja pierdole chłopie, nawet final się nie odbył, a ty już spisujesz Arsenal na straty
0
Błagam niech ten Arsenal wywali Atletico.
0
@Luciano99 kurcze
0
@directedbyfcb No to fakt, bo tutaj problem leży w systemie.
2
@Rhaan Tylko, że ta babka ma niewielki wpływ na zmianę systemu opieki zdrowotnej kiedy rodzic ma pełna pulę zasobów do tego.
Poza tym no medycyna nie zajmuje się tematami światopoglądowymi i nie wychowuje.
0
@APTAPT albo nawet groźby pobicia xd.
5
https://www.donald.pl/artykuly/fmsN7KRZ/minister-edukacji-krytykowana-za-stwierdzenie-ze-rodzice-sa-zmora-szkoly
Możecie lubić albo nie lubić obecnej minister, ale z tym stwierdzeniem to ja się podpisuje obiema rękami.
No nawet gdy byłem uczniem to największe problemy robili zawsze rodzice o niemal wszystko i wszystkie problemy dzieciaków właśnie wychodziły z domów.
0
@Szklaner Polityka neoliberalna myślę.
0
@July_6_BcN Nic nie tak, zawsze tak było. Nie wiem, jesteś z Warszawy i to cie dziwi.
2
@Criss18Barca No oczywiście że tak powinno być. Przecież to chore, że szefem resortu zdrowia jest ekonomistka która totalnie nie ma o tym pojęcia, a szefem ministerstwa obrony jest człowiek który jest lekarzem xddd.
Nie, to nie jest normalne.
0
@Danny Gaucho A kto na przykład.
1
@Dari0G No z Hitlerem trochę jest inna historia, więc porównanie takie z dupy.
5
Tak czy siak Arsenal ma wszystko w swoich rękach.
0
@Dari0G A są zarzuty?
0
@Pedri16Future Skoro Arsenal gra antyfutbol, to city gra football niezgodny z prawem.
Pep ok, ale to tyle.
3
A ja nie wiem jak można jako fan piłki nożnej kibicować aby to Manchester City wygrało ligę. Raz, że oni grają jeszcze gorzej niż Arsenal, dwa, że od dawna już to zespół który najlepsze lata gry ma za sobą, trzy wiadomo, że szejki oraz te walki jakie się przewijają z tym klubem, no i Arsenal mający ligę to powiew świeżości w tej lidze.
Jak rozumiem jeszcze tutaj kibiców którzy wolą aby psg albo Bayern wygrało lm, tak tutaj nie rozumiem bólu tyłka o to, że możliwe że city przegra ten wyścig.
4
@macio_944 A ja tam bym się ucieszył jakby the gunners zdobyli lm I ligę angielska. W końcu coś nowego.
0
Haaland jest genialny.
0
Gracie Everton.
Boże jakie to są dzisiaj kasztany te city xd.
0
@John_Doe Nie, profilaktycznie cie nie lubię.
0
@John_Doe W sam raz na takiego typa jak ty.
1
@Kgorecki2500 Ten człowiek akurat to skrajny miłośnik pomarańczowego.
2
@John_Doe Ty czubie akurat nie powinieneś się wypowiadać. Jesteś lizakiem Trumpa.
0
@Kubsoleon Arsenal.
0
@Szczygiel06 Rzesza kobiet
1
@BoltonAdi@BoltonAdi@BoltonAdi@BoltonAdi?
1
@FanVictoraIbarbo Ja? Widziałem codzienna przemoc nawet na ulicy, na wsiach, widziałem w szkole jako dzieciak rzeczy które dzisiaj w głowie się nie mieszcza jak mierzenie w łazience, do tego kiedyś popularny był ekshibicjonizm i wiele innych odpalow jak już mówicie o czymś w przestrzeni publicznej , a tutaj macie ból bo dzieciaki mają głupawkę i się bawią ( sam jakoś nie jestem fanem takich zabaw, ale to dalej dzieci)
0
@Ilka Jakiś dowód, że biorą z tego? Czy to tylko twoje przekonanie? Bo ty wiesz ze coś takiego istniało jak punki i ty wiesz ze dużo za pożyczamy z zachodniej kultury?
Nie będę już komentować pierwszego, bo szkoda energii na tak dyskryminujacy syf.