Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Kaczyński już przeciwnikiem krypto.
No to co? Ustawa zakazujaca krypto przechodzi przez pałac? HAHA.
0
@Hosh Dlatego myśli się o tym aby zrobić to co na lekarskim.
2
@Kgorecki2500 U mnie to były wyroki sądowe, były to książki (nie korzystałem z Hołysta @Aragorn33 wie heh) I jakieś artykuły naukowe, ale tak to ze stron ci powiem nie za bardzo. Zresztą temat mobbingu jest świetnie w książkach opisany, bardzo obszerny, aczkolwiek mobbing prawnie nie jest dalej tak mocno uregulowany.
1
Nie wiem czy ktoś to widział, ale moim zdaniem jest to piękne xd :
https://www.facebook.com/share/r/18ithyqSYG/
1
@Dari0G Niech to powie ludziom ze wsi czy z małych miast, jak taki jest kozak, to wtedy porozmawiamy.
Serio, dosłownie jak rady wuja na weselu odnośnie życia.
1
@Kgorecki2500 Czyli musiałeś korzystać z źródeł anglojęzycznych jak mniemam?
0
@pt9 A ja wręcz przeciwnie, tak bardzo się cieszę że studiuje, bo to jest w moim życiu spełnianie marzeń, no i powiem Ci ze mam genialna grupę, jedyna w swoim rodzaju.
Nie mam pojęcia jak potoczy się moja kariera zawodowa, ale ten okres zaliczam na wielki plus.
0
@Kgorecki2500 Zależy z tym pisaniem, jak masz treść autora to po prostu zmienisz słowa i jazda, ale zobaczymy czy jsa to przyjmie
A o czym dokładnie ten temat mówi?
0
@Kgorecki2500 Mobbing w ujęciu wiktymologicznym.
A czemu trudno? Po prostu masz przypis i parafraza. Kwestia też źródeł zapewne(bo ja też trochę ich mam i oby za te ibidemy mnie nie ścisnął) i to skąd brałeś badania, bo 4 rozdział to ja myślę że będę mieć do poprawy, ale zobaczymy co mój doktor powie, bo to ile jest badań na temat np sytuacji mobbingowania pielęgniarek jest cholernie długi.
0
@draxidox Przegrają wybory jak PiS zaproponuje sensownie rozwiązania w opiece zdrowotnej
1
@macio_944 A umie kończyć rundy jak Trump wojny?
3
Fajnie,treść licencjatu skończona. Można już tylko dopisać bibliografię jutro a później niech promotor sprawdzi jakie mam jeszcze zrobić poprawki.
Trochę mi to zajęło, ale się udało, fajne uczucie.
0
@Destroyer_of_Worlds Dobra koleś wpierniczaj pracować do swojego Pana za najniższa krajowa.
Taaak? Zwłaszcza w małym mieście, no ale co ja będę tłumaczyć.
1
@PatrychoO Z wielką chęcią obejrzę, bo jest co oglądać.
Beka ze brał fentanyl.
2
@Cryptolis A ja widzę sukces, już nie róbmy z tego Dino nie wiadomo czego i jednak coraz bardziej ludzie widzą co się dzieje w tej firmie. Prędzej czy później to jebnie.
7
A zarząd Dino nawet się nie pojawił w rozmowach ze zwiazkowcami i wszystko na to wskazuje że dojdzie do strajku generalnego.
Pogonić te syfiaste przedsiębiorstwo które nie szanuje ludzi.
0
Kurcze szkoda ze tego Sesko nie wzięliśmy, no kawał dobrego napastnika który prędzej czy później jak się do końca zaadptuje będzie walczyć o króla strzelców.
0
@Starrk A ludzie mnie obrzucali błotem dlaczego mam do tego taki stosunek xd.
6
@Kgorecki2500 Jeszcze pomnik mu postawić i miesięcznice urządzać. Ale zrylo to ludziom berety ewidentnie.
0
@Cochise O tym, że dyskusja o tym wystąpiła gdy wczoraj skrytykował em ludzi którzy uczestniczą w zbiórce i tutaj kapitan rozpoczął swój festiwal, a jedni domagali jak @shinthps abym "spierdalał" I także @VamoSBarca88 mówili abym opuścił to forum, no i powiedziałem że zlotwoki na to nie wpłacę z uwagi właśnie na to i stąd rozpoczęła się dwudniowa drama.
0
@Cochise Nie i jeszcze raz nie. Ja wyraziłem swoje zdanie na temat tej zbiórki i tyle, a to, że niektórzy już chcą linczu to ja powiem jedno, niech spieprzają na drzewo i w dupie ich mam wszystkich.
0
@Faro Żałosna persona która robi wszystko pod szum.
Te filmiki jeszcze bardziej mnie w tym utwierdzają, a wy tam piszcie co chcecie,a ja wiem ze mam rację w tym temacie.
0
@mrboom No, jest kanalia I zdania o niej nie zmienię.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@Kapitan hawk A czuj, ja czuję wstręt do ludzi którzy najpierw uczą negatywnie o podatkach, a później pomagaja w organizacji zbiórki (typ który ma kupę hajsu i któremu to jest na rękę) na chore dzieci, a mamy tutaj systemowe problemy, a coś takiego jak zbiórki to powinny iść tam gdzie państwo nie jest w stanie pomóc.
Dode też usprawiedliwisz może co? Bo charytatywnie?
0
@Kapitan hawk A co, oburzasz się, że krytykuje ludzi którzy są w tej zbiórce i że to jest charity washing? Pomoc to dalej jest promil procenta, ale jak widać libkom wystarczy.
W każdym razie niejednokrotnie sam wywoływałes burze więc no nie jestes uważam osoba do tego aby moralizowac ludzi.
0
@AmigoBlancos Widać że fan Realu.
0
@mrboom To akceptuj sobie, to dalej jest idiotyczne porównanie z uwagi na range i skalę. Religa był przełomowy, a to nie jest w żaden sposób przełomowe i zbiórka gdzie udział biorą jeszcze typy jak bedoes który uczy dziecko czym są podatki w negatywnym świetle I bardzo mocno uczestniczyla w tym doda która ma zarzuty prokuratorskie.
Dobrze, "tworzymy historie" czy coś tam.
0
@Zoker Gruba przesada i tyle uważam.