Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PatrychoO Znaczy ja wiedziałem że on będzie w debiucie ale po prostu jeśli lesnar odchodzi to Danhausen? Eh.
1
@PatrychoO I to może być niestety prawda....
2
@Safrani Niestety, a jemu bym zabrał gdybym miał możliwość.
0
@lucas/catalan I zakończenie brutalne.
Swoją drogą eh, ronda wróciła i to jest minus.
0
@LAMC_10 Od kiedy mieszkam w Białymstoku, to nie widzę innego miejsca do życia w przyszłości, ale zobaczymy co czas pokaże, no ale Białystok to świetne miejsce do codziennego życia
2
@Kgorecki2500 Beznadziejny człowiek.
3
To czekajcie, Trump mówił niedawno, że państwa w NATO niewiele pomagają, ale gdy nie idzie w Iranie to Usa prosi o pomoc, bo jak nie to będzie źle? Boże jaki ten prezydent jest żałosny.
3
@Aequlibre Co jest złego w podatkach? Poza tym najbogatsi robią fikołki prawne aby ich unikać.
0
@4Fabregas4 A to Font czy Laporta przegrywa?
2
Wcale mnie dziwi. Zapewne większość piłkarzy ostro leci w ciula z fakturami, z podatkami itd itd. Messi był tego prostym przykładem.
6
No i dobrze, poza tym i tak nic by to nie zmieniło.
7
@Sulimo Wyjścia z Unii Europejskiej chce skrajna prawica która lubuje się z ruskimi.
1
@Rifek Ale gdzie on jest? Rafa nigdy takich rzeczy nie robił, to nie jest piłkarz kontrowersyjny, a ja tam rozumiem reakcje, bo kto stawia piłkarza z takimi umiejętnościami do gry na skrzydle na pozycji nr 9?
0
@Inko Gówniany piłkarz nie zostaje mvp ligi włoskiej, gówniany piłkarz nie wykręca double double, gówniany piłkarz nie prowadzi drużyny do półfinału lm od prawie 20 lat.
1
@Transu96 Skrzydłowy na dłuższą metę w sumie też.
5
No i gitara że wygrał. Oby jego kolejna kadencja nie była taka jak za Bartomeu.
0
@BezglutenowyPedri Najlepiej samemu szukać.
21
Taki Trzaskowski kandydatów na prezydenta Barcy.
0
@takisobiektos Brak napastnika tu widać.
Jeśli ktoś tu zasługuje na pochwale to tylko de winter oraz Modric.
0
@michal26 Przecież on już przegrał wybory w 2028, bo jakim cudem republikanie mają się wygrzebać z tego gówna? Pomijając wojnę, ale ludzie już mają dość trumpa i Vancea
1
@blakkudium Nie rozumiem tej zmiany, nie rozumiem dlaczego gra na 9.
0
Zawsze mnie bawi w piłce nożnej gdy ktoś mówi o napastniku, że "no przynajmniej robi robotę w polu karnym" ale jaką robotę robi np taki Fulkrug? Obraz gry się nie zmienił i ten zawodnik nic od siebie nie daje, a takich piłkarzy jak on jest wielu.
Napastnik ma strzelać gole, a jeśli tego nie robi i ogranicza się jedynie do gry ciałem, to jest bezużyteczny.
3
Leao to chyba ma policzone dni w AC Milan, bo ta zmiana i spina z Allegrim była wymowna @takisobiektos @Giwera @michaleu
Cos czuje ze Barca ruszy po niego.
0
@Virusk3 Tam Porto sceny gwałtu robi, więc może.
9
Oskar to się robi gwiazda Porto.
0
No tutaj nie będzie dwugodzinnego prezydenta.
0
@ProMILs Bo młodych zgarnia Mentzen oraz Zandberg, co widać na wiecach, kadrach obu partii.
0
@Majkel34 Bo te partie są dla dziadersow. Dla młodych to zdecydowanie teraz konfa I razem, co pokazują wszystkie sondaże.
1
@Dari0G Cos jak wódz Kim w Korei Północnej
3
@Ptasior A ja myślę że w AC Milan mógłby jeszcze odzyskać tego ducha jakiego ma.