0

Komentarz usunięty

0

@BorzyKrzys A ja uważam że taka hucpa kończy się wszędzie, przykład Krakowa.

1

@lucas/catalan liczyłem to dokładnie 6:58 minut xd.

1

Po co on tu potrzebny? Piłkarz dobry, ale niesamowicie podatny na kontuzje.

0

@lucas/catalan A to niestety wina TKO, bo jak byl network to te walki były bardzo długie, a wystarczy zobaczyć jak długo trwały walki na wm 40 czy 39.

0

@lucas/catalan Ja wiem? 1 dzień był taki jaki powinien być i tyle uważam. On na pewno był lepszy niż w ubiegłym roku.

0

@Chimera Wolę aby wygrał Arsenal, nudna jest ta dominacja City, a sam zespół pikuje także w dół niż w górę, bo widać zmęczenie materiału.

3

Poki Simeone rządzi w Atletico, póty ta drużyna nie będzie mogła wskoczyć na wyższy poziom i tyle.

Ekipa wręcz składem stworzona do gry ofensywnej, do tego mająca duża glebie gra ten sam football który kastruje wielu piłkarzy od lat i to nie przypadek że taki Baena zawodzi, a przed nim także wielu innych.

Ale jak dla władz taki stan rzeczy pasuje no to cóż, a i jestem pewien że odpadną z Arsenalem.

0

@PatrychoO Ale Fatu musiał to wygrać.

0

Alvarez nie jest potrzebny do tej drużyny, na jego pozycji jest zresztą Ferran. Nam potrzeba 9 I tyle.

0

@michal26 Po co nam Alvarez?

0

@Encore Ale zespół jest ogólnie dobrze zorganizowany i jednak Cunha to bardzo dobry zawodnik.

0

@alone49 Większe podatki dla firm zagranicznych, a zwłaszcza wielkich korpo, większy boost dla polskiego przedsiębiorstwa I będzie to grało.

1

@Bykunn Zobaczymy, w każdym razie warto walczyć o to.

5

https://www.donald.pl/artykuly/icPDPM38/sejm-pracuje-nad-przepisami-o-zakazie-patostreamingu-swoje-projekty-zlozyly-ko-i-pis

Ale bym się ucieszył jakby to przeszło, bo co jak co ale tutaj każda strona polityczna powinna być co do tego gówna zgodna, jeszcze zakazać patogal jak prime i fame mma.

0

@AlexDark00 Ale nasz system jest podobny do Niemieckiego, tylko w innym stylu.

0

@alone49 To może czas to utrudnić? Bo raje podatkowe to zło i nie tylko polska ale każdy inny kraj powinien o tym wiedzieć.

Nie wiem, nie jestem posłem, ale moim zdaniem mni4jei przedsiębiorcy powinni mieć trochę lżej, a korpo powinno dostawać po dupie srogo.

2

@AlexDark00 Ty mi mówisz o libkowych rozwiązaniach koalicji, a tutaj jest dyskusja o samym systemie, więc w jaki sposób system który proponuje konfa się broni? Gówno rodem z usa, że tak ujmę.

4

@AlexDark00 Taa, zwłaszcza bonu zdrowotnego xddd.

Nie, to są rozwiązania jak dla jakiejś firmy, a zdrowie nie jest żadną firma.

6

@AlexDark00 Na przykład? Bo ty wiesz ze polska od lat 90 generalnie jest montownia Europy? A turbo kapitalisci jak Konfa jeszcze bardziej to pogłębia?

Zapłaczesz jak będziesz musiał chodzić całkowicie prywatnie do lekarza, wtedy będziesz miał freeland pełna gębą, a i jak za edukację zacznie się płacić.

Nie znasz życia i realnych problemów tego świata, nie powinieneś nawet w tak poważnej debacie uczestniczyć.

Moim asom? Nie wiem, ja nie jestem fanem Tuska więc to nie do mnie tak, ale głowa jak zwykle u ciebie nie pracuje.

11

@AlexDark00 "rządzą nami zdrajcy" - Ale mózg wyzarty o Jezu. Ja wiem ze KO to libki których kadencja nie porywa na kolanach, ale mówić że zdrajcy to trzeba mieć coś z garem.


To ty wtedy gorzko zapłaczesz jak Konfa przejmie władzę, zresztą jak większość ludzi.

0

@tomek8756 I w większości przypadków mieli rację.

1

Komentarz usunięty

0

@Faro teraz ciężko o to, bo dużo się wypstrykalo

0

@Hosh Wiem o tym, ale czy Kayne na to sobie po prostu nie zasłużył? Czemu akurat tłumaczysz to naczelnemu krytykowi Izraela?

0

@Kgorecki2500 Nie, to racjonalne. Dla mnie absurdalne aby on wystąpił. Było nie gadać takich rzeczy i tyle.

4

Sorloth? W ofensywnym Villarreal był świetny, w Atletico świetny, to czemu w Barcy miałby nie dać rady? A moim zdaniem naprawdę to byłby top transfer patrząc na samą charakterystyke piłkarza i to jak dużo goli zapewnia Norweg.

0

@Bzyczekk Nie no ja się poddaje

0

@Bzyczekk Nigdy nie miałeś racji, bo nie podałeś żadnych argumentów.

To był wjazd wyprostowana noga w kolano, czerwona by padła również 10 lat temu

0

@LeoMessiiBarcaPepa Ale wtedy to. Był Modric, Kroos, Benzema, Casemiro I Carvajal w formie - mieli stare wygi które nie jedno zjadły, a gdy został sam to popadł w marazm.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?