1

@blakkudium Oj tam oj tam.

0

@Safrani Poczytaj sobie sprawę, no ja bym z tym polemizował.

0

@Antimadridista_WR Gwałtu może dokonać każdy, niezależnie od narodowości. Poczytaj sobie sprawę gościa który trzymał żonę przez lata w piwnicy oraz kazał jej jeść jak pies.

Poza tym ja pytałem o artykuł, a ty już tutaj używasz wstawek o inżynierach.

0

Wszędzie mi się wyświetla sprawa Noele która ma dokonać eutanazji, u was też tak jest? Przyznam że jak czytam tą sprawę to normalnie przerażenie mnie bierze.

2

@MesQueUnClub_87 Nie no błąd bednarka i tyle. Po prostu źle przyjął piłkę, bo to był rutynowy prsechwyt.

1

@lajcior Wolę czosnkowy

0

@TR3YWAY Weźcie się zastanówcie wszyscy co piszecie. Są w związku od wielu lat i mają swoje zasady.

2

@Cochise Nic nowego, jest jeszcze jeden gagatek, który wcale nie jest lepszy od niego, taki swoisty duet

1

@Roobo A nie miał? Przecież takie złe przyjęcie rzadko się zdarza obrońcom, a to był rutynowy przechwyt piłki.

Jednej jak już, bo druga wybronil grabara.

2

@MessiForeverTheBest prawda, no i kiks Bajramiego, ale u nas też było o krok od goli jak strzał Kiwiora czy lewego. To był naprawdę dobry mecs naszej kadry.

2

Pierwsza połowa była tak naprawdę wyrównana i w zasadzie pechowe przyjęcie Janka trochę nas zaburzyło. Natomiast w drugiej połowie chłopaki wzięli sprawy w swoje ręce. Zarówno Lewy i Zieliński oraz Szymański pociągnęli ten wagon do sukcesu, no i należy podkreślić udany debiut Oskara który od razu pokazał jakość w porównaniu do wielu poprzednich młodzików jacy tutaj przewijali się przez lata.

Dobrze jest, fajnie ze mamy taki mental, że nawet po stracie się nie poddajemy.

Urban prowadź!!

3

@Roobo Lewy katastrofalnie xdddddd.

W drugiej połowie byliśmy lepsi I wygraliśmy, a cały ogólnie mecz był po naszej stronie. Po prostu Bednarek miał pecha i to tyle.

1

@Bykunn kto tak pisze? Podaj nicki, a co się czaić.

0

@PatrykBarca aa, ok, no w każdym razie Haaland jest zajebisty

1

@LAMC_10 Może ktoś się znajdzie

0

@gumaz Kwiatowy, poza no to wiem aby nie pocierać.

1

Czy ktoś z was cierpiał na hemoroidy? Jeśli tak to może ktoś coś poradzić, bo przyznam że problem z nimi jest doprawdy niszczący.

1

@michaleu Kiedyś wleci 8,9 oraz 10. Ac Milan to klub stworzony do wygrywania tych rozgrywek.

1

@MesQueUnClub_87 No niestety jest to przykre że, zamiast promować naprawdę zdolnych i Inteligentnych ludzi, to niestety bryluja twory pokroju magicala albo innych ekip.

0

@MesQueUnClub_87 Ale pewnych rzeczy po prostu bez wykształcenia się nie nauczysz i tyle, jak na przykład wiedza specjalistyczna czy przeprowadzanie badań.

Ja wiem jak wygląda co u poniektórych tok studiów, sam znam takie przypadki, ale jednak warto studiować, to nigdy uważam nie jest strata czasu.

0

@lithotripter No to kierunek szałowy nie jest, ale na pewno coś z niego wyniosłeś, a nie myślałeś po prostu o innym kierunku przed pójściem?

0

@CLS63AMG Ale manipulacja. Jak on miał dwa tylko mecze w swojej karierze w półfinale.

0

@FCB24 Haaland jest zajebisty, odczep się od niego.

0

@lithotripter A czy nie rozwinęło to w tobie myślenia krytycznego? Poza tym co studiowałeś?

3

@Comentateiro Ale Trzaskowski przegrał przez raz, że słabe pierwsza część rządów Tuska, dwa no nikt nie lubi jak ktoś zmienia poglądy na siłę, trzy no te końskie go pogrążyly, poza tym jakim trzeba być dzbanem aby drugi raz wystawić kandydata który przegrał? Przecież Tusk sam w zasadzie oddał przestrzeń dla PiS, a Nawrocki to jednak stosunkowo nowa twarz i do niedawna nieznana.

0

@clyde Gdzie tyle zarobisz jako przeciętny zjadacz chleba, 20 K na rękę? Gdzie?

0

@usztafik No i zero argumentów, ale dalej stosuj taki ton.

Swoją drogą skoro skończyłeś prawo to czym się zajmujesz?

0

@ACMaldini3 tego nie potrafię zrozumieć, poza tym problemem są po prostu auta. W dobie kapitalizmu przybyło ich 40 razy więcej co niestety wzmacnia emisję spalin.

0

@usztafik Ja już dawno wyhodowalem gościu I swoje w życiu przeżyłem, ale fakt posiadania wykształcenia daje ci większe możliwości życiowe i poszerza twoje horyzonty intelektualne i możesz sobie mówić co chcesz, no ale tak jest.

0

@Vegeta88 Stabilność finansowa przede wszystkim, na studiach człowiek też staje się bardziej pragmatyczny i dużo więcej analizuje niż dotychczas (no przynajmniej robi tak większość)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?