Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@michal26 Kara śmierci to zły pomysł.
0
@TR3YWAY W swojej beznadziei owszem.
3
@TR3YWAY Przecież Sousa hyl beznadziejny.
5
@kubix05 moje ulubione czasopismo :)
0
@gumaz codziennie śpiewam.
6
Co tam 1 kwietnia, jutro 2 kwietnia, a więc nastawiać zegarki na godzinę 21:37
@Konradowskyy @lithotripter @Comentateiro @Kapitan hawk
2
@kamyk_23 A to w Polsce już mieszkasz, a no to kiedyś pisałeś że niebawem wyjeżdżasz z Ameryki.
2
@kamyk_23 A gdzie teraz przebywasz?
2
@kamyk_23 Ja tam szanuję każdego kto jasno stwierdzi za jaką jest partią aniżeli nie wskaże jasno jakie ma poglądy i za jaką partią stoi, wtedy każdy wie na czym i z kim stoi.
3
Curaçao drink proszę państwa.
1
Komentarz usunięty
0
@Vegeta88 chodzi o post na twitter.
0
@Eklerek Ja zwracam uwagę na twój post, do niego się odnoszę.
1
@michal26 W tej kwestii z nim nie wiadomo, ale tak jak mówisz, on już ma coś z banią.
0
@Eklerek Gdzie ja jestem propagandysta z PO typie? Jakiś dowód? Poza tym ja głosowałem na Zandberga Wtf xd.
No ale czemu manipulujesz? Odpowiedzieć nie umiesz na pytanie?
Nie no zostawię tobie, bo widzę lubisz się bawic
0
@Starrk Z tym akurat może nie kłamać.
0
@Eklerek Czemu manipulujesz?
1
Pomarańczowy już mówi że poważnie rozważa wycofanie się USA z NATO.
Cóż, nie zaskakuje mnie to, wszak już w 1 kadencji chciał to zrobić.
1
@Marusek O Jezu przykro mi :(.
Nie wiedziałem że kamica jest aż tak straszna.
1
@MesQueUnClub_87 Też leżałem 6 godzin, ale lekarz szybko mnie ogarnął, problem w tym, że termin mi zły podał na kartce xd
Przerąbane, u mnie pęknięta sluzowka odbytu, nic fajnego i zapewne leczenie zabiegowe, chyba że zachowawcze w co wątpię, no ale zabieg sam w sobie jest krótki, więc tyle dobrego.
1
@Comentateiro Nas wczoraj Szwecja pokonała taktycznie. Wyczekala moment w 80 minucie i zaczęła atakować i cóż, opłaciło się to, bo my gramy na posiadanie piłki oraz wysokim pressingiem, tylko w tym wszystkim brakuje nam skoordynowanej defensywy.
1
@Antimadridista_WR Szkoda ze kosztem pacjenta.
4
@Pawlak1992 Boże niech ktoś zatrzyma tą karuzele śmiechu.
4
Gdy byłem na Sor, lekarz mówił że proszę pojechać do lekarza 1 kwietnia między godziną 9-12, no cóż, pojechałem i okazało się że ten lekarz był wczoraj a doktor załatwił mnie na szaro tutaj, bo nawet pani z rejestracji była w szoku.
Cóż, jak widać zrobił mi żart prima aprilis już w piątek, szkoda że tylko znów muszę czekać ponad tydzień na wizytę u proktologa, ale skubany ma dryg do humoru...
1
@kanver_ Bardzo chętnie Norwegia albo Holandia, reszta jest mi obojętna jakoś.
No i klasycznie aby Niemcy odpadły jak najszybciej.
0
A jakby coś to Niemcy nie są żadnym faworytem, śmiem stwierdzić że to zespół który może znów nie wyjść z grupy.
Jakaś tam młodzież jest i to nieźle utalentowana, ale od czasu euro 2016(I to też z Italia wtedy na żyletki było) nie zagrali żadnego dobrego turnieju, bo pośmiewisko na obu mundialach i na obu Euro.
To są Niemcy wiadomo, silna kadra, ale na moje oni znowu niewiele zrobią na kolejnym turnieju, poza tym będzie ciężko przy Francji, Anglii, Argentynie czy Hiszpanii, no i moim zdaniem bardzo silnej Norwegii.
6
Niech Gattuso odpuści trenowanie, to nie jest zawód dla niego, no gdzie nie trafiał to jego zespoły w ostatnich momentach zawsze dawały ciała, nie inaczej było z Italia.
Walczak jak ich mało, ale chłop niech robi za eksperta, bo trenerka nie dla niego.
6
@FcPortoFan1999 Grając naprawdę świetnie przez cały turniej.
6
Włoska piłka naprawdę idzie coraz bardziej na dno. Brak jakiejś perspektywicznej młodzieży, topowe kluby które coraz mniej stawiają na Włochów (no nie dziwię się w sumie), system szkolenia od najniższych lig leży, stadiony prócz wyjątków to tragedia (a teraz wyszła afera z przejęciem san siro przez Milan I Inter, więc kolejna afera w drodze), chyba tylko ci młodzi szkoleniowcy z Italii mogą dawać jakaś tam nadzieję, ale reszta? Totalny paździerz.
Italia dostała gonga w tym roku i długo się po tym gongu to nie pozbiera, bo tu potrzeba rewolucji.
11
Messi zapewne też już skończy karierę w kadrze , albo przed mundialem, albo po (zapewne po), Cristiano na pewno gra ostatni mundial, ale to jednak odejście Lewego zaboli najbardziej tutejszych fanów bez wątpienia.
Prawie każdy z nas ogląda tą kadre i od małego jest z nią zzyty I teraz widzieć widok odchodzącej legendy naszej reprezentacji będzie najsmutniejszym widokiem dekady dla kibiców z Polski.
Ja dziękuję tobie Robert, jesteś wspaniałym sportowcem, fajnym gościem i jednym z najwybitniejszych piłkarzy XXI wieku :)