1

@PatrychoO Znaczy ja wiedziałem że on będzie w debiucie ale po prostu jeśli lesnar odchodzi to Danhausen? Eh.

1

@PatrychoO I to może być niestety prawda....

2

@Safrani Niestety, a jemu bym zabrał gdybym miał możliwość.

0

@lucas/catalan I zakończenie brutalne.

Swoją drogą eh, ronda wróciła i to jest minus.

0

@LAMC_10 Od kiedy mieszkam w Białymstoku, to nie widzę innego miejsca do życia w przyszłości, ale zobaczymy co czas pokaże, no ale Białystok to świetne miejsce do codziennego życia

2

@Kgorecki2500 Beznadziejny człowiek.

3

To czekajcie, Trump mówił niedawno, że państwa w NATO niewiele pomagają, ale gdy nie idzie w Iranie to Usa prosi o pomoc, bo jak nie to będzie źle? Boże jaki ten prezydent jest żałosny.

3

@Aequlibre Co jest złego w podatkach? Poza tym najbogatsi robią fikołki prawne aby ich unikać.

0

@4Fabregas4 A to Font czy Laporta przegrywa?

2

Wcale mnie dziwi. Zapewne większość piłkarzy ostro leci w ciula z fakturami, z podatkami itd itd. Messi był tego prostym przykładem.

6

No i dobrze, poza tym i tak nic by to nie zmieniło.

7

@Sulimo Wyjścia z Unii Europejskiej chce skrajna prawica która lubuje się z ruskimi.

1

@Rifek Ale gdzie on jest? Rafa nigdy takich rzeczy nie robił, to nie jest piłkarz kontrowersyjny, a ja tam rozumiem reakcje, bo kto stawia piłkarza z takimi umiejętnościami do gry na skrzydle na pozycji nr 9?

0

@Inko Gówniany piłkarz nie zostaje mvp ligi włoskiej, gówniany piłkarz nie wykręca double double, gówniany piłkarz nie prowadzi drużyny do półfinału lm od prawie 20 lat.

1

@Transu96 Skrzydłowy na dłuższą metę w sumie też.

5

No i gitara że wygrał. Oby jego kolejna kadencja nie była taka jak za Bartomeu.

0

@BezglutenowyPedri Najlepiej samemu szukać.

21

Taki Trzaskowski kandydatów na prezydenta Barcy.

0

@takisobiektos Brak napastnika tu widać.

Jeśli ktoś tu zasługuje na pochwale to tylko de winter oraz Modric.

0

@michal26 Przecież on już przegrał wybory w 2028, bo jakim cudem republikanie mają się wygrzebać z tego gówna? Pomijając wojnę, ale ludzie już mają dość trumpa i Vancea

1

@blakkudium Nie rozumiem tej zmiany, nie rozumiem dlaczego gra na 9.

0

Zawsze mnie bawi w piłce nożnej gdy ktoś mówi o napastniku, że "no przynajmniej robi robotę w polu karnym" ale jaką robotę robi np taki Fulkrug? Obraz gry się nie zmienił i ten zawodnik nic od siebie nie daje, a takich piłkarzy jak on jest wielu.

Napastnik ma strzelać gole, a jeśli tego nie robi i ogranicza się jedynie do gry ciałem, to jest bezużyteczny.

3

Leao to chyba ma policzone dni w AC Milan, bo ta zmiana i spina z Allegrim była wymowna @takisobiektos @Giwera @michaleu

Cos czuje ze Barca ruszy po niego.

0

@Virusk3 Tam Porto sceny gwałtu robi, więc może.

9

Oskar to się robi gwiazda Porto.

0

No tutaj nie będzie dwugodzinnego prezydenta.

0

@ProMILs Bo młodych zgarnia Mentzen oraz Zandberg, co widać na wiecach, kadrach obu partii.

0

@Majkel34 Bo te partie są dla dziadersow. Dla młodych to zdecydowanie teraz konfa I razem, co pokazują wszystkie sondaże.

1

@Dari0G Cos jak wódz Kim w Korei Północnej

3

@Ptasior A ja myślę że w AC Milan mógłby jeszcze odzyskać tego ducha jakiego ma.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?