Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kamiVeB Widzę że mamy kolejnego politycznego męczennika, szkoda że on nie ma z tym nic wspólnego ale ok xd.
2
@blakkudium I znów w to zamieszany jest odziwo Inter Mediolan xd.
0
@BorzyKrzys Prędzej czy później politykom odbije się to czkawka, jak nie już w 2027 dla KO.
No cóż, mam takie samo zdanie jak ty, a jak widzę tak obrzydliwego człowieka jak Doda to nie mieści mi się to w głowie.
2
@blakkudium Możliwe, w każdym razie no okropny mecz to był.
1
@kewin Pojebany gość, na roczne zawieszenie typa.
2
10 ostatnich spotkań pomiędzy Milanem a Juve, z czego pięć zakończyło się bezbramkowym remisem 0 do 0.
Naprawdę ja czasem 2h życia przy tych potyczkach obu drużyn tracę.
0
@Chimera Napisze to co kolega u góry, nic nie rozumiesz.
0
@Rupert_Haubica A boli cie to?
0
@Chimera O to, że konfa pogrąży jeszcze bardziej ta służbe zdrowia niż robi to obecny rząd, bo ich plany są rodem wyjęte z usa I zmiana z popis na konfe skończy się jeszcze gorzej.
0
Wow, Fulkrug coś jednak potrafi.
0
@Chimera A może argument na obronę konfy? W końcu widać że jesteś konfiarzem.
Wiesz, ja się odnoszę do twojego nie za mądrego komentarza.
1
@clyde A co jest złego w podniesieniu w sumie składki zdrowotnej?
Poza tym no rozmowa jest o telewizji, ale może od kościoła odciąć budżet i zrobić taki system aby bogaci przestali unikać podatków?
0
@Chimera Weź typie tej partii nie bron. Konfa jest pierwsza partia która optuje za prywatna służba zdrowia i kto chciał bon zdrowotny wprowadzić? Konfederacja.
Ale ty chyba twardy konfiarz jesteś, więc cokolwiek do ciebie się napisze to ty nie przetworzysz ze zrozumieniem.
Jeszcze byś zatęsknil za tym popis jakby konfa doszła do władzy i by chcieli wprowadzić swoje reformy w służbie zdrowia. A, z tego co wiem to oni chcieli likwidować nfz xd.
1
@blakkudium jazda z Juve.
0
@alone49 Rozpowszechniaja bo to jest dobry Pr I tyle.
0
@alone49 No ale kto popiera ta zbiórkę? Głównie ludzie którzy są za dewaluacja służby zdrowia, a mówię tu o celebrytach (pato).
3
@Kgorecki2500 Lubie cie, bo moim zdaniem jesteś bardzo fajnym chłopakiem, ale tu nie ma z czego ta laska się wybronić. Po pierwsze pokazała, że mózg u niej dawno uciekł (nie pierwszy raz u niej zresztą, wyjątkowo jest tępa), po drugie podbiła sobie jakieś zasięgi po czym nagle się wycofuje? Przecież to jest wstyd, a kilka mln Polaków to widzi i co jak co ale włosy odrosną, a brak godności już nie u jasne, z pewnych pobudek ciężko dotrzymać słowa, bo na pewne rzeczy nie mamy wpływu, ale ona miała i wiedziała co robi, a teraz? Serio niech już ja wywala z tego internetu.
Nie jestem fanem tego cancer fighters, znacie moje zdanie, ale nie dotrzymywanie słowa poprzez oficjalne deklaracje jest czymś rodzaju obietnic obecnego rządu.
1
@Tasde Nie oczekuj od łajzy i od republiki cudów, poza tym ja sam mam zdanie na ten temat i niezbyt jest ono przychylne, ale to wynika z pewnych pobudek ludzkich, no ale szczuć jak republika czy konfa? Nope, zresztą Ziobro zaskoczenia, że akurat oni to robią.
Patelniarz to z tych ludzi co chętnie by wspierali największe kanalie na świecie.
0
@gumaz przeżyje
0
@Luciano99 W jaki sposób,? W naszym systemie raka nie leczy się prywatnie, co najwyżej sprzęt medyczny i refundacja leków.
0
@Vegeta88 nie wiem moja moralność po prostu tutaj się odzywa
0
@fotohobby Nie ufam takim zbiórkom to raz, po drugie no ja już wpłacałem w przeszłości na różne cele charytatywne, ba nawet mogę być wolontariuszem szlachetnej paczki, ale tutaj ta hucpa po prostu mi się nie podoba i tak jak napisałem, jak w tym bardzo mocno uczestniczy doda to ja mam do tego bardzo negatywne odczucie.
Poza tym jakby podatki płacili i nie niszczyli służby zdrowia to nie byłoby tego typu rzeczy, podziękować rządom za to.
Poza tym jak to idzie na raka jak w pl nie leczy się praktycznie nowotwór prywatnie? Możesz mi powiedzieć?
0
@draxidox Tak, że nawet nie poczułem.
0
@fotohobby Bardzo pragmatyczne podejście.
0
@Danny Gaucho On niewiele, ale podałem to jako przykład od ręki odnośnie całej bazy influ
0
@PietrasCoelho Ale to dalej charity washing, oni tym że to podbijają również podbijają swój Pr.
0
@budel17 A to może do redakcji o to się wypłacz A nie do mnie? Gówno mnie to obchodzi chłopie.
0
@OBSERWATOR2021 Cos tam się wpłacało kiedyś, teraz już niezbyt.
0
@shinthps Czy ty próbujesz mi zarzucić, że ja nie czynie dobra, bo nie wspieram tej akcji?
No trochę jednak ma znaczenia, ale ok zobaczymy jak to się rozwinie.
Poza tym ja wiem akurat co to znaczy ta choroba i wiem jak te dzieciaki muszą przeżywać piekło, Więc swoje teksty zostaw dla siebie.
0
@VamoSBarca88 To żadne uprawnienie do wyrzucania z forum. Mam swoje zdanie na ten temat, nie, zgadzam się z tym co robi i tyle. Sam potrafiłem wpłacać na ludzi, na szlachetna paczkę itp ale na to niezbyt, nie ufam tej akcji po prostu.