0

No trzeba przyznać że Carreras to im się najbardziej udał ze wszystkich ruchów w lecie.

On wygląda lepiej niż nasz Balde.

0

@sergio5 Legendy Barcy to Messi, pique, Johan, iniesta, busi, Xavi, puyol, Alves Uważam czy cubala.

To prawda, na taki status trzeba sobie bardzo zasłużyć i tylko dwóch piłkarzy so tego aspiruje, mianowicie yamal I Pedri.

2

@Cryptolis Alves to bez wątpienia legenda fc barcelony.

0

@Ku84fcb To co trzeba.

0

@Chimera Nie pisz do mnie o dowodach jeśli ich sam nie podajesz, więc zapomnij o tym.

No twoim zdaniem nawet te same i co? Co to powiedz mi zmienia i tak, krytykuje, bo to jest polityka, ale najwidoczniej na twoja głowę to za wiele.

Pisz dalej te swoje wypociny, ja się odmeldowuje, szkoda mi na idiote czasu i jak wy to mówicie "szczęść Boże"

0

@Chimera Napisałaś ukochana, a ja pytam, zawierałem z nią związek? Nie zawierałem więc gdzie ja partie kocham? Zero dowodów, tylko swoje przypuszczenia.

Rozmawiam o polityce, nie o prywatnych ich związkach, więc nie podałeś przykładu ani dowodu. Cienki chłopie jesteś. No pisze, bo ci ludzie mają wpływ na społeczeństwo, ale wiadomo, za bystry to ty nie jesteś, ale ciągle walczysz I walczysz ze mną. No to ci się nie uda.

Powiedziała konserwa o odklejeniu co wstawia posty pochwalne typu "króluj nam Chryste" Xddd.

0

@Chimera No ale podaj przykład, nie umiesz? Szoda, że zawsze twoje komentarze niczego nie wnoszą.

Wow, dzięki, nie wiedziałem wiesz, poza tym no podaj przykład polityków z mojej strony, no śmiało.

Ja? No wstawia I co? To oznacza że rycerzyki mężczyzn muszę bronić lewego I po niej jechać? Ciekawe za co xd.

Ukochaną? A ja zawierałem z nią związek?

0

@Pawlak1992 ulubiona razem, znienawidzona nowa lewica I Brauna.

Spoko, my bad.

2

@Pawlak1992 Przede wszystkim to opcja prorosyjska, a u mnie to jest wykluczone.

0

@macio_944 No zwłaszcza to co robi KO ze szpitalami i afera związana z KPO oraz to jak się miziaja z prawica dla uzyskania głosów.

1

@Pawlak1992 Najbardziej? Partia Brauna za poglądy oraz Nowa Lewica za zerowy brak działania pomimo posiadania aparatu do zmian, no i KO za naplucie wyborcom w twarz (tym mnie)

Ziobro zaskoczenia, partia razem za poglądy i realne interwencje jak ta w Dino ostatnio.

0

@Chimera Czemu chce? Pytałeś jej o to? Rozmawiałeś z nią? Czemu podajesz argument polityków którym wręcz należy patrzeć na ręce? Nawet jeśli nie są u władzy? Poza tym przykład podaj odnośnie polityków z mojej strony.

Bardzo dobrze się czuje, a dziękuję ze pytasz o moje zdrowie, ale myślę że ty niekoniecznie mieszając się nagle do dyskusji i swoje tutaj wrzucać mądrości o niczym.

Jest to osoba publiczna, ale interesować się jednak życiem celebrytki i to milionerki to trzeba mieć naprawdę nudne życie. Rozumiem jeszcze interesować się ludźmi którzy mają wpływ albo będą mieli na nasze życie, albo ich działaniami które w szerszym kontekście mają na nas wpływ, ale kimś takim jak ona? Poza tym najczęstsze grono krytyków oraz hejterów odnośnie Anki to odziwo mężczyźni, ciekawe czemu???? A, jeszcze dodam jacy, z opcji konserwatywnej???

0

@Who_you_mam Tak, wojny hybrydowej I tak, jesteśmy poniekąd w otwartym konflikcie , ponieważ dostarczamy sprzęt Ukrainie i jesteśmy państwem tranzytowym sprzętu dostarczanego do Ukrainy przez państwa zachodnie.

Po co zadajesz takie głupie pytania?

0

@Chimera Ale nie ma wpływu na twoje życie i nie jesteś płatnikiem jej pensji jak polityków.

1

@Beztroskii Żeby ona coś jeszcze złego komukolwiek zrobiła, poza tym podniosła ważny problem w związkach, czyli podział ról, ja np swojej dziewczynie nigdy bym czegoś takiego nie zrobił i ba, jak się chce rozwijać, to się niech rozwija.

0

@Chimera to nadal politycy xddd

Poza tym a tak, widać że jakiś pisowiec, a ja głosi słowo Boże to już kojarzę kim ty jesteś.

Poza tym odnośnie polityków, im powinniśmy patrzeć na ręce, niezależnie od opcji politycznej, ale najwidoczniej do demokracji nie dorosłeś.

0

@Who_you_mam Hmm, wrogim państwem?

8

@Kozinho. Ludzie nie rozumieją, że Barca to nie jest o taki zwykły klub, to jest ogromna marka na całym świecie, a taki lapcio jak widać odnajduje się w tym wielkim świecie.

Już były takie rzekomo pragmatyczne łby i co? Klub doznał takiego uderzenia przez tych ludzi, że po dziś wygrzebujemy się z tego bagna.

0

@Chimera Polityków którzy mają wpływ na nasze życie w porównaniu do celebrytów? Nieźle ci peron odjechał.

7

@Bykunn No i przyjdzie tobie ktoś kolejny pokroju rosella czy bartomeu, a ja tym korpo ludkom jak font czy ten drugi co gada o zmianie modelu zarządzania nie ufam.

Tak się nie nadaje, a jednak jakoś z tego bagna wychodzimy i projekty idą do przodu, a duże kontrakty są podpisywane.

17

@Bykunn Grubas bardziej się nadaje na ten urząd niż reszta.

1

@Eklerek O, theme song Kanea.

1

@LOPEZ16 Mów sobie jak chcesz, mnie to obojętne.

1

@Konradowskyy No ciężko będzie, bo rząd Węgier działa na niekorzyść naszego rządu, w zasadzie łamią prawo.

2

@LOPEZ16 Wiadomo, piekło menszczysn I wysfolona kobieta to zuo.

2

@LOPEZ16 Jezu ale wy jesteście dziwni, do kobiety mieć pretensje o to, że sobie żyje po swojemu i ma przyzwolenie od męża, poza tym interesować się życiem prywatnym milionerów to serio świadczy o jakiejś nudzie.

Zobacz co jeszcze robią kardashianki dzisiaj i napisz to na la bamba dobra?

1

@Kapitan hawk To podróż do Węgier dla naszych polityków trwa krócej :D

0

Ooo, Zero poszukiwany listem gończym.

Ogólnie to żałosne, że obecne rządy tak "rozliczają" polityków, bo taki Ziobro już dawno powinien siedzieć za kratami wraz z mateckim (wiadomo, zaraz prezydent dałby im pewnie prawo łaski, ale do skazania dojść powinno) oraz innymi ludźmi powiazanymi w aferę związana z funduszem sprawiedliwości, ale no nigdy w życiu nie widziałem aby polityk był poszukiwany listem gończym.

0

@sokot Zwłaszcza dziennikarka która jawnie powiela treści anty ukraińskie i antynatowskie :).

0

@Wojcio To jedz do niej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?