Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeśli z kogoś Madrycioki będą w przyszłości zadowolone, to możliwe z tego Pitarcha. Jak na młody wiek ma duża dojrzałość w grze i wykazuje się spora kreatywnością, już mówi się o tym że to piłkarz który stylem gry przypomina Toniego Kroosa.
Aczkolwiek jak to w Madrycie bywa pewnie go pogonią i kupią jakiegoś mokebe który potrafi biegać z punktu A do punktu b i będą znów płakać o to, że nie mają kreatywnego środka pola.
0
@Roobo Ale żeś dał argument. Bogole wiecznie lecą po kosztach, no ale wiadomo, to źle że istnieją regulacje.
0
@Roobo A kto napisał że styropian to gówno? Ja? W żadnym wypadku, ale jak są lepsze alternatywy, do tego bezpieczniejsze, to takie warto brać, no ale tobie jakby dali ryż z kupą i daliby napis "produkt polski" to byś zachwalał pod niebiosa.
Mnie tam zawsze bawi jak ktoś który zapewne nie zarabia kupy szmalu broni bogoli, ale to typowy człowiek tresowany przez ten system.
1
@Czajka90 Męskie pytanie, męska odpowiedź.
0
@Roobo "Czemu znowu robimy coś by nękać polskie firmy" - O nie zapewne student który zarabia najniższa przejmuje się losem najbogatszych, bo jak to firmy mają mieć regulacje dla poprawy bezpieczeństwa? No szok.
Mam w dupie to czy są polskie czy nie, bezpieczeństwo i jakość zawsze powinny być na pierwszym miejscu niż upychanie kieszeni najbogatszym, patrz to co się dzieje w Dino i jak Biernacki wręcz poszedł na wojnę ze związkowcami, bo ktoś w końcu poruszył Patologię jaka dzieje się w tym sklepie.
1
@Bykunn 90 min to pół biedy, ale jakość spotkań jest gorsza, sędziowanie cóż przemilczę to, no i samo nastawienie wyłącznie na zysk nie przynosi niczego dobrego, do tego masz wszystkich bodźców tyle, że nie jesteś w stanie w nich się połapać.
Nasze mózgi według ostatnich badań nie są przystosowane do obecnego świata.
0
@Criss18Barca Bo w świecie jest tego wszystkiego za dużo, za dużo bodźców i mamy co mamy.
0
@Krzysztof1987 No co? Bardziej skuteczna niż jakieś suplementy, staje jak ta lala.
1
@Roobo Czemu kłamiesz?
0
@FCB_dimiC Niebieska tabletka.
1
@4drian0 Co to za syf Jezu m
6
Jezu gość uważany przez większość piłkarzy za Goata (potwierdził też tym, że osiągnął wszystko co mógł), a tymczasem jakiś no name z pro madryckiej telewizji uważa że Messi to mógłby być w top 10 xd.
2
@Adran360 Nie cierpię yerby
0
@JimMorrisonFCB Za słowa z 2023 roku kiedy powiedziała że nie popiera wojny, ale to nie oznacza że nie popiera samego Łukaszenki, no i miała jakiegoś wcześniej agenta który tam miał kontakty z rosyjskimi politykami Oraz Białoruskimi.
2
@SigmaBoyEssaYamal No Mr beast to jedna z bardziej toksycznych person w świecie internetu.
0
@Antimadridista_WR No niestety państwo ma w dupie troskę o zdrowie psychiczne obywateli, bo promowanie tego syfu (a tam był borek, czyli no jedna z większych postaci w świecie sportu) najwidoczniej im w ogóle nie przeszkadza.
Mam nadzieję że prędzej czy później ukroca taki proceder, bo to dosłownie są gale rodem z Rosji.
1
@NeroTFP1 Nigdy nie będę jej lubić za sympatyzowanie z Łukaszenką.
0
@NeroTFP1 No niestety to jest właśnie kapitalizm w czystej postaci, moralność jest na końcu, zysk jest najważniejszy nieważny jakim kosztem.
1
Śmieszy mnie ten pisk ludzi, że dali gość od "coś nie coś potrafię" do gali prime. No to są korzenie w zasadzie freak fightow, czyli cały koncept opiera się na totalnych świrach aniżeli na poważnych sportowcach, co dla fanów frrakow akurat jest świetna informacja ze takie prime daje totalnych odklejencow do walk.
Wystarczy spojrzeć jak ludzie w fame mma mają już coraz bardziej wywalone od kiedy zmienili content na bardziej sportowy.
Czy akceptuje taki stan rzeczy? Nie, uważam że promowanie patologii w main streamie być nie powinno, z drugiej strony czy kapitalizm posiada jakiekolwiek prawa moralności? Śmiem w to wątpić.
1
@Laminedependencia Wszystkie marki co wymieniłeś uważam za okropne, naprawdę brzydkie to są marki.
0
@Gall A rozumiem że na kadrę też jeździć nie może?
1
@Cryptolis No właśnie, pracownik, a nie produkt, poza tym czy teraz kluby grają mecze? Do tego no to chyba czas wolny danego piłkarza tak?
0
@Kgorecki2500 No chyba tak jest, ale klub go zatrudnia, a piłkarz to jednak pracownik który ma też swoje prawa i ja w ogóle nie rozumiem kibiców którzy ryczą, że dany piłkarz jedzie grać do kadry i sorry, ale selekcjoner widzi tych piłkarzy raz na kilka miesięcy i jednak zbliża się mundial.
1
@Bykunn Już Europa w handlu z Rosją się tak przejechała, że szkoda gadać. Oni nawet zrywali umowy z Niemcami nagle z dupy, a to ich jeden z najlepszych klientow.
1
@Cryptolis A piłkarz to jakiś produkt klubu czy co?
4
@draxidox Co ten cały Swidzinski wygaduje to aż się w pale nie mieści.
I dlaczego ten typ dał grete do tej sytuacji? XD. No ja pamiętam ten tani handel z ruskimi przed wojną, gnoje tak windowaly ceny, że butla gazu kosztowała ze 100 zł na wymianę.
4
@Kgorecki2500 Może najlepiej niech w ogóle nie grają.
Sorry już tym klubom to się we łbie poprzewracalo
1
@Bykunn Biden był dobrym prezydentem, progresywnym jak na libkowe usa.
Oni przegrali wybory brakiem zdecydowanego kandydata, ale w 2028 będą mieli mnóstwo arsenału.
0
@Cryptolis Jemu brakuje wielu elementów piłkarskich do gry na takim poziomie o czym od dawna pisze.
1
@robsesh Bo jego poziom nie aspiruje do gry w Barcelonie.