Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Objectivo Ważne że nowy dmc będzie, 5 była bardzo udana częścią, więc mam nadzieję że 6 będzie jeszcze lepsza.
3
@Arden Swoją drogą straszny kasztan z tego mastantuono, a kosztował naprawdę dużo.
0
@Antimadridista_WR Tak, poczytaj sobie o ostatnich kontrolach w związku z Shein I Temu i jaki procent nie spełnia podstawowych norm bezpieczeństwa.
1
Na State of Play prawdopodobnie zostanie oficjalnie zapowiedziany Devil May Cry 6 @4drian0 @clyde
1
@mmaciass Skrytykowała trumpa za słowa o Afganistanie, więc tak średnio.
1
@mmaciass Myślę że też jest w Europie ogólny trend krytyki Trumpa, rn we Francji od niego się odsuwa, partie w Niemczech, a zwłaszcza merz go krytykuje, w Italii te żnie jest mile widziany czy w Hiszpanii, nawet partia faragea z tego co wiem krytykuje trumpa, no i akcja z Grenlandia odbiła mu się czkawka, zwłaszcza w Danii gdzie poparcie obecnej władzy wzrosło.
To też jest polityczna gierka, a oczywiście jedyni którzy się do niego ślinia to PiS i oczywiście na tym tracą xd.
0
@Dzejkob97 Ostatnio bardziej ogólnie gada z sensem, ale to z uwagi na potencjalnego koalicjanta.
0
@draxidox Mentzen ewidentnie już ślini się do rządu Donalda Tuska, co nie znaczy że z nim sje nie zgadzam, a wręcz przeciwnie, zgadzam się.
0
@Antimadridista_WR Ahh jak dobrze, że kupisz produkt który nie spełnia norm bezpieczeństwa, ale ok, będzie tani.
2
@DariaFCB No wiadomo, otruwac klientów wolno, ale blokować już nie wolno, bo to przesiesz Tanie jest, a poza tym sądzę że Unia Europejska musi być zniszczona.
8
Rząd Francji będzie walczyć o cześciowe zablokowanie platformy Shein w całym kraju.
Ahh, imagine aby zrobiła to Polska z tymi wszystkimi syfiastymi Temu, bo te gówno chińskie niszczy cały rynek.
0
@LAMC_10 Byłem w Jack sparrow I kuchnia była dobra, ale zawsze właśnie fajnie spróbować czegoś nowego.
0
@ranger3120 A jakiej? Ma stoliki i krzesła chociaż?
0
Wczoraj się pytałem, ale nie miałem odpowiedzi.
Gdzie na Śródmieściu albo Mokotowie można dobrze zjeść?
0
@Chada Gdzie napisałem kiepskie liczny? Napisałem niezłe liczby. Boże człowieku mówisz mi o czytaniu ze zrozumieniem, a sam nie doczytałeś ostatniego akapitu w którym się z tobą zgodziłem? Mniej emocji zalecam.
Nie, mijasz się z celem, bo rozmowa toczy się nfl, a ty nagle jak Filip z konopii wyskakujesz mi o cenach na mecz (które są za wysokie i to nie podlega dyskusji). Nie, reklamy już są coraz częściej wciskane nawet w takich momentach jak hymn ligi mistrzów, a zaraz może przy przerwie na wodę? Może przy strzeleniu gola? We wrestlingu reklama jest już na przykład niemal wszędzie, nawet w ringu gdzie to miejsce do niedawna było święte, w nfl też jest podobnie, że gdzie się nie spojrzę tam reklama, więc nie, nie da się przy obecnych czasach tego zbytnio uniknąć.
2
No i Jagiellonia Białystok na 1 miejscu po wygranej Piasta nad Wisłą Płock, a ma jeszcze zaległy mecz i jeśli go wygra to już przewaga wzrośnie do 4 punktów nad Ploczczanami.
Oby zostało tak do końca sezonu, bo żadna ekipa w ekstraklasie nie gra tak dobrze jak Jaga.
0
@Chada Ale ja mówię o promocji, nfl a teraz nagle mi piszesz o cenach na mecz, ty w ogóle mijasz się z celem. Tak, poniekąd każą mi oglądać te reklamy, a jak już ktoś kupuje na stadion to w ogóle ma przekichane.
Niezle liczby faktycznie.
0
@barcelonaLM A teraz jego stary poszukiwany listem gończym.
0
@Chada Lgbt to nie jest ideologia, o czym ty człowieku piszesz?
A kogoś te nfl obchodzi w Europie? Ciężko jest Europejczyka do tego przyciągnąć i nie, chodzi o budowanie klimatu porównywalnego do nfl, bo muzyka, oprawa itp, strasznie dużo reklam i marketingu i to jest okej?
0
@Chada A ty? Poza tym no moim zdaniem takie wciskanie tego klimatu nfl na siłę przez premier league jest meh.
0
@Chada No między innymi promocja na angielskich boiskach czy kluby z pl robiące otoczkę klimatu nfl
0
@Chada A na siłę próbują wciskać nam swoją kulturę, widzi się to właśnie w nfl.
0
@maroon Dalej nie rozumiesz o co chodzi.
4
https://www.donald.pl/artykuly/c7RQ9zBd/ministerstwo-reaguje-na-program-kanalu-zero-i-przypomina-ze-rosja-to-wrogi-kraj
No i jak tam? Już gadanie od rzeczy co? Dodam, że wiernikowska jest dosyć znana ze swoich poglądów antyunijnych oraz antynatowskich.
A i sam materiał nie odzwierciedla Rosji, bo w zasadzie pokazuje tylko te bogate dzielnice, a tak naprawdę reszta Rosji to syf I kraj nie rozwija się pod żadnym kątem, tylko macha szabla w nasza stronę.
1
@PatrychoO A traktuje? Padło skądś to słowo?
0
@marcin62 Niech mi nikt nie mówi, że poziom piłki nożnej rośnie na świecie, bo widzimy na przykładzie Realu, że to nieprawda i nie tylko Realu.
Prócz poprawy fizyczności, to sam poziom piłkarski bardzo spadł.
0
@Eklerek I co z tego? A niech robi nawet tam karierę, ja tego typa nie chce widzieć w Barcelonie, bo już dość dużo mieliśmy takich nieopierzonych młodzików co tupali nóżka i niezbyt im to wychodziło.
0
@ACMaldini3 Efekt manipulacji, zwłaszcza takich pokroju Magicala czy Isamu którzy nic nie wnoszą. Juz lepiej wpłacić ludziom którzy faktycznie robią coś wartościowego niż strimerom takiego pokroju, bo dla mnie granie w gierki i donejtowanie nie jest w żaden sposób wartościowe.
0
@maroon Tak trzeba mieć do tego kompetencje, a wszystko inne to już opinia.
0
@maroon Powiedz mi jakie masz kompetencje aby ustalać kto jest normalny a kto nie?