Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@michal26 No nie, to nie jest zero jedynkowe jak ci się wydaje.
0
@michal26 A co do Pruszkowa I Wołomina. No średnio, bo to były zorganizowane grupy przestępcze, a nie Mafia, ich działania oraz historia były malusienkie w porównaniu do ludzi pokroju Cosa Nostry, mafii sycylijskiej, kartelow itd itd.
Co ty porównujesz w ogóle.
0
@tbas No to czemu tego nie zrobili?
0
@michal26 Jesteś tak prostym człowiekiem.
0
@mekston Owszem, ale Bellinghama zawsze piłka szukała, nawet w bvb.
Jeden i drugi to świetni zawodnicy.
2
@takisobiektos Cud, że tylko to, on przy jeszcze mniejszym szczęściu mógł doznać pęknięcia czaszki. Straszna sprawa.
0
@directedbyfcb Młody jest, ale mówię o jego podstawowych cechach i tak, nie zagrał dobrze, ale ważne że robi liczby, ważne że jest pod gra, ważne że potrafi błysnac. Yamal też potrafi źle czasem przyjac I odegrać, a technikiem jest wybornym i tak samo jest z Oskarem który pomimo problemów ma walory na bycie wielkim piłkarzem.
0
@directedbyfcb Oczywiście, wystarczy spojrzeć w jaki sposób potrafi zagrać piłkę do partnera i jak blisko stopy trzyma futbolówkę.
7
Pietruszewski to po prostu talent klasy światowej. Spójrzcie jak gra ten młodzik, no świetne przyspieszenie na 1 metrze, świetna technika użytkowa, świetny drybling I jaka dojrzałość na boisku, a jeszcze poszedł do bardzo dobrej drużyny i na dodatek mając obok siebie Kiwiora I Bednarka.
Jak kontuzje i jakieś inne zawirowania się złe nie wydarza, to mamy nowa gwiazdę klasy światowej.
0
Boże Laporta robi dosłownie drugiego Donalda Trumpa czy Rysia Petru którzy w imię podbicia słupków (i tak większość się z tego śmieje) pomagają najbardziej ubogim sektorom.
Ahh, politycy, największe darmozjady.
0
@takisobiektos No tak, to chore.
1
@takisobiektos Obrzydliwe to było. Jak można było uznać tak oczywisty faul?
1
@MessiForeverTheBest Cos właśnie gra, ale 9 brak.
4
Straszna kontuzja Rubena Loftus cheeka matko, oby było dobrze @Giwera @michaleu @takisobiektos @blakkudium
0
@szela1899 ja lubię, bo czuje się jak w teatrze i skupiam się na meczu, a nie darcie mordy trzy akordy.
0
Drachal ma duży potencjał, Urban powinien zastanowić się nad jego powołaniem.
0
No w końcu Cubarsi na ławce, bo ostatnie spotkania Hiszpana to spory zawód.
1
@Sulimo Przecież gra dobry mecz, to Leiva prócz tego podania gra bardzo słabo.
0
@Arkon już ma swoje lata i nie jest tak mega zdrowym piłkarzem.
1
@Arkon Każdy napastnik posiada, ale Gwinejczyk to jednak jest strzelba.
1
@Arkon A teraz znów się rozkręca i strzela. Świetny napastnik którego piłka szuka.
10
@Arkon Guirassy uważam jest świetna opcja.
0
@LAMC_10 Ja bym wysłał statek do usa aby Trumpa przetransportowali do Choroszczy.
0
Przepraszam, czy ktoś ma prócz mnie problem ze zbyt długim ładowaniem się zdjęć oraz plików w aplikacji messenger? Otóż od prawie dwóch lat po wysłaniu plików i ich przeglądaniu za długo się ładuje.
Czy ktoś znalazł na to rozwiązanie?
0
@kanver_ Zwłaszcza druga wojna światowa co nie?
1
@Kapitan hawk Okej, to dobrze, to dalej posiadamy dominację genetyczną nad śmietankowymi.
4
@draxidox Gol Acerbiego nie powinien zostać uznany I taka prawda.
0
@Kapitan hawk A my po porażce z Atletico też nie udzielalismy wywiadów? Czy udzielalismy?
2
Czy redakcja ma jakiś ból o Dro czy co? No nawet jak tam zostanie gwiazdą, to ja nie chce jego widzieć ponownie w barwach Barcy. Nam nie są potrzebni tacy ludzie w klubie i tyle.
2
@takisobiektos Oh, finally.