Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@blakkudium Bardzo dobry wybór. Carrick idzie po lm, a drużyna wie co ma grać, do tego taktycznie wygląda bardzo dobrze.
0
Niech płaci uczciwie podatki.
2
@Ojciec5tkidzieci Bez problemów zdrowotnych? Przecież ma otyłość what the...
Swoją drogą usa znów pokazuje jakie jest żenujące, to jednak takie coś jak ubezpieczenie pomimo dzikiego kapitalizmu w tym kraju się ludziom należy nieważne w jakim stanie jest człowiek.
0
@Herato Jeden I drugi nie dojeżdżał do klubu.
0
@ViscaelBarca2007 Już wcześniej byłem zwolennikiem tych ruchów z uwagi na to jak ci piłkarze grają, bo branie po raz kolejny wonderkidow do ofensywy jest błędem,a united przez lata tak robiło, dosłownie cała ofensywa miała się na nich opierać i to nigdy nie wychodziło, a jak byli bardziej ograni to albo problem z trenerem, albo ze zdrowiem, albo z głową.
0
@ViscaelBarca2007 Di Maria dawał radę ale to już trener był problemem (ogólnie niezbyt cenie van gaala). No były nazwiska i co? W pewnym momencie też cos dawali (a zwłaszcza Pogba czy Lukaku oraz Ibra) ale to jednak dalej w większości były koty w worku prócz może Sancho (choć przyszedł mając 21 lat więc to dalej był kot w worku pomimo już ogromnego statusu z bvb, ale jednak), a tutaj jednak wzięli ludzi którzy coś jednak bardziej pokazali i wzięli pod profil bardziej pasujący do ligi.
Cenieni ale dalej ogromne koty w worku, to było wciąż większe ryzyko niż obecne ruchy United.
0
@DonCarletto Można tutaj faktycznie dyskutować.
0
@Ptasior Ta a z przodu Najlepszy napastnik XXI wieku pomimo upływu czasu, najlepszy pomocnik na świecie, najlepsi skrzydłowi na świecie i pomimo wielu przytykow do Ferrana to jednak podstawowy piłkarz który zawsze coś wnosi do drużyny oraz piłkarz który przez lata był gwiazda United do czasu.
Barca pomimo ogromnych problemów jednak ma jakość z przodu.
Nie można odmówic tego, że United wzięło naprawdę mocne nazwiska do ofensywy I odrobilo lekcje z poprzednich lat.
0
@ViscaelBarca2007 Ale zobacz kogo wcześniej do ofensywy United pozyskiwalo, a to był Antony który tylko pokazał jakość w Ajax i wcale tam nie był fenomenem, Hojlund który był ogromnym kotem w worku, no i wiecznie połamany Martial i obrażony Rashford, a jeszcze doszedł Zirkzee który goleadorem nigdy nie był.
Jak zmienił się atak, to i gra się zmieniła diametralnie.
2
Uważam że Manchester United naprawdę ma świetna ofensywe(moim zdaniem druga najlepsza ofensywa w lidze po city) . Cunha który samodzielnie uratował Wilki od spadku, świetny Mbuemo który jest do tej pory najlepszym transferem w całej lidze, Sesko który był gwiazda Lipska przez długi czas, no i Bruno walczący na ten moment o miano mvp sezonu premier league, do tego jak gra zdrowy mount to Także robi różnicę czy Amad co zawsze coś świeżego wnosi.
Tutaj drużyna zrobiła ogromny upgrade względem poprzednim nazwisk w ataku jak Antony, Hojlund czy Zirkzee oraz Rashford(później jego gra w United była tragiczna) I Martial i to przynosi wymierne skutki w każdym meczu.
1
@Luciano99 Fajnie by było jakby Manchester United zrobił wszystkim psikusa i wygrał, bo w tej chwili to najrowniej grająca drużyna.
1
Ale te Chelsea jest miałkie. Taki zespół bez jakichś wyraźnych liderów, za to pełno przepłaconych piłkarzy, aczkolwiek Joao Pedro to chyba w tej chwili największa gwiazda klubu, bo co ten chłop gra to poezja.
Dobrze, że Arsenal pokazał im miejsce w szeregu
0
@Frimpong A jednak dalej wygrywają i się udaje.
0
@Eklerek Manchester United jednak ma. Mocne przody, zobacz kto tam gra.
1
Benjamin Sesko ładuje kolejną bramkę i kolejna.
Oj w końcu Manchester United doczekał się prawdopodobnie snajpera godnego noszenia barw tero klubu, bo Hojlund to było tutaj nieporozumienie.
0
@michal26 Koronny argument jest taki że aparat władzy nie powinien mieć posiadania formy takiej kary, ale ty nigdy nie zrozumiesz tego.
1
@Comentateiro Naiwny jesteś. Amerykanie robią wszędzie burdel I nie wspomnę jeszcze o Izraelu który wybija co do ostatniego Palestyńczyka, także nawet brak Iranu oraz Rosji niczego nie zmieni dopóki Ameryka wszędzie się miesza.
2
@Giwera usa by nie napadło.
0
@Comentateiro Obrzydliwe jest to co napisałeś serio.
0
@lucas/catalan Wiesz, dla samej wrestlemanii I jej rangi to lepiej cody vs randy.
1
@zadafcb Też uważam że lepiej aby cody vs randy zrobić niż fatal 4 way.
0
@Pawlak1992 Bo w piątek zrobili walkę cody vs drew o pas
2
@Popitek12 @zadafcb @PatrychoO @Pawlak1992 @lucas/catalan no i Randy Orton po raz 3 main eventuje wrestlemanie I prawdopodobnie będzie walczyć z Codym o pas.
0
@Roobo Razem w punkt!
0
@BojanKriKicz Nie grając praktycznie nic?
0
@MOLESTA Chyba tylko w AC Milan, czyli Gullit, Rivera oraz Andrea Pirlo.
1
Kompany, Flick oraz Siemieniec - Wiecie co łączy ta trójkę? Brak przesadnego narzekania na stan kadry, filozofia która ma ręce i nogi oraz podnoszenie umiejętności młodzieży i wystarczy spojrzeć jak te 3 drużyny świetnie funkcjonują z takimi szkoleniowcami i jakie osiągają wyniki i jak ich gra cieszy oko.
1
Emre can upada Po raz trzeci.
1
Zawsze jak oglądam tego Upamecano to nigdy, ale to nigdy mi się jego gra nie podoba.
Gdy rywal atakuje od razu staje elektryczny, no i nie jest jakiś dobry w kryciu.
Dobrze, że Barca nie myśli o tego typu piłkarzach którzy prócz prędkości i niezłej gry 1 na 1 niczego więcej nie oferują.
0
@ACMaldini3 twardziel.