0

@Ilka Typ spod ciemnej gwiazdy, dobrze klub zrobił.

0

@Borneo A takie gałęzie jak służba zdrowia i edukacja w tyle, no tak, typowe myślenie liberalow.

0

@polcza Ciężka praca ludzi, bo to ludzie pracują na kapitał, czy to rozumiesz? To ludzie pracują na kapitał, zresztą kraj w większości utrzymują pracownicy na etacie i zaraz wyjedziesz mi tu z argumentem, że to przecież oni zakładają firmy bla bla, a to rynek tylko na to pozwala, bez tego oni by nie istnieli i ostatnio wyszedł raport oxfanu który mówi o tym, że bogaci ukrywają kasę rzędu bilionow, ale ok, ich nie wolno opodatkować, bo przecież cienszko pracujom, ale za to najbiedniejszych i klase średnia jak najbardziej, hurra :)

Dobrze libku już ty się nie ośmieszaj z tą ciężka praca, bo można ciężko pracować i nawet nie mieć na opłacenie czynszu.

"Oni znajdą furtkę na obejscie przepisów" - No Norwegia jakoś pokazuje że nie znajdują, a jedynie takie pasożyty uciekają(tak, pasożyty i inaczej takich gnojow nie nazywam, świat bez podatków nie dokona żadnego postępu) , ale ok, kłam dalej.

Podawanie dowodów anegdotycznych to żadna forma argumentacji.

Czyli godzisz się na to abyś ty także cierpiał na tym jako pacjent? Widzę pociąg odjeżdża, ale nie sądziłem że aż tak daleko.

Spoko, lewica ma fajne pomysły i bardziej realne niż pomysły prawicy o tym aby zmniejszać podatki i uczynić je prostymi albo jak libki aby tylko oszczędzać i oszczędzać (szkoda ze tego nie powiesz o wydatku na armię która i tak jest już naprawdę spora, czy także wydatki na inne służby mundurowe).

Gadasz to co mi mówi przeciętny wyborca konfederacji oraz Platformy obywatelskiej, czyli nic odkrywczego, a przede wszystkim nic sensownego.

2

@Safrani Firma która jest tak znana na cały kraj? Owszem tak, to poważniejszy problem niż przepychanki słowne między posłali KO I PiS, bo łamanie praw pracowniczych na skalę krajowa musi odbijać się echem i media powinny się w to zaangażować jak to udało się zrobic z Jeremiasem.

2

A media libkowe pokroju tvn oraz tuba pisowska jak republika nie naglasniaja takiej sprawy jak to co się odwala w Dino :

https://www.donald.pl/artykuly/DG5UmhJ4/kierowniczka-z-dino-ujawnia-ze-zostala-wyrzucona-za-walke-o-wspolpracownikow-i-wpuszczenie-zandberga

Dziwię się że nie jest to tak komentowane, bo mamy do czynienia z przeogromna patologia tej firmy.

0

@lucca87 Ja zbytnio oglądać nie będę z uwagi na strefę czasową, ale mimo wszystko licze na Norwegię i Holandię, no i po Messim już nie mam parcia na mundial jak kiedyś.

0

@polcza służba zdrowia to nie firma, więc nie wyjeżdżaj mi tu z tym argumentem, a to jest wstyd aby 20 gospodarka świata nie miała odpowiednich środków na ochronę zdrowia (choć tutaj chodzi bardziej o chęci).

Takie kompetencje, że mamy ograniczone już wizyty do onkkogow I innych specjalistów, no super minister, ale libkom pasuje najwidoczniej.

Podwyżka która oscyluje w granicach 7 procent pkb, co za podwyżka wow.

A może czas szukac kasy w opodatkowaniu najbogatszych? A może czas szukać kasy w opodatkowaniu ludzi co inwestują w betonowe złoto, a dla państwa nie przynosi to żadnych korzyści? To wtedy tych pieniędzy się więcej znajdzie? Ale no wiadomo, lepiej ograniczmy wizytę do specjalisty.

