0

@Roobo "takie zachowania u niego to standard" - Dowody co zrobił więcej?

Co ty człowieku wygadujesz (znaczy to standard u ciebie, bo to ty), Lewy mógł być zły i tyle, a to Messi jak dziecko nawet ręki nie potrafił na meczu podać i to po sytuacji która była ponad rok temu xd.

Poza tym Robert nic złego o nim nie powiedział, ale ze ty zbytnio normalny nie jesteś i na dodatek wraz z Aleksikiiem nie lubicie lewego, to ja się takim komentarzom nie dziwię.

0

@mmaciass Nie no Braun taka sama Łajza jak Giertych, jeszcze do tego agresywny czubek I nie ma? No on się brata z prorosyjskimi kamratami, dowody są wręcz na rękach.

2

@mmaciass Łajza której dawno nie powinno być w polityce i tyle.

1

@Roobo A co ten Lewandowski zrobił później? Nie dziwię się reakcji, Robert powinien otrzymać złota piłkę i tyle.

1

@mmaciass Giertych to kawał mendy bez dwóch zdań, każdy kto zna choć troszkę jego historie o tym wie.

A co do powcow, a mnie to nie dotyczy.

0

@PatrychoO A nie znam nie znam, ale się zapoznam

1

@michaleu Fan Realu, deficyt co zrobisz.

0

@AmigoBlancos Real Madryt to ogólnie obrzydliwy jest w całości i to nieważne w jakiej kampanii.

5

@Aragorn33 On i Aleksik to moje ulubione duo. Żaden z nich nie gada takich bzdur jak owa dwójka i to sztuka, że pomimo ciągłego ośmieszania się na forum oni dalej tu są, może mają jakiś fetysz z tym związany.

2

Komentarz usunięty

1

@michal26 Pierdolenie, Atletico nas wypunktowalo taktycznie I jakie my niby mieliśmy tak klarowne okazje prócz sytuacji Rasha?

1

@NeroTFP1 Przecież mieli mecz pod kontrolą.

8

@Roobo Ty nawet kiedy po nic złego nie zrobiło się do nich przywalisz, a to Nawrocki musi przyjąć, no ale dzienna dawka jebania po rządzie zrobiona to więc pora na CSA.

12

@maroon Ale przyjąć musi, rozumiesz to?

4

Negreira dla realu to jak Tusk dla PiS

0

@MirusAmisz A nieprawda. Ferran dostawał mnóstwo piłek I co? I nie wykorzystywał tego. Lewandowski źle się do tego ustawia, poza tym nie mają do niego ewidentnie zaufania, a do takiego dzika jak Norweg to już by mieli, poza tym Norweg łatwiej potrafi znaleźć się w dogodnej sytuacji.

0

@Ryoumen So jakoś się przeżyje, ale brak 9 już, to najważniejsza pozycja w układance flicka.

0

Od początku obecnego sezonu brakuje nam klasycznego napastnika. Lewandowski już ma swoje lata i nie nadąża, Ferrana przemilczę, a reszta na tej pozycji gra słabo.

Ciągle to samo i to samo, brak porządnej 9 I nie wiem kiedy to się zmieni.

2

@michaleu Ale to jesr bekowe xddd.

1

@Konradowskyy Hahaha hahaha

0

Ale, że na sieć będą go łapać?

0

Takim Netflixem zajeżdża trochę.

1

@Konradowskyy I chorobowego jeszcze, no kto to widział.

1

@Konradowskyy Co nie? Ja tego nie rozumiem jak pracownik ma się domagać praw.

0

@lithotripter Dokładnie, sam bym chętnie ich zgłosił

4

O I to są poważne problemy, gdzie zwykli ludzie dostają po tyłku od nieuczciwego pracodawcy, a nie jakieś tam typy którzy inwestują w krypto wiedząc z czym to się wiąże (albo ślepo wierząc politykom) :

https://www.donald.pl/artykuly/sXBdXXAT/po-nieudanych-mediacjach-pracownicy-dino-zapowiadaja-strajk-ostrzegawczy

IMO za to Dino to powinna się wziąć prokuratura.

1

@Maker0 No społeczeństwo madryckie jest najgorszym, bo zadufani i nigdy nie widzący problemów wokół siebie, a zwłaszcza na boisku i

0

@Czyhrynski No ale to opcja, a nam potrzeba jednak kogoś z jakością i to młodego.

25

Mbappe nie udzielił wywiadu po przegranej z Bayernem.

Jezu oni jak zawsze dostają w cymbał to wiecznie chowają głowę w piasek, ale gdy wygrywają, to pierwsi do fleksowania się wygrana.

Jak ten klub można lubić to ja nie wiem, no nawet nie kibicujac Barcy.

0

@HavertzKai zakup rzeźnika któremu brakuje techniki oraz gościa po 30 to na pewno doskonały plan xd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?