Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
@BorzyKrzys A ja uważam że taka hucpa kończy się wszędzie, przykład Krakowa.
1
@lucas/catalan liczyłem to dokładnie 6:58 minut xd.
1
Po co on tu potrzebny? Piłkarz dobry, ale niesamowicie podatny na kontuzje.
0
@lucas/catalan A to niestety wina TKO, bo jak byl network to te walki były bardzo długie, a wystarczy zobaczyć jak długo trwały walki na wm 40 czy 39.
0
@lucas/catalan Ja wiem? 1 dzień był taki jaki powinien być i tyle uważam. On na pewno był lepszy niż w ubiegłym roku.
0
@Chimera Wolę aby wygrał Arsenal, nudna jest ta dominacja City, a sam zespół pikuje także w dół niż w górę, bo widać zmęczenie materiału.
3
Poki Simeone rządzi w Atletico, póty ta drużyna nie będzie mogła wskoczyć na wyższy poziom i tyle.
Ekipa wręcz składem stworzona do gry ofensywnej, do tego mająca duża glebie gra ten sam football który kastruje wielu piłkarzy od lat i to nie przypadek że taki Baena zawodzi, a przed nim także wielu innych.
Ale jak dla władz taki stan rzeczy pasuje no to cóż, a i jestem pewien że odpadną z Arsenalem.
0
@PatrychoO Ale Fatu musiał to wygrać.
0
Alvarez nie jest potrzebny do tej drużyny, na jego pozycji jest zresztą Ferran. Nam potrzeba 9 I tyle.
0
@michal26 Po co nam Alvarez?
0
@Encore Ale zespół jest ogólnie dobrze zorganizowany i jednak Cunha to bardzo dobry zawodnik.
0
@alone49 Większe podatki dla firm zagranicznych, a zwłaszcza wielkich korpo, większy boost dla polskiego przedsiębiorstwa I będzie to grało.
1
@Bykunn Zobaczymy, w każdym razie warto walczyć o to.
5
https://www.donald.pl/artykuly/icPDPM38/sejm-pracuje-nad-przepisami-o-zakazie-patostreamingu-swoje-projekty-zlozyly-ko-i-pis
Ale bym się ucieszył jakby to przeszło, bo co jak co ale tutaj każda strona polityczna powinna być co do tego gówna zgodna, jeszcze zakazać patogal jak prime i fame mma.
0
@AlexDark00 Ale nasz system jest podobny do Niemieckiego, tylko w innym stylu.
0
@alone49 To może czas to utrudnić? Bo raje podatkowe to zło i nie tylko polska ale każdy inny kraj powinien o tym wiedzieć.
Nie wiem, nie jestem posłem, ale moim zdaniem mni4jei przedsiębiorcy powinni mieć trochę lżej, a korpo powinno dostawać po dupie srogo.
2
@AlexDark00 Ty mi mówisz o libkowych rozwiązaniach koalicji, a tutaj jest dyskusja o samym systemie, więc w jaki sposób system który proponuje konfa się broni? Gówno rodem z usa, że tak ujmę.
4
@AlexDark00 Taa, zwłaszcza bonu zdrowotnego xddd.
Nie, to są rozwiązania jak dla jakiejś firmy, a zdrowie nie jest żadną firma.
6
@AlexDark00 Na przykład? Bo ty wiesz ze polska od lat 90 generalnie jest montownia Europy? A turbo kapitalisci jak Konfa jeszcze bardziej to pogłębia?
Zapłaczesz jak będziesz musiał chodzić całkowicie prywatnie do lekarza, wtedy będziesz miał freeland pełna gębą, a i jak za edukację zacznie się płacić.
Nie znasz życia i realnych problemów tego świata, nie powinieneś nawet w tak poważnej debacie uczestniczyć.
Moim asom? Nie wiem, ja nie jestem fanem Tuska więc to nie do mnie tak, ale głowa jak zwykle u ciebie nie pracuje.
11
@AlexDark00 "rządzą nami zdrajcy" - Ale mózg wyzarty o Jezu. Ja wiem ze KO to libki których kadencja nie porywa na kolanach, ale mówić że zdrajcy to trzeba mieć coś z garem.
To ty wtedy gorzko zapłaczesz jak Konfa przejmie władzę, zresztą jak większość ludzi.
0
@tomek8756 I w większości przypadków mieli rację.
1
Komentarz usunięty
0
@Faro teraz ciężko o to, bo dużo się wypstrykalo
0
@Hosh Wiem o tym, ale czy Kayne na to sobie po prostu nie zasłużył? Czemu akurat tłumaczysz to naczelnemu krytykowi Izraela?
0
@Kgorecki2500 Nie, to racjonalne. Dla mnie absurdalne aby on wystąpił. Było nie gadać takich rzeczy i tyle.
4
Sorloth? W ofensywnym Villarreal był świetny, w Atletico świetny, to czemu w Barcy miałby nie dać rady? A moim zdaniem naprawdę to byłby top transfer patrząc na samą charakterystyke piłkarza i to jak dużo goli zapewnia Norweg.
0
@Bzyczekk Nie no ja się poddaje
0
@Bzyczekk Nigdy nie miałeś racji, bo nie podałeś żadnych argumentów.
To był wjazd wyprostowana noga w kolano, czerwona by padła również 10 lat temu
0
@LeoMessiiBarcaPepa Ale wtedy to. Był Modric, Kroos, Benzema, Casemiro I Carvajal w formie - mieli stare wygi które nie jedno zjadły, a gdy został sam to popadł w marazm.