Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TR3YWAY Myślę że powinieneś przetestować trening 24/7 h. Nie śpij, nie jedz, tylko trenuj.
2
@Luciano99 Niech mu kij i marchewkę przyczepi na głowie, to może pomoże.
0
@FcPortoFan1999 Vini uważam.
0
Ponoć Toni Kroos może zostać trenerem Realu w nowym sezonie.
Bruh, no tego się akurat boję, bo Kroos wydaje się być odpowiednim człowiekiem na to stanowisko jak kiedyś Zidane, ale jak tam jest Vini to będzie ciężko.
2
@lithotripter Oni myślą że jak ktoś chełpi się flagą Lgbt czy antyklerem (choć PO jakos już najazdów na kościół niechętnie robi) to od razu jest lewicowy, ale chuk, że ich działania kompletnie temu zaprzeczają.
2
@krycha2201 PO to prawica pod płaszczykiem praw unijnych, ale ich działania względem usług publicznych chyba są aż nadto widoczne, czy w ostatnim czasie związków partnerskich.
1
@Chimera Jakiej lewicy? Przecież w Polsce od ponad 30 lat rządzi prawica xddddd. Sama unia Europejska nie jest lewicowa.
0
@Popitek12 "fanki Realu dla mnie tańczą" - Nie dość że fanki Realu, to pewnie tańczą za winiacza.
0
@PeRRy Regulacje to normalna sprawa w sprawnym państwie, ale w tym przypadku podtrzymanie tej regulacji jest bezzasadna.
2
@PeRRy Czekaj czekaj, czy ty właśnie porównałeś tak poważne problemy jak zmiany klimatyczne do rozwodów między ludźmi?
0
@YeastMoss Lepiej tak niż siedzieć w związkach do których się nie pasuje tylko formalnie.
1
@Konradowskyy Kawę pili już razem.
1
@FcPortoFan1999 Nie ma bata co ty xd.
6
No jak to bywa w związkach, czasem dochodzi do różnic, nie inaczej jest w tym związku :
https://www.donald.pl/artykuly/qAq3mREX/trump-rozmawial-z-putinem-i-proponowal-rozejm-na-ukrainie-ale-putin-nie-chcial
@Comentateiro @Bykunn @Konradowskyy @MesQueUnClub_87 @Kgorecki2500 @lithotripter @takisobiektos @RoberDzik
3
@MesQueUnClub_87 Majonezu za dużo zjadł.
0
@Andrzej_Majonez Piłeś już?
0
@Kgorecki2500 Za złote to gotówka, jak funty i euro to cash.
0
@Ryoumen Też bardzo dobra opcja, raz że wychowanek, a dwa że okrzepl w lidze.
0
@Chimera Przy braku pucharów dla Newcastle i ew zysku z Balde? Myślę że by się udało.
Oczywiście, że te dwie pozycje sa najważniejsze, ale Hiszpan już wcale nie rokuje.
0
@Frimpong No nie wiem, dla mnie sam twaróg nie powala. Wprawdzie nie jest zły, ale też nie jest jakiś dobry m
1
Jeśli by Balde odszedł, a w jego miejsce trafił by Lewis Hall, to co o tym sądzicie? Bo moim zdaniem anglik to dużo lepszy piłkarz.
0
Może my za to Lewisa Halla? Kozak zawodnik.
0
@TR3YWAY A skąd wiesz ze ma OFA? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Wiele mówi o tym meczu, że dwie bramki padły po rzutach karnych, a zawodnicy jak ostatnie cwaniaki szukali kontaktu pod wolne czy karne.
Ehh, jak oni się znaleźli w tym półfinale.
0
@Filipem obejrzałem z 5 razy i ludzie no jaki karny? Eze przed stemplem ewidentnie szuka faulu I ten atak na nogę nie ma już nic do rzeczy. Dobra decyzja arbitra I dziwne ze anglik nie otrzymał żółtej kartki za takie padolino.
0
@WiernyKibic111 Ale nie kumasz ze rozmawiamy o meczu Arsenalu z Atletico?
0
@Filipem A nie no Eze to sobie może dawać nurka co nie przed kontaktem?
0
@takisobiektos Nope, Eze przed kontaktem nurkowal ewidentnie i wcale się nie dziwię, że nie dał karniaka.
3
A weźcie się uspokójcie serio. Nie ma karnego i tyle moim zdaniem, bo Eze już takiego nura złapał, że to szok.
Serio to żałosne jest, że Arsenal już takimi chwytami próbuje zdobyć gola.
6
Ja niedowierzam co się stało z Arsenalem. Do niedawna to była tak przyjemna drużyna do oglądania, że aż ręce samy składały się do oklaskow, a teraz? Murarka I gra na rożne.
Z czego to wynika? Słabej formy ofensywy? Zmiany stylu gry? No nie rozumiem po prostu tego.