Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@alone49 I dobrze, może dzięki temu więcej miejsca dla mniejszych. Słuchaj, jeśli rynek ma duże potrzeby to to powinno się załatać.
3
Brock Lesnar prawdopodobnie wczoraj zakończył karierę :(
Fenomenalny Atleta nie tylko we wrestlingu, ale także w sportach walki jak UFC, ikona która rozslawila ta organizacje, bo zanim byl conor to brock rozslawil ta federację, do tego chore warunki fizyczne (choć pewnie brał sterydy, ale jednak warunki genialne).
Pomimo kontrowersji związanych z ostatnia afera seksualna był wybitna jednostka.
1
@messicocacola Oczywiście że tak, oba femi musi natychmiast iść po pas, to następne wielkie wydarzenie.
1
Nie ma co krytykować walki. Tak właśnie powinno wyglądać przekazania pałeczki. O to tutaj chodziło aby bestia przekazała w odpowiedni sposób pałeczkę i booking był dobry, oba to niepowstrzymana sila I taka jest prawda.
1
@michaleu I tak jest duża.
1
Arsenal to walczy o miano frajera dekady.
Taka przewagę zmarnować w tak słabej w tym sezonie premier league to naprawdę sztuka, ale czego oczekiwać od drużyny która totalnie zmieniła styl gry.
1
@PatrychoO piękne xddddd
1
@Danny Gaucho On, roboo I alex - taka moja ulubiona trójca.
0
Komentarz usunięty
0
@BorzyKrzys A ja uważam że taka hucpa kończy się wszędzie, przykład Krakowa.
1
@lucas/catalan liczyłem to dokładnie 6:58 minut xd.
1
Po co on tu potrzebny? Piłkarz dobry, ale niesamowicie podatny na kontuzje.
0
@lucas/catalan A to niestety wina TKO, bo jak byl network to te walki były bardzo długie, a wystarczy zobaczyć jak długo trwały walki na wm 40 czy 39.
0
@lucas/catalan Ja wiem? 1 dzień był taki jaki powinien być i tyle uważam. On na pewno był lepszy niż w ubiegłym roku.
0
@Chimera Wolę aby wygrał Arsenal, nudna jest ta dominacja City, a sam zespół pikuje także w dół niż w górę, bo widać zmęczenie materiału.
3
Poki Simeone rządzi w Atletico, póty ta drużyna nie będzie mogła wskoczyć na wyższy poziom i tyle.
Ekipa wręcz składem stworzona do gry ofensywnej, do tego mająca duża glebie gra ten sam football który kastruje wielu piłkarzy od lat i to nie przypadek że taki Baena zawodzi, a przed nim także wielu innych.
Ale jak dla władz taki stan rzeczy pasuje no to cóż, a i jestem pewien że odpadną z Arsenalem.
0
@PatrychoO Ale Fatu musiał to wygrać.
0
Alvarez nie jest potrzebny do tej drużyny, na jego pozycji jest zresztą Ferran. Nam potrzeba 9 I tyle.
0
@michal26 Po co nam Alvarez?
0
@Encore Ale zespół jest ogólnie dobrze zorganizowany i jednak Cunha to bardzo dobry zawodnik.
0
@alone49 Większe podatki dla firm zagranicznych, a zwłaszcza wielkich korpo, większy boost dla polskiego przedsiębiorstwa I będzie to grało.
1
@Bykunn Zobaczymy, w każdym razie warto walczyć o to.
5
https://www.donald.pl/artykuly/icPDPM38/sejm-pracuje-nad-przepisami-o-zakazie-patostreamingu-swoje-projekty-zlozyly-ko-i-pis
Ale bym się ucieszył jakby to przeszło, bo co jak co ale tutaj każda strona polityczna powinna być co do tego gówna zgodna, jeszcze zakazać patogal jak prime i fame mma.
0
@AlexDark00 Ale nasz system jest podobny do Niemieckiego, tylko w innym stylu.
0
@alone49 To może czas to utrudnić? Bo raje podatkowe to zło i nie tylko polska ale każdy inny kraj powinien o tym wiedzieć.
Nie wiem, nie jestem posłem, ale moim zdaniem mni4jei przedsiębiorcy powinni mieć trochę lżej, a korpo powinno dostawać po dupie srogo.
2
@AlexDark00 Ty mi mówisz o libkowych rozwiązaniach koalicji, a tutaj jest dyskusja o samym systemie, więc w jaki sposób system który proponuje konfa się broni? Gówno rodem z usa, że tak ujmę.
4
@AlexDark00 Taa, zwłaszcza bonu zdrowotnego xddd.
Nie, to są rozwiązania jak dla jakiejś firmy, a zdrowie nie jest żadną firma.
6
@AlexDark00 Na przykład? Bo ty wiesz ze polska od lat 90 generalnie jest montownia Europy? A turbo kapitalisci jak Konfa jeszcze bardziej to pogłębia?
Zapłaczesz jak będziesz musiał chodzić całkowicie prywatnie do lekarza, wtedy będziesz miał freeland pełna gębą, a i jak za edukację zacznie się płacić.
Nie znasz życia i realnych problemów tego świata, nie powinieneś nawet w tak poważnej debacie uczestniczyć.
Moim asom? Nie wiem, ja nie jestem fanem Tuska więc to nie do mnie tak, ale głowa jak zwykle u ciebie nie pracuje.
11
@AlexDark00 "rządzą nami zdrajcy" - Ale mózg wyzarty o Jezu. Ja wiem ze KO to libki których kadencja nie porywa na kolanach, ale mówić że zdrajcy to trzeba mieć coś z garem.
To ty wtedy gorzko zapłaczesz jak Konfa przejmie władzę, zresztą jak większość ludzi.
0
@tomek8756 I w większości przypadków mieli rację.