0

@kch To trochę ze sobą to nie współgra, ponieważ klub ma takie poglądy a nie inne i od zawsze klub mieszał się w politykę.

Nie wiem, moje zdanie jest takie, że jak ktoś ma prawicowe poglądy i kibicuje Barcy to powinien się zastanowić czy jest za właściwą drużyną, bo ten zespół zawsze był ściśle związany z polityką.

0

@turhiay W życiu dorosłym owszem.

1

@Comentateiro Dobra dobra, a w ekstraklasie skopiemy wam te rogale.

A wrócimy do gry już w lidze mistrzów :)

1

@Hosh Na ultrze byłeś czy na rodzinnym?

0

@Arkon No czasem trzeba, albo zjeść coś na mieście, w wawie to akurat nie brakuje.

0

@Arkon Nie gotujesz?

0

@kch To teraz jesteś za Realem?

4

@Awedi Klub jest lewicowy, więc dlaczego jemu Kibicujesz?

10

Super, popieram tą inicjatywę. Kolejny powód żeby być dumny z kibicowania Barcy.

0

@Zoker tak, bardziej niż fontowi, bo jednak za jego kadencji wiele rzeczy ruszyło.

1

@Frimpong A jakże, a zwłaszcza z pracy Balde, niesamowity lewy defensor.

0

@Azi No a jak ty myślałeś jak się buduję nie tylko stadion ale cała infrastrukturę? Projekt espai Barca to nie tylko Camp Nou.

No ty pewnie byś chciał powrotu znów korpo szczurków którzy doprowadzili ten klub w dużej mierze do ruiny.

0

@Zoker Nie ufam takim ludziom, już mieliśmy Rosselow czy Bartomeu, a kolejni tego typu ludzie uważam że są szkodliwi.

0

@Azi No on jest akurat żałosny (ale zabawny, mnie on jakoś nie triggeruje), ale niejednokrotnie taki Lukaku czy Maignan oraz Rudiger obrywali za kolor skóry, a dla Viniego to po prostu łatwa ucieczka.

Ja tam bym go posłał do Choroszczy na badania.

1

Ale czemu macie pretensje do zarządu o to? Ok, koszt jest większy (no niestety jak w większości przypadków jeśli chodzi o budowę stadionów), ale stadion dalej powstaje, dalej to wszystko idzie do przodu i ja jestem z tego powodu zadowolony.

To, że Laporta lubi sobie popitolić to każdy widzi, ale on przynajmniej działa i serio pchnie ten projekt z resztą ekipy do przodu, a jestem pewien że inni ludzie pokroju Fonta czy Ciry błagali by o powrót Messiego zamiast skupić się w tym momencie na poważniejszych sprawach.

2

@BorzyKrzys IMO to co robi lega Serie A jest żałosne. Zarówno zachowanie Bastoniego jak I Fabregasa powinny się skończyć dyskwalifikacją obu piłkarzy na dłuższy okres.

1

Nigdy nie posiadał psychiki do takiego grania, w Liverpoolu miał o tyle dobrze że był zaopiekowany przez Kloppa, no i w pl jednak ma się więcej wolnego miejsca do gry niż w la liga, a i klub był jeszcze w trochę innym położeniu niż Duma Katalonii, a jak później do nas przyszedł to to totalny niewypał (choć uważam że dalej lepszy niż Dembele)

2

@takisobiektos Fakt, nie jest to drużyna która się polubi, zresztą wczoraj też nie grali jakoś wybitnie i dostosowali się do przebiegu spotkania.

Na Maxa arbitrzy są wyczuleni niestety.

0

@Gibbon_FCB Ale była zawsze taka o której możesz powiedzieć, że rządzi, w tym sezonie tego nie masz.

Podobnym sezonem była chyba kampania z 23/24 gdzie nikt się jakoś nie wyróżniał.

2

Muszą przyznać że żaden zespół w tym sezonie w Europie szczególnie się nie wyróżnia. Bayern ma czasem gorsze epizody, Barcelona jest pod forma, Arsenal oraz City są chwiejne, Atletico to szkoda gadać, prócz lomotu jaki nam sprawili grają bardzo nierówno, a w Italii mamy w tej chwili dramat w europejskich pucharach.

No na ten moment jedyna drużyna która może powiedzieć że ma dobrą formę jest Borussia Dortmund, a reszta jest jakaś taka miałka w całej Europie, ale zaraz pewnie też przyjdzie na nich pora.

Dziwny sezon klubowy, brak takiej klarownej drużyny o której możesz powiedzieć "wow".

0

@takisobiektos Cudowny, aż oczy mi krwawiły.

1

@blakkudium Piękne podanie.

2

@michaleu Piękne zagranie Jashariego, maestria.

0

O jezu co to jest za memiczny mecz pomiędzy Como a Milanem xdddddd.

0

@Roobo o, w końcu coś mądrego m

0

@takisobiektos A pewnie, że tak.

1

@Roobo A kto przyblokowal kredyt 0 procent? Poza tym no ty akurat obiektywny nie będziesz.

1

Szkoda mi go, bo no men omen to dobry piłkarz, ale gdy łapie formę to zawsze łapie uraz.

Chyba nic z tego dalej nie będzie i klub po prostu musi kupić nowego lewego defensora, albo znów poszukać w canterze.

0

O, przystawki Tuska opuściły Polskę 2050, czyli Petru, Leo, Kloska, Mucha itd.

Dobrze może to zrobić dla Partii, bo nie trzeba temu ugrupowaniu kolejnych ludzi którzy podkopuja własną partie dzięki której w ogóle dostali się do Sejmu w imię zadowolenia Tuska i własnych interesów.

Raczej pl2050 nie wejdzie ponownie do Sejmu, ale kto wie kto wie, niemniej jednak życzę im powodzenia, bo to jest poważny koalicjant w porównaniu do nowej lewicy oraz psl.

2

@blakkudium Chętnie, kapitalny obrońca I doświadczony, a takiego Milanowi brakuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?