Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Boże ten Vinicius to wszędzie szuka kontaktu. No każde dotknięcie to albo upadek albo próba wymuszenia faulu, a arbiter miał już tego po prostu dosyć i przerwał grę.
Ten Mbappe przynajmniej dzisiaj stoi twardo na nogach i idzie jak dzik w paśnik.
0
@Konradowskyy Jak skończę posiedzenie.
0
@Konradowskyy Cos ty powiedział kuźwa?
0
@RafiVeB Dzięki ze mówisz, trzeba gasić.
0
Widzę że Trump się nieźle bawi. Jeśli do tego by doszło, to uważam że cała Europa jak i cały świat powinien się przeciwko Usa zwrócić i większość krajów powinno zbojkotowac ten mundial.
2
@Nazio_87 No niestety jego stan zdrowotny też był zły przed zawałem.
Dosłownie do końca życia trenował.
7
Mircea Lucescu nie żyje, potwierdził to bukaresztanski szpital, zmarł w wieku 80 lat.
Ehh, przykre w jakich okolicznościach :(
1
@LAMC_10 Bo nie stoję.
1
@MessiForeverTheBest I grzmot strzela gola xd.
1
@michaleu Inter to wszędzie przez nas jest pokonywany xd.
2
@PatrychoO To prawda, jest to takie żenujące
2
Dzisiaj mecz Realu, to standardowo lepiej tutaj nie wchodzić. To coś na zasadzie meczu Barcy, czyli jak szambo wybija to na całego (wiem, złośliwi mogą powiedzieć żebym tu w ogóle nie wchodził).
0
@Czajka90 Żart zrozumiałem, ale łapy precz od borussii.
0
@LAMC_10 won od bvb
0
@takisobiektos Nie zabilby nie zabił. U Stefano potrafił biegać, zwłaszcza w sezonie mistrzowskim.
0
@APTAPT Leao nie jest jezdzcem bez głowy.
0
Nie mam żadnych wątpliwości, że Leao w Barcelonie byłby dobry . Po pierwsze jego drybling jak I dynamika stoją na bardzo wysokim poziomie , no i on potrafi grać kombinacyjnie, po drugie jest zdrowym piłkarzem, rzadko popada w kontuzje, no i tylko ta gra obronna boli, ale nie wygląda to też jakoś źle w przeciągu meczu.
Myślę że akurat jemu to by się zmiana gruntu przydała, bo w Milanie już widać w nim pewne wypalenie.
8
@Hawajczyk Nie wiem, dla mnie Lewy powinien dostać złotą piłkę za ten rok i kropka. Nic mnie nie przekona do tego aby miał mieć ją Messi.
2
Ale ten mecz między Milanem a Napoli to był paździerz, O Jezu.
1
@Czajka90 szkoda ze wygrali
1
@gumaz Kiedyś z wiadrami, teraz latają z towarem.
2
Stop Inter stop, he's Already dead.
2
@lucas/catalan ładne.
0
@Kgorecki2500 A co ty na drzewie z tym lemurem siedzisz jako atrakcja w zoo?
4
@PatrychoO Chleb w żurku.
2
@Jakchcesz A właśnie, że tak, wywołujesz wilka z lasu A teraz uciekasz, ja to zapamiętam.
0
@derus Nie, w żadnym wypadku.
1
@Tasde to nie lepiej tobie było brać inne auto?
1
@Popitek12 SmackDown według cagematch miało najniższy rating w historii.
6
@Jakchcesz No to postaw piwo.