Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cóż za widowisko xd.
2
@qbsonFCBarca I czteropak.
1
@TR3YWAY To od rana do wieczora ostra pompa.
0
@maroon raczej trenerka
0
@olafadamski Ja nie lubię populizmow
1
@majkiii Podejrzewam że nawet nie ogląda.
0
Były piłkarz który totalnie nie zna się na tym co robi? Ja ze swojej strony podam Wojtka Kowalczyka i do tego jest populista, a jacy waszym zdaniem?
0
@Zoker O Jezu dziękuję ci bardzo.
4
@ToWinaSedziego Jak ten Inter Miami można oglądać to ja nie wiem serio xd.
0
@Zoker A mógłbyś mi wysłać artykuł? Bardzo proszę, bo chętnie to przyjmę do 4 rozdziału jeszcze jeśli mój promotor powie co poprawiać.
0
@Kubsoleon Tam jest duża wymiennosc pozycji, a Dembele przeważnie I tak operuje na skrzydle i w rolę 9 potrafi się wcielić Doue.
2
Leon Goretzka będzie piłkarzem AC Milan.
Dobry transfer zważywszy na fakt ubytków jakie ten zespół potrafi trapic.
1
@BojanKriKicz Tak się po prostu mówi.
0
@Zoker Jeden I drugi nie powinien tutaj trafić.
0
@gumaz A przeczytałeś w ogóle ten tekst czy nie?
2
@Eklerek Tam nawet porządnego napastnika nie ma, nie mówiąc o wielu innych pozycjach.
1
Serio, spada z rowerka tekst o tym, że powiedziałem jaki mamy sezon na dole tabeli? No bez przesady ludzie xd.
3
@Zoker A ja mówię o Alvarezie.
6
@Zoker A po co nam piłkarz Ferrano podobny? Tutaj trzeba 9.
0
@Lionel_Messi10 Kocika? Xddd, weź człowieku, na cholere nam ten napastnik.
1
@mekston Trener też swoje tutaj zrobił.
1
@AmigoBlancos Julian Alvarez, chyba nie wiem nad czym tu debatować.
1
@norbi77 Owszem to prawda, ja byłem mocno w niego zaangażowany i droga przez jaka przeszła Argentyna oraz Messi aby zdobyć trofeum była piękna.
1
@norbi77 Nie wiem, skala meczu, dramatrugia, fantastyczna dogrywka, wybitne interwencje. Oglądałem mecz live vs Milan i po 3 do 3 było bardzo spokojnie, a mecz składa się na całość i ta całość w tym spotkaniu była fenomenalna, a Messi wygrywający mundial po karnych i wykonujący go gość przez którego o mały włos nie stracili szansy było poetyckie.
4
Sprytnie. Dzisiaj mecz dla typowych casuali footballu, a jutro mecz dla koneserow tej dyscypliny.
Nie mogę się doczekać spektaklu.
0
@norbi77 na tym polega piękno obu drużyn, gdy myślisz że już możesz iść spać, a tu nagle potężny gol z rożnego
0
@norbi77 Ale na tym polega piękno tego meczu właśnie, że wydawało się że wszystko jest w porządku, a tu już od 70 minuty ostra jazda i huraganowe wymiany ciosów, do tego rzuty karne i zmarnowane sytuacje w końcówce.
To był dla mnie najlepszy mecz w życiu i chyba tylko podobny final mundialu musiałby to zmienić, ale trudno mi znaleźć podobna historie jak tą z Argentyna.
Obrona Martineza to obrona rodem w holu sławy.
3
Mecz jak Argentyna vs Francja, aczkolwiek tamten mecs uważam dalej za najlepszy mecz XXI wieku.
1
A jutro Arsenal vs Atletico skończy się po 0 do 0 albo 0 do 1 dla którejś z ekip po rzucie roznym albo kontrze ehh.
Boże tak dwie nudne ekipy w półfinale.
1
@michaleu Ja też nie przeboleje Ołłowskiego.