47

Źle zaczyna się ten rok. Jak pisałem tutaj moja mama opuściła ten świat i to dziwne, bo to pierwsze święta bez niej, a ona była całym spoiwem rodziny, do tego brat wpadł w kłopoty prawne przez co nie będzie go także na święta, a ja sam mam problemy zdrowotne które no są doprawdy męczące, ale fajnie z drugiej strony że jednak dalej mam dobrą rodzinę (choć teraz nie pełna), wspaniała kobietę która mnie wspiera, że kończę już okres powoli akademicki w życiu, no i że nawet takie słońce świeci.

To będą dziwne święta, nowe, ale no niestety człowiek musi żyć z tą nową rzeczywistościa.

Życzę wam wesołych świąt z mojej strony kochani.

1

@Derean Zbyt podatny na kontuzje.

1

@Popitek12 I to jest właśnie logika TKO.

1

@FCB24 Nie no oba vs Lesnar gut

2

@TaughtMule To było żałosne i to była ponoć decyzja TKO @Pawlak1992 @PatrychoO @lucas/catalan @Popitek12 ale ludzie będą zwracać po tym bilety xd.

1

A gadał ze kiedy przez pół dzieciństwa grał na konsoli xd.

Boże ci piłkarze to jest czasami taki hit, że nie wiem, ale fani ich słów to już w ogóle.

0

Widzę że Harry nie zagra w meczu.

Cóż, to już marne szanse na pobicie rekordu lewego.

0

@Batys Grozisz w internecie? Xddddd

0

@Fog_W_1899 Człowieku, weź się rozpędź i uderz głowa w ścianę, bo ewidentnie gadasz trzy po trzy, a może po tym zabiegu trochę rozum wróci.

1

@tomek8756 No bo sam ten libek stosuje podobne manewry, wystarczy zobaczyć w jaki sposób zatrudnia do swojej kancelarii.

To bat właśnie na takich cwaniakow jak on

0

@PeRRy Psychiatra akurat tego nie stwierdził.

1

@PatrychoO Wolę obejrzeć po raz enty walkę Shawn vs Undertaker z wrestlemanii 26 :)

1

@mrboom I gwarantuje tobie, że nic nie tracisz.

1

@AmigoBlancos jakby wystawili Sikorskiego i jakby lepiej spełniali obietnice, to mieliby prezydenta ze swojego sztabu, ale oni tak lubią.

1

@Foton Wiesz, wojna wiadomo, nazizm kaput, ale czym obecny izrael się różni od nazistów? No niczym w zasadzie.

0

@Dari0G Izrael od czasu powstania regularnie z usa wszczynaja wojny na bliskim wschodzie. Walić ten imperialny naród jak Rosję.

3

@Bolton Brakuje mi Benjamina z Izraela.

1

@BorzyKrzys Przecież ja dzisiaj dyskutowałem tutaj z co po niektórymi na ten temat to dostałem argument typu "to jak firma (nieznajomość służby zdrowia szkodzi" albo, "idź I załóż firmę to zobaczysz jak lekko". Tak naprawdę bronią tego jedynie libkj które mają kasy w brud i które gdy słyszą o wieści zwanej podatkiem od razu krzyczą "jesu, komunis"

Koalicja deweloperska pierze równie dobrze mózgi jak Konfederacja, tylko to jest jeszcze pod płaszczykiem bycia pro unijnym.

18

@marcin62 Skurwysynski naród tak jak Ruskie.

1

@Roobo Kotula dalej walczy o związki partnerskie xd

Ale takie pytanie, co ma lempart do tego?

0

@polcza Mnie męczy jak ktoś podaje argument "poprowadź firme", to świadczy o braku argumentów ze strony odbiorcy.

Przecież w Polsce przedsiębiorca, a zwłaszcza w społeczeństwie ma wręcz status polboga xd. Nie dość że nie masz pojęcia o czym piszesz, to jeszcze nie znasz społeczeństwa w którym żyjesz.

Adios I nie wracaj, Libka bez wiedzy nie potrzebuje

3

@BorzyKrzys Raz to i wąż pierdnie.

4

@qbsonFCBarca Ja na Skyn regularnie, bo durexy słabizna.

6

Serio nie macie o czym pisać? Przecież to shut

1

@Jakchcesz A na kogo już w tym tygodniu nakablowales? Śmiało pochwal się.

0

@lucas/catalan Prawda, jego polityka jest bardziej ludzka to może dlatego.

0

@lucas/catalan Dobry gość to jest ogółem.

3

Szkodnik który powinien siedzieć w więzieniu.

1

@Cochise Jesteś z Białegostoku, wiesz doskonale jaka Patologię robią kierowcy, między innymi ulica Waszyngtona, bo to co tam się odwala to istny cyrk na kółkach.

A co do rejestracji zgoda, pojazd to pojazd i kropka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?