Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Juventus też dostał nieźle w cymbał w Pucharze Włoch.
Na miękko przyjęli trójkę od Atalanty.
0
@jakub1906 Akurat Lautaro to lepszy piłkarz niż Alvarez.
3
Lookmann już 1 mecz klasa, a to źle wróży dla Alvareza.
0
@turhiay Razem akurat dobrze zrobiło, bo ta kobieta podkopywała partie I nie działała wspólnie z linią programu.
Każda partia posiada takie wytyczne, a Matysiak zaczęła robić coraz większe problemy, a gwoździem do trumny był wynajęty przez nią adwokat z ordo luris.
Wiem bo zapisywałem się do partii i zgodność z linią programowa to podstawa.
1
@PeRRy Akurat ja lubię mieć bekę z Anny "wanny" Żukowskiej i Kotuli, a zwłaszcza z tego jak w ostatniej rozmowie RMF gdy był temat porodówek to Kotula oczywiście wrzucila argument "ale za PiS to było" gdzie redaktor brutalnie sprowadził ja na ziemię.
1
@Kapitan hawk 6 komentarzy no.
3
Słusznie. Szczęsny lepszy nie będzie, na dodatek to żadna konkurencja.
To był dobry transfer, ale trzeba sobie jasno powiedzieć, że jego czas ewidentnie dobiega końca.
2
@JoeBlack Ale ty wiesz ze sami chcieliśmy być w UE? Chyba państwo wiedziało na co się godzi.
No my należymy do ue, więc czemu nie składać skarg do nich?
1
@marcin62 Slugusy trumpa.
1
@matirix20 słabe, nie widzę flagi Izraela.
0
@MagFCB Ahh I dalsze stawianie siebie w roli lepszego. Nie dość że jakiś nowicjusz, to na dodatek burak, bo stawiasz siebie w pozycji autorytetu, doprawdy żałosne.
Nadal nie podałeś ile masz lat, widzę nie dość że odporny to jeszcze ślepy.
A i rada na koniec? Mniej krasomowstwa, więcej konkretów.
0
@Hasszz Dobrze, co dla ciebie oznacza ta tożsamość jaką zachowała Polska?
0
@MagFCB Ja wszystko jasno podałem I nie, jak ktoś swoje wywody zaczyna od zdań "trochę kultury dziecko" to nie mamy o czym gadać.
Zresztą cały ten wpis dziennikarza jest absurdalny. Tutaj zostały podane argumenty, najwidoczniej jesteś na to odporny.
Poza tym ile masz lat aby nazywać mnie dzieckiem? Umiesz odpowiedzieć na pytanie czy nie?
Czekaj to życie w Polsce w latach 90 jest oderwane? Ignorant.
Nie mam zamiaru do nikogo podchodzić z respektem jak ktoś próbuje mnie nazywać dzieckiem i to żadne stwierdzenie faktu, to OPINIA,KUMASZ?
1
@lajcior Victoria Secret.
2
@takisobiektos Najlepszy pomocnik w Serie A na ten moment.
0
@Zoker Polska np
0
@draxidox Niech wywiad u piersa zrobi.
0
@europejczyk A to wybacz, nie doczytałem, mea culpa.
0
@tbas Niby tak ale akurat zwierzaki praw zbytnio nie mają
0
@Laminedependencia I koleżków nasylala :D
8
O, zanim pójdę. Doda z ministrem sprawiedliwości rozmawiała na temat szkoleń dla prokuratury.
Hahaha, laska co ma wyrok na koncie, kilka spraw za sobą, do tego laska która kradła wręcz piosenki innym artystom gdzie za to jej się dostało, laska która biła się za kulisami będzie jedna z pouczających wymiar sprawiedliwości,a minister na to pozwala ? Boże trzymajcie mnie, bo to już jest Polska w dużych dawkach i potem nie ma co się dziwić ze na tych celebrytów to coraz więcej ludzi pluje.
@Kgorecki2500 @Comentateiro @marcin62 @macio_944 @semafor @lithotripