0

@Dari0G Bez przesady, mieliśmy naprawdę nieciekawa sytuację w drugiej linii, on wolał odejść i hansi bardzo naciskał na dro, a że on tego nie chciał to na cholere ma tu siedzieć?

0

@LAMC_10 To dobrze o ludziach świadczy, bo naprawdę bronienie tego gościa to tak jak bronić Putina.

5

@LAMC_10 Może ktoś tego idiote w końcu zamknąć w wariatkowie? Naprawdę jak ktoś broni tego oszołoma tutaj na forum, to równie ma nierówno pod kopułą jak ten człowiek.

1

@Dari0G Nie, ja nie lubię piłkarzy którzy przy takiej konkurencji oczekują gruszek na wierzbie i tyle, a sam piłkarz nie wyglądał na kogoś kto zawojuje ten zespół, a że wolał psg I ze chodziło tutaj o minuty (a podejrzewam że nie tylko o minuty, no ale na ten moment się broni) to ok, nie znaczy, że chciałbym jego powrotu.

Spoko, ale z dala od Barcelony.

A, był jeszcze taki gracz, Guiu który odszedł do Chelsea i teraz coś nie pyklo.

0

@Dari0G A gdzie ja udaje? Jezu weź podaj dowód na to, że udaje, a może po prostu człowiek ma prawo zapomnieć? No ale ok, ty już mi stawiasz zarzuty. Może kiedyś wróci (wątpię w to w sumie), ale to nie znaczy, że skomlenie o niego nie jest śmieszne (bo jest patrząc na drugą linie jaka mamy). Nope, to po prostu nie pierwszy przypadek piłkarzy i zresztą thiago już nigdy nie wrócił, a olmo czy fabregas oraz pique nie mieli dużego kredytu zaufania jak dro.

Ja tam nie chciałem powrotu Neymara, ma za swoje, bo w zasadzie zmarnował swój potencjał w Paryżu.

0

@LukaszFan Ale chodzi o skomlenie fanów I o to jakie tu mieli pretensje do zarządu.

0

@michal26 A, no to nico i Hall in, a Araujo I Balde out.

4

@wyrek A czemu nie dopiszesz tutaj Trumpa?

1

@Dari0G Ale jaki foch? Nie, po prostu tacy piłkarze nie są tu potrzebni czego przykładem jest Moriba oraz Simons.

Dlaczego ty w ogóle przytaczasz człowieku mnie do sytuacji Fernandeza wtf?

1

@LukaszFan Ale tutaj fani mieli pretensje do klubu, że "oo nie, odchodzi wielki talent" a sayonara gościu i zresztą na pewno dostałby szanse, ale ze nie chciał tak czekać i na koniec no niemiło się zachował to dowidzenia.

0

No Dro strzela bramkę i w sumie co z tego? Jak powiedziałem, nieważne jak będzie grać w Paryżu, to tutaj już nigdy nie powinien wrócić, bo tacy piłkarze nie są potrzebni tej drużynie, zresztą nasza druga linia jest genialna.

1

@TR3YWAY Były lepsze wymiany zdań.

0

@michal26 Na 9 wiadomo że Norweg, ale jeśli przyszedłby taki Guirassy czy Kane to też bym nie pogardził, jeśli chodzi o obronę to trudno powiedzieć, chyba Schlotterbeck, jeśli mówimy o lewej obronie to zdecydowanie Lewis Hall, no Chlop jest genialny co udowodnił w dwumeczu z nami.

Na prawą obronę bym dokupił rywala dla Kounde.

Jakbym miał się pozbyć to Syjonisty oraz Balde.

1

@michaleu Jeden z golow sezonu Serie A.

0

@AlexDark00 Tak powiedział, ale jak obie partie się obrzucaja błotem w sytuacji na którą nie ma wpływu to żałosne, tylko nie wiem po co ten Tusk skoro to Trump jest winien całego tego syfu

0

@AlexDark00 Znów Tusk, ale dla farmazoniarza to tam bez różnicy

1

@Giwera najważniejszy.

2

@shaun Suarez w Lm był przeciętny I tyle, a jak Lewy go dogoni w wieku 38 lat i jeszcze przegoni, no to już jest wstyd i to srogi.

0

@clyde Nie jadłem w sumie zbytnio kimchi I nie ciągnie. Mnie do tego.

0

@Kgorecki2500 To jak z sentino, jeden głos mówi aby nie ćpać, ale Alvarez mówi że może jednak warto.

1

@Pawel13sz To był genialny piłkarz u śmiało można powiedzieć że topka, ale trochę za wiele klubów pozwiedzał i przez to nie zdobył ligi mistrzów.

0

@Cochise Rozumiem twoje podejście, ale dla mnie są po prostu granice i jednak takie forum nie powinno służyć do modlitw, a że nie jest uregulowane, to jedynie co mogę to się z tym nie zgadzać.

0

@sokot aha, ok.

0

@Cochise Nie, jest to jednak miejsce do dyskusji, a nie do modlitw. Są od tego grupki, można sobie przez kamerkę nawet to zrobic I tu demokracja nie ma nic do tego, bo to nie jest miejsce przeznaczone do kultu religijnego.

Może jeszcze niech do allaha na la rambli albo jahwe czy buddy się modlą?

0

@PatrychoO A co ma parada do drogi krzyżowej? Poza tym no jaki masz dowód potwierdzający twoja tezę? Poza tym no odziwo przeważnie kto obraża tych ludzi to są konserwatysci lol, tutaj dowody są na miejscu, no a w tym przypadku jest? Nie ma, a nawet jak to nie dzieci, to jaki na to jest dowód, że to są ateiści? Bo se jaja robią?

A na paradach najczęściej słyszy się odgłosy w stronę parady typu "pedały, chłopak, dziewczyna, normalna rodzina" i to chórem.

0

@PatrychoO A co do modlitwy, to się kuźwa w robloksie pomodlcie albo załóżcie kanał na discord, a nie tutaj na forum sobie urządzacie happeningi, nie wiem, to takie trudne? Macie kościoły, macie prywatne domy, no ale pewnie, pomódlmy się na la rambla xd.

0

@PatrychoO Dowód? Bo to równie dobrze mogłyby być zwykle dzieciaki, no ale co ja tam wiem, ważne że ty ze swoimi uprzedzeniami masz prawdę objawioną.

0

@PatrychoO No właśnie u góry zapytałem.

No wiadomo, to pewnie od razu ludzie o innych poglądach i ci spod znaku tolerancyjnych(no wcale to nie mogliby być zwykle dzieciaki które jak to w tym wieku lubią sobie robić jaja ze wszystkiego bądź niewychowane) , a może masz na to dowód jakiś? Wiesz no rzucać takimi tezami bez posiadania dowodu niezbyt ciebie stawia w wiarygodnym świetle.

0

@Barcanajlepszyteam Nie wiem, dla mnie to wygląda jak afiszowanie się wiara, co niejednokrotnie widzę u osób wierzących na tym forum.

0

@PatrychoO A odpowiesz na pytanie? No co, już nie taki mocny w gębie? Bo sam próbujesz zaatakować ludzi o poglądach nie zgodnych z twoimi i to nie pierwszy raz, ale ja nie będę pozwalać na twoje komentarze i będę na to zwracać uwagę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?