Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Roobo "takie zachowania u niego to standard" - Dowody co zrobił więcej?
Co ty człowieku wygadujesz (znaczy to standard u ciebie, bo to ty), Lewy mógł być zły i tyle, a to Messi jak dziecko nawet ręki nie potrafił na meczu podać i to po sytuacji która była ponad rok temu xd.
Poza tym Robert nic złego o nim nie powiedział, ale ze ty zbytnio normalny nie jesteś i na dodatek wraz z Aleksikiiem nie lubicie lewego, to ja się takim komentarzom nie dziwię.
0
@mmaciass Nie no Braun taka sama Łajza jak Giertych, jeszcze do tego agresywny czubek I nie ma? No on się brata z prorosyjskimi kamratami, dowody są wręcz na rękach.
2
@mmaciass Łajza której dawno nie powinno być w polityce i tyle.
1
@Roobo A co ten Lewandowski zrobił później? Nie dziwię się reakcji, Robert powinien otrzymać złota piłkę i tyle.
1
@mmaciass Giertych to kawał mendy bez dwóch zdań, każdy kto zna choć troszkę jego historie o tym wie.
A co do powcow, a mnie to nie dotyczy.
0
@PatrychoO A nie znam nie znam, ale się zapoznam
1
@michaleu Fan Realu, deficyt co zrobisz.
0
@AmigoBlancos Real Madryt to ogólnie obrzydliwy jest w całości i to nieważne w jakiej kampanii.
5
@Aragorn33 On i Aleksik to moje ulubione duo. Żaden z nich nie gada takich bzdur jak owa dwójka i to sztuka, że pomimo ciągłego ośmieszania się na forum oni dalej tu są, może mają jakiś fetysz z tym związany.
2
Komentarz usunięty
1
@michal26 Pierdolenie, Atletico nas wypunktowalo taktycznie I jakie my niby mieliśmy tak klarowne okazje prócz sytuacji Rasha?
1
@NeroTFP1 Przecież mieli mecz pod kontrolą.
8
@Roobo Ty nawet kiedy po nic złego nie zrobiło się do nich przywalisz, a to Nawrocki musi przyjąć, no ale dzienna dawka jebania po rządzie zrobiona to więc pora na CSA.
12
@maroon Ale przyjąć musi, rozumiesz to?
4
Negreira dla realu to jak Tusk dla PiS
0
@MirusAmisz A nieprawda. Ferran dostawał mnóstwo piłek I co? I nie wykorzystywał tego. Lewandowski źle się do tego ustawia, poza tym nie mają do niego ewidentnie zaufania, a do takiego dzika jak Norweg to już by mieli, poza tym Norweg łatwiej potrafi znaleźć się w dogodnej sytuacji.
0
@Ryoumen So jakoś się przeżyje, ale brak 9 już, to najważniejsza pozycja w układance flicka.
0
Od początku obecnego sezonu brakuje nam klasycznego napastnika. Lewandowski już ma swoje lata i nie nadąża, Ferrana przemilczę, a reszta na tej pozycji gra słabo.
Ciągle to samo i to samo, brak porządnej 9 I nie wiem kiedy to się zmieni.
2
@michaleu Ale to jesr bekowe xddd.
1
@Konradowskyy Hahaha hahaha
0
Ale, że na sieć będą go łapać?
0
Takim Netflixem zajeżdża trochę.
1
@Konradowskyy I chorobowego jeszcze, no kto to widział.
1
@Konradowskyy Co nie? Ja tego nie rozumiem jak pracownik ma się domagać praw.
0
@lithotripter Dokładnie, sam bym chętnie ich zgłosił
4
O I to są poważne problemy, gdzie zwykli ludzie dostają po tyłku od nieuczciwego pracodawcy, a nie jakieś tam typy którzy inwestują w krypto wiedząc z czym to się wiąże (albo ślepo wierząc politykom) :
https://www.donald.pl/artykuly/sXBdXXAT/po-nieudanych-mediacjach-pracownicy-dino-zapowiadaja-strajk-ostrzegawczy
IMO za to Dino to powinna się wziąć prokuratura.
1
@Maker0 No społeczeństwo madryckie jest najgorszym, bo zadufani i nigdy nie widzący problemów wokół siebie, a zwłaszcza na boisku i
0
@Czyhrynski No ale to opcja, a nam potrzeba jednak kogoś z jakością i to młodego.
25
Mbappe nie udzielił wywiadu po przegranej z Bayernem.
Jezu oni jak zawsze dostają w cymbał to wiecznie chowają głowę w piasek, ale gdy wygrywają, to pierwsi do fleksowania się wygrana.
Jak ten klub można lubić to ja nie wiem, no nawet nie kibicujac Barcy.
0
@HavertzKai zakup rzeźnika któremu brakuje techniki oraz gościa po 30 to na pewno doskonały plan xd.