La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1104 Culés

4

3

@Kapitan hawk Znamienne że w zasadzie przy każdym przypadku porażki piłkarze Realu nie wychodzą do mediów.

0

@Kapitan hawk A my po porażce z Atletico też nie udzielalismy wywiadów? Czy udzielalismy?

1

@FcPortoFan1999 a po co mają wychodzić - oni walcza o wyzsze wartosci - Negreira i rasizm

0

@mekston Dlatego że takie chowanie się do nory po porażkach jest słabe.

0

@FcPortoFan1999 po prostu zbieraja manę przed starciem z Benifica i reagowaniu na rasizm

0

@mekston Z jaką kuźwa Benficą?

0

@FcPortoFan1999 z Benifica graja rewanż

0

@mekston Widzę że wciąż trzeba wam powtarzać aby do mnie nie pisać w sprawie ligi fraudów.

0

@FcPortoFan1999 ale ja nie pisze w tym temacie, tylko mowimy o wypowiedziach

Poza tym Oski, zobacz i pomysl - nastepny sezon Porto gra na Real - jeden z graczy Porto zakrywa usta, po tym jak jest wysmiewany, atakowany przez Viniciusa, odgryza sie i Vinicius biegnie z placzem do arbitra

Musicie byc przygotowani na takie sytuacje

0

@mekston Po co prowokujesz?

0

@FcPortoFan1999 ale Oski odpowiedz na pytanie - czy Porto ma realna szanse gry w LM w przyszlym sezonie?

Jesli odpowiesz ze tak, to wiesz ze to nie prowo

1

@Kapitan hawk Okej, to dobrze, to dalej posiadamy dominację genetyczną nad śmietankowymi.

0

@mekston Nie odpowiem na pytanie o ligi fraudów.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?