Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
47
Źle zaczyna się ten rok. Jak pisałem tutaj moja mama opuściła ten świat i to dziwne, bo to pierwsze święta bez niej, a ona była całym spoiwem rodziny, do tego brat wpadł w kłopoty prawne przez co nie będzie go także na święta, a ja sam mam problemy zdrowotne które no są doprawdy męczące, ale fajnie z drugiej strony że jednak dalej mam dobrą rodzinę (choć teraz nie pełna), wspaniała kobietę która mnie wspiera, że kończę już okres powoli akademicki w życiu, no i że nawet takie słońce świeci.
To będą dziwne święta, nowe, ale no niestety człowiek musi żyć z tą nową rzeczywistościa.
Życzę wam wesołych świąt z mojej strony kochani.
1
@Derean Zbyt podatny na kontuzje.
1
@Popitek12 I to jest właśnie logika TKO.
1
@FCB24 Nie no oba vs Lesnar gut
2
@TaughtMule To było żałosne i to była ponoć decyzja TKO @Pawlak1992 @PatrychoO @lucas/catalan @Popitek12 ale ludzie będą zwracać po tym bilety xd.
1
A gadał ze kiedy przez pół dzieciństwa grał na konsoli xd.
Boże ci piłkarze to jest czasami taki hit, że nie wiem, ale fani ich słów to już w ogóle.
0
Widzę że Harry nie zagra w meczu.
Cóż, to już marne szanse na pobicie rekordu lewego.
0
@Batys Grozisz w internecie? Xddddd
0
@Fog_W_1899 Człowieku, weź się rozpędź i uderz głowa w ścianę, bo ewidentnie gadasz trzy po trzy, a może po tym zabiegu trochę rozum wróci.
1
@tomek8756 No bo sam ten libek stosuje podobne manewry, wystarczy zobaczyć w jaki sposób zatrudnia do swojej kancelarii.
To bat właśnie na takich cwaniakow jak on
0
@PeRRy Psychiatra akurat tego nie stwierdził.
1
@PatrychoO Wolę obejrzeć po raz enty walkę Shawn vs Undertaker z wrestlemanii 26 :)
1
@mrboom I gwarantuje tobie, że nic nie tracisz.
1
@AmigoBlancos jakby wystawili Sikorskiego i jakby lepiej spełniali obietnice, to mieliby prezydenta ze swojego sztabu, ale oni tak lubią.
1
@Foton Wiesz, wojna wiadomo, nazizm kaput, ale czym obecny izrael się różni od nazistów? No niczym w zasadzie.
0
@Dari0G Izrael od czasu powstania regularnie z usa wszczynaja wojny na bliskim wschodzie. Walić ten imperialny naród jak Rosję.
3
@Bolton Brakuje mi Benjamina z Izraela.
1
@BorzyKrzys Przecież ja dzisiaj dyskutowałem tutaj z co po niektórymi na ten temat to dostałem argument typu "to jak firma (nieznajomość służby zdrowia szkodzi" albo, "idź I załóż firmę to zobaczysz jak lekko". Tak naprawdę bronią tego jedynie libkj które mają kasy w brud i które gdy słyszą o wieści zwanej podatkiem od razu krzyczą "jesu, komunis"
Koalicja deweloperska pierze równie dobrze mózgi jak Konfederacja, tylko to jest jeszcze pod płaszczykiem bycia pro unijnym.
18
@marcin62 Skurwysynski naród tak jak Ruskie.
1
@Roobo Kotula dalej walczy o związki partnerskie xd
Ale takie pytanie, co ma lempart do tego?
0
@polcza Mnie męczy jak ktoś podaje argument "poprowadź firme", to świadczy o braku argumentów ze strony odbiorcy.
Przecież w Polsce przedsiębiorca, a zwłaszcza w społeczeństwie ma wręcz status polboga xd. Nie dość że nie masz pojęcia o czym piszesz, to jeszcze nie znasz społeczeństwa w którym żyjesz.
Adios I nie wracaj, Libka bez wiedzy nie potrzebuje
5
https://www.donald.pl/artykuly/JBVr2buC/wielokrotnie-nagradzana-porodowka-w-brzezinach-pod-lodzia-ma-zostac-zlikwidowana
Najlepiej wszystkie zamknąć porodówki.
3
@BorzyKrzys Raz to i wąż pierdnie.
4
@qbsonFCBarca Ja na Skyn regularnie, bo durexy słabizna.
6
Serio nie macie o czym pisać? Przecież to shut
1
@Jakchcesz A na kogo już w tym tygodniu nakablowales? Śmiało pochwal się.
0
@lucas/catalan Prawda, jego polityka jest bardziej ludzka to może dlatego.
0
@lucas/catalan Dobry gość to jest ogółem.
3
Szkodnik który powinien siedzieć w więzieniu.
1
@Cochise Jesteś z Białegostoku, wiesz doskonale jaka Patologię robią kierowcy, między innymi ulica Waszyngtona, bo to co tam się odwala to istny cyrk na kółkach.
A co do rejestracji zgoda, pojazd to pojazd i kropka.