5

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

0

@TR3YWAY No nie każdy jest Brockiem Lesnarem.

1

@fcbarcafan19 I jeszcze @VegetaPolska z kobietami xd.

0

@kulek22 Mam taką nadzieję że to się uda.

2

@MessiForeverTheBest Kuba, Pakistan, Tajwan.

33

Donald Trump: „Nie dostałem Pokojowej Nagrody Nobla, ale musicie zrozumieć, że mnie to nie obchodzi. Norwegia straciła przez to l wiarygodność. Zapobiegłem ośmiu wojnom. Robię to najlepiej.

Zapobiegłem wojnom, o których nikt nawet nie pomyślał. Prezydent Putin zadzwonił do mnie i powiedział: "Nie mogę uwierzyć, że powstrzymałeś tę i tamtą”.

Ale gość bierze dobry towar.

0

@Eto'o9 R10 A i Pierre Emerick Aubameyang I moim zdaniem Romelu Lukaku.

1

@Eto'o9 R10 Dodaj jeszcze Wayne Rooneya, Berkgkampa, Van Persiego, Fernando Torresa, nawet bym stwierdził że Gonzalo Higuain był lepszy m

1

@Starrk Świetna? Wysoce przeceniana to jest 9. To dobry zawodnik, ale naprawdę wielu było lepszych od Drogby w XXI wieku i na luzaku mogę Ci wymienić 10 lepszych od niego.

0

@draxidox Po co brutalizowac społeczeństwo to po pierwsze.

Po drugie utrzymanie jest dużo większe niż dla człowieka z dożywociem

Sprawy która mają znamiona kary śmierci trwają latami.

No powolne wprowadzanie kary śmierci to bat na opozycję w przypadku rządów autorytarnych.

0

@Cygan BRC Dobry bait

1

@blakkudium Oj tam oj tam.

0

@Safrani Poczytaj sobie sprawę, no ja bym z tym polemizował.

0

@Antimadridista_WR Gwałtu może dokonać każdy, niezależnie od narodowości. Poczytaj sobie sprawę gościa który trzymał żonę przez lata w piwnicy oraz kazał jej jeść jak pies.

Poza tym ja pytałem o artykuł, a ty już tutaj używasz wstawek o inżynierach.

0

Wszędzie mi się wyświetla sprawa Noele która ma dokonać eutanazji, u was też tak jest? Przyznam że jak czytam tą sprawę to normalnie przerażenie mnie bierze.

2

@MesQueUnClub_87 Nie no błąd bednarka i tyle. Po prostu źle przyjął piłkę, bo to był rutynowy prsechwyt.

1

@lajcior Wolę czosnkowy

0

@TR3YWAY Weźcie się zastanówcie wszyscy co piszecie. Są w związku od wielu lat i mają swoje zasady.

2

@Cochise Nic nowego, jest jeszcze jeden gagatek, który wcale nie jest lepszy od niego, taki swoisty duet

1

@Roobo A nie miał? Przecież takie złe przyjęcie rzadko się zdarza obrońcom, a to był rutynowy przechwyt piłki.

Jednej jak już, bo druga wybronil grabara.

2

@MessiForeverTheBest prawda, no i kiks Bajramiego, ale u nas też było o krok od goli jak strzał Kiwiora czy lewego. To był naprawdę dobry mecs naszej kadry.

2

Pierwsza połowa była tak naprawdę wyrównana i w zasadzie pechowe przyjęcie Janka trochę nas zaburzyło. Natomiast w drugiej połowie chłopaki wzięli sprawy w swoje ręce. Zarówno Lewy i Zieliński oraz Szymański pociągnęli ten wagon do sukcesu, no i należy podkreślić udany debiut Oskara który od razu pokazał jakość w porównaniu do wielu poprzednich młodzików jacy tutaj przewijali się przez lata.

Dobrze jest, fajnie ze mamy taki mental, że nawet po stracie się nie poddajemy.

Urban prowadź!!

3

@Roobo Lewy katastrofalnie xdddddd.

W drugiej połowie byliśmy lepsi I wygraliśmy, a cały ogólnie mecz był po naszej stronie. Po prostu Bednarek miał pecha i to tyle.

1

@Bykunn kto tak pisze? Podaj nicki, a co się czaić.

0

@PatrykBarca aa, ok, no w każdym razie Haaland jest zajebisty

1

@LAMC_10 Może ktoś się znajdzie

0

@gumaz Kwiatowy, poza no to wiem aby nie pocierać.

1

Czy ktoś z was cierpiał na hemoroidy? Jeśli tak to może ktoś coś poradzić, bo przyznam że problem z nimi jest doprawdy niszczący.

1

@michaleu Kiedyś wleci 8,9 oraz 10. Ac Milan to klub stworzony do wygrywania tych rozgrywek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?