0

Boże ten Vinicius to wszędzie szuka kontaktu. No każde dotknięcie to albo upadek albo próba wymuszenia faulu, a arbiter miał już tego po prostu dosyć i przerwał grę.

Ten Mbappe przynajmniej dzisiaj stoi twardo na nogach i idzie jak dzik w paśnik.

0

@Konradowskyy Jak skończę posiedzenie.

0

@Konradowskyy Cos ty powiedział kuźwa?

0

@RafiVeB Dzięki ze mówisz, trzeba gasić.

0

Widzę że Trump się nieźle bawi. Jeśli do tego by doszło, to uważam że cała Europa jak i cały świat powinien się przeciwko Usa zwrócić i większość krajów powinno zbojkotowac ten mundial.

2

@Nazio_87 No niestety jego stan zdrowotny też był zły przed zawałem.

Dosłownie do końca życia trenował.

7

Mircea Lucescu nie żyje, potwierdził to bukaresztanski szpital, zmarł w wieku 80 lat.

Ehh, przykre w jakich okolicznościach :(

1

@LAMC_10 Bo nie stoję.

1

@MessiForeverTheBest I grzmot strzela gola xd.

1

@michaleu Inter to wszędzie przez nas jest pokonywany xd.

2

@PatrychoO To prawda, jest to takie żenujące

2

Dzisiaj mecz Realu, to standardowo lepiej tutaj nie wchodzić. To coś na zasadzie meczu Barcy, czyli jak szambo wybija to na całego (wiem, złośliwi mogą powiedzieć żebym tu w ogóle nie wchodził).

0

@Czajka90 Żart zrozumiałem, ale łapy precz od borussii.

0

@LAMC_10 won od bvb

0

@takisobiektos Nie zabilby nie zabił. U Stefano potrafił biegać, zwłaszcza w sezonie mistrzowskim.

0

@APTAPT Leao nie jest jezdzcem bez głowy.

0

Nie mam żadnych wątpliwości, że Leao w Barcelonie byłby dobry . Po pierwsze jego drybling jak I dynamika stoją na bardzo wysokim poziomie , no i on potrafi grać kombinacyjnie, po drugie jest zdrowym piłkarzem, rzadko popada w kontuzje, no i tylko ta gra obronna boli, ale nie wygląda to też jakoś źle w przeciągu meczu.

Myślę że akurat jemu to by się zmiana gruntu przydała, bo w Milanie już widać w nim pewne wypalenie.

8

@Hawajczyk Nie wiem, dla mnie Lewy powinien dostać złotą piłkę za ten rok i kropka. Nic mnie nie przekona do tego aby miał mieć ją Messi.

2

Ale ten mecz między Milanem a Napoli to był paździerz, O Jezu.

1

@Czajka90 szkoda ze wygrali

1

@gumaz Kiedyś z wiadrami, teraz latają z towarem.

2

Stop Inter stop, he's Already dead.

2

@lucas/catalan ładne.

0

@Kgorecki2500 A co ty na drzewie z tym lemurem siedzisz jako atrakcja w zoo?

4

@PatrychoO Chleb w żurku.

2

@Jakchcesz A właśnie, że tak, wywołujesz wilka z lasu A teraz uciekasz, ja to zapamiętam.

0

@derus Nie, w żadnym wypadku.

1

@Tasde to nie lepiej tobie było brać inne auto?

1

@Popitek12 SmackDown według cagematch miało najniższy rating w historii.

6

@Jakchcesz No to postaw piwo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?