Żeby nie było, nie tylko to jest problemem, ale także kadry lekarskie oraz pielęgniarskie, bo mamy braki, mniejsza biurokracja lekarzy, więcej kontaktu z pacjentem i wprowadzenie limitu godzin dla lekarzy, a nie jak w Polsce lekarz ma tyrać aż do usioru, no i oddzielenie prywatnego lekarza od publicznego, bo to jest absurd aby później lekarz miał iść pracując w szpitalu sobie do prywatnego gabinetu albo kliniki.

0

@Borneo Przecież to dalej minimum i to ok progu 7 procent pkb. Nawet o tym mówił jeden z ekonomistów, że jest to budżet minimum w ten sytuacji.

1

@polcza I będziesz tnal koszty na pacjentach zgadza się? A później będziesz ich wysyłać na leczenie prywatne tak? Bo ten rząd robi wszystko aby służba zdrowia stała się prywatna. Będą rosnąć, bo nie da się utrzymywać cały czas tego samego budżetu jak sobie PO myśli.

Już był człowiek spoza ministerstwa i było jeszcze gorzej niż oczekiwania więc nie, kto nie ma o tym pojęcia nie powinien w to się pchać.

Przecież my dalej wydajemy mało na służbę zdrowia w porównaniu z innymi krajami.

0

@ifoa Ale nie tyle co w jednym roku za jej kadencji.

0

@Messibestplayerintheworld Ale zajebiste źródła xd.

0

@Azazel_Pazuzu twoje ulubione?

3

Przykre I tyle po prostu.

0

@AlexDark00 No I co w tym złego?

3

Muszę przyznać że obecna minister zdrowia to leci na spokojnie w top 3 najgorszych ministrów w historii 3 RP.

Kto normalny oszczędza na pacjentach i zamyka porodówki tak hurtowo jak ta obecna minister? Bo ja szczerze nie znam żadnego ministra który w tak krótkim czasie zrobił tyle złego dla zwykłego człowieka.

No ale jak Tusk lubi wybierać ludzi którzy pasują do ministerstwa zdrowia jak pięść do nosa to powodzenia xd.

Uważam że ogólnie do takiego stanowiska tylko lekarze powinni być piastowani, a nie jakaś urzędniczka której jedynym sposobem na latanie dziury w nfz jest Oszczędzanie na pacjentach (ona robiła dosłownie to samo na Pomorzu).

Jasne, zaraz ktoś przyjdzie i powie "no ale mało dzieci się rodzi" spoko, to lepiej aby rodzic jechał po 100 km do najbliższego szpitala co nie? Poza tym nie na tym polega idea ochrony zdrowia.

Niedzielski był beznadziejny, ale ta Grenda wcale jemu nie ustępuje.

0

@tadzik447 Na la bambe niech wejdzie, wtedy pogadamy

0

Nie wiedziałem że komentator Peter Drury nazwał Mastantuono "Masturbinho".

Cóż za piękny pseudonim xdddddddd.

0

@Bykunn na aucie, na rowerze też tacy sa

0

@Kgorecki2500 Mój zysk rekordowy to był 3,2 tys prawie za tydzień, więc no jest gites, ale tak to średnio 2 tys za tydzień.

3

@Kgorecki2500 Ja wczoraj w dwie godziny prawie 100 zł na glovo.

3

@macio_944 Dark Souls 3, Dark Souls 1, Skyrim.

0

@draxidox Ponoć ta minister ma zostać zdymisjonowana.

A tutaj Niedzielski ze spółka to cóż, więzienie uważam za to powinno paść jeśli apelacja nie przejdzie.

1

@draxidox Jestem lewicowcem I wiem jaką gnida jest Tusk pod tym względem.

0

@Cule1234 W końcu, ten gnój rozwalał włoska od środka.

0

Niech ktoś zatrzyma tą karuzele śmiechu.

0

@CLS63AMG czekam!!!

1

@maroon Słusznie mistrzu.

2

TVP ma wysłać komentatorów dopiero na ćwierćfinały.

Cóż, nie dziwię się, po tym co się stało we wtorek, to nikomu się nie chce oglądać tego mundialu prócz zapalencow, a jeszcze o takiej porze to w ogóle.

3

@draxidox Jeśli chodzi o spluniecie ludziom w twarz, to akurat PO wiedzie w tym prym. Żadna inna partia tak bardzo nie daje obietnic, po czym totalnie ich nie spełnia.

1

@Zoker To czemu prawicy rośnie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?