Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Nie zaskakuje mnie zmiana narracji. Mamy kampanie, Xavi to zwolennik Fonta.
2
@Azi No przecież po komentarzach, że próbujesz na swój sposób bronić Xaviego I zarzucasz Flickowi, że bez piłkarzy ta gra jest toporna. No dobrze, to kim jest przy tym Xavi? Argumentujesz tym, że Yamal miał 16 lat a Pedri ciągle się leczył (jakby teraz tego nie robił, bo zawsze ma moment kiedy wypada na dłużej), ale nawet gdy grali gra była toporna.
4
@Azi Oj, a to za Laporty klub się rozwija, a oddawanie klubu w ręce gościa który z chęcią sprowadziłby tu znów Messiego który nie jest potrzebny i prawdopodobnie Xaviego to na pewno bardzo dobry plan xd.
Do tego człowiek który obiecuje gruszki na wierzbie, ja podziękuję.
2
@Azi Ja odnoszę się do twoich komentarzy. Mówisz o topornosci, to ja to prostuje.
Ja ci zadałem pytanie, kogo ty próbujesz robić z Xaviego?
0
@Azi A to za flicka Rapha gra najlepiej, a nie za Xaviego :), pozycja czy nie, a jednak Rapha najwięcej zawdzięcza flickowi, co podkreślał z tego co pamiętam w wywiadach.
Kogo ty próbujesz robić z Xaviego? Fakt faktem ta drużyna za Hansiego jest lepsza.
0
@Azi Co nie znaczy że to za flicka Rapha poczynił największy progres, a każdy piłkarz może mieć gorszy moment, a kultura gry za flicka nadal się nie zmienia, oni wciąż chcą grać swoje nawet gdy mają ubytki.
4
@Azi I co to zmienia? Nadal gra była bardzo słaba i ktoś taki jak raphinha który jest teraz kluczowy kopał się po czole jak reszta piłkarzy.
Flick odmienił ta drużynę i tego nie da się podważyć, nawet mental tej ekipy jest inny.
0
@Azi Tak, szczerze tak mi się wydaje że to kolejny bartomeu podobny twór
9
@Azi Dziwnie aby grali ciągle widowisko przy bilbao oraz po tak morderczym meczu jak z Atletico.
Bez tej dwójki też umiemy ładnie grać, bo styl się nie zmienia tylko jakość i wow, Amerykę odkryłeś, bez odpowiednich piłkarzy gra się nie klei, no któż by pomyślał.
Za Xaviego to gra nawet z tymi piłkarzami się nie kleiła.
1
@oZinho Ale co rok? Tak to wyglądało za Messiego i proceder miałby być kontynuowany? Ja dziękuję.
2
@Azi Wam to chyba mało tworów Bartomeu podobnych.
10
@oZinho A lewy skomle o ciągle podwyżki?
0
@heniusss Powiedz mi który piłkarz był wciąż spłacany po odejściu z klubu?
0
@AlexDark00 Ty jeszcze na tym forum jesteś?
2
@APTAPT Moim zdaniem nie dowozilby. Łatwo powiedzieć jak gra w Miami gdzie zespół gra pod niego i generalnie to taka liga dla przebrzmialych piłkarzy, ale przy stylu Flicka gdzie każdy pressuje (nawet 38 letni Robert to robi, choć nie tak często jak do niedawna) nie dałby rady uważam, no i jego dynamika mocno spadła. Messi kończy w tym roku 39 lat, to już nie byłoby to i jakieś liczby by były, ale reszta niezbyt.
Raczej nie, już Messi to temat zamknięty i socios raczej patrzą na rozwój klubu, a to za lapcia jest.
6
@blakkudium A tam wojna, Laporta ma za mocne poparcie u socios.
2
@Aragorn33 Ja od kiedy Messi odszedł jestem przeciwnikiem po raz kolejny sprowadzania go do klubu. To już po prostu minęło i jednak Messi no fakt faktem był lasy na hajs co świadczy o tym że klub nawet po odejściu dalej go spłacał bądź spłaca, a Messi niby tam kocha Barcę, ale kasę od klubu dalej pobierał (prawnie można, choć przestępca podatkowy i prawo ze sobą się gryza, ale nie łamał prawa, no ale moralnie to wyglądało źle) więc u mnie Messi jako piłkarz szacun, a jako człowiek później? Nie do końca.
0
@Aragorn33 Xavi akurat ego zawsze miał top i to fakt, jemu nie pasowało dużo i klub no nie mógł pozwolić na większe wydatki, a on tego nie rozumiał, jednak potraktowanie go było głupie i tyle.
3
@Aragorn33 Ale Xavi jednak pozostawił po sobie sporo dobrego.
2
@LAMC_10 I cyk Braunowi skoczy poparcie.
4
Jak czytam ten wywiad to on nie jest jakiś bezsensowny i wręcz przeciwnie, wydaje się być autentyczny I rzeczowy.
Cos z tym szwagrem jest na rzeczy skoro nie pierwsza osoba to mówi.
1
@LAMC_10 "ale jak już miałbym, że jakąś drużyna sympatyzować to byłby to właśnie Inter" - O Boże co za herezje.
Historia - Inter kojarzony jest z burzuazyjna częścią Mediolanu.
Piłkarze - Mieli zawsze piłkarzy bardziej bezczelnych typu Materazzi, Bastoni itd itd.
Kibice - bardziej prawicowi, sympatyzowali z Lazio.
Kontrowersje - Chyba najbardziej kontrowersyjna drużyna w Italii.
2
@michal26 Rożny to żadna kontrowersja, a karny to jeszcze nie gol.
0
@Barceloniarz987 Słucham? Przecież o tym roznym nie ma co gadać, bo tu nie ma żadnej kontrowersji, jeszcze nawet w trakcie przed golem to gwizdal, więc o czym tu mowa?
11
Rożny zero kontrowersji ponieważ gwizdek był jeszcze przed wykonaniem, natomiast karny ewidentny i tyle, ale z racji tego że jestem kibicem Ac Milan, a Inter zawsze przez sędziów był pchany a Milan wręcz przeciwnie to niespecjalnie mi żal Interu, do tego przez cały mecz byli o klasie gorsi.
Forza Milan, drugie derby z rzędu wygrane :)
1
@Bykunn Profesjonalna to używa racsej specjalnych desek do krojenia, a jak drewniane to wysokiej jakości. Jednak jeśli kroimy to najlepiej drewniane bądź bambusowe, bo przy plastikowych masz mnóstwo mikro plastiku.
3
@kubix05 O, musze kupic patelnie ze stali nierdzewnej.
37
@Kgorecki2500 Tylko z drewna. Deska z plastiku jest okropna do krojenia .
0
@Sulimo Niech coś zrobią w końcu z tymi kibolami w Polsce.
2
@BabyGang Boże co za prymitywny człowiek.