0

Cóż za widowisko xd.

2

@qbsonFCBarca I czteropak.

1

@TR3YWAY To od rana do wieczora ostra pompa.

0

@maroon raczej trenerka

0

@olafadamski Ja nie lubię populizmow

1

@majkiii Podejrzewam że nawet nie ogląda.

0

Były piłkarz który totalnie nie zna się na tym co robi? Ja ze swojej strony podam Wojtka Kowalczyka i do tego jest populista, a jacy waszym zdaniem?

0

@Zoker O Jezu dziękuję ci bardzo.

4

@ToWinaSedziego Jak ten Inter Miami można oglądać to ja nie wiem serio xd.

0

@Zoker A mógłbyś mi wysłać artykuł? Bardzo proszę, bo chętnie to przyjmę do 4 rozdziału jeszcze jeśli mój promotor powie co poprawiać.

0

@Kubsoleon Tam jest duża wymiennosc pozycji, a Dembele przeważnie I tak operuje na skrzydle i w rolę 9 potrafi się wcielić Doue.

2

Leon Goretzka będzie piłkarzem AC Milan.

Dobry transfer zważywszy na fakt ubytków jakie ten zespół potrafi trapic.

1

@BojanKriKicz Tak się po prostu mówi.

0

@Zoker Jeden I drugi nie powinien tutaj trafić.

0

@gumaz A przeczytałeś w ogóle ten tekst czy nie?

2

@Eklerek Tam nawet porządnego napastnika nie ma, nie mówiąc o wielu innych pozycjach.

1

Serio, spada z rowerka tekst o tym, że powiedziałem jaki mamy sezon na dole tabeli? No bez przesady ludzie xd.

3

@Zoker A ja mówię o Alvarezie.

6

@Zoker A po co nam piłkarz Ferrano podobny? Tutaj trzeba 9.

0

@Lionel_Messi10 Kocika? Xddd, weź człowieku, na cholere nam ten napastnik.

1

@mekston Trener też swoje tutaj zrobił.

1

@AmigoBlancos Julian Alvarez, chyba nie wiem nad czym tu debatować.

1

@norbi77 Owszem to prawda, ja byłem mocno w niego zaangażowany i droga przez jaka przeszła Argentyna oraz Messi aby zdobyć trofeum była piękna.

1

@norbi77 Nie wiem, skala meczu, dramatrugia, fantastyczna dogrywka, wybitne interwencje. Oglądałem mecz live vs Milan i po 3 do 3 było bardzo spokojnie, a mecz składa się na całość i ta całość w tym spotkaniu była fenomenalna, a Messi wygrywający mundial po karnych i wykonujący go gość przez którego o mały włos nie stracili szansy było poetyckie.

4

Sprytnie. Dzisiaj mecz dla typowych casuali footballu, a jutro mecz dla koneserow tej dyscypliny.

Nie mogę się doczekać spektaklu.

0

@norbi77 na tym polega piękno obu drużyn, gdy myślisz że już możesz iść spać, a tu nagle potężny gol z rożnego

0

@norbi77 Ale na tym polega piękno tego meczu właśnie, że wydawało się że wszystko jest w porządku, a tu już od 70 minuty ostra jazda i huraganowe wymiany ciosów, do tego rzuty karne i zmarnowane sytuacje w końcówce.

To był dla mnie najlepszy mecz w życiu i chyba tylko podobny final mundialu musiałby to zmienić, ale trudno mi znaleźć podobna historie jak tą z Argentyna.

Obrona Martineza to obrona rodem w holu sławy.

3

Mecz jak Argentyna vs Francja, aczkolwiek tamten mecs uważam dalej za najlepszy mecz XXI wieku.

1

A jutro Arsenal vs Atletico skończy się po 0 do 0 albo 0 do 1 dla którejś z ekip po rzucie roznym albo kontrze ehh.

Boże tak dwie nudne ekipy w półfinale.

1

@michaleu Ja też nie przeboleje Ołłowskiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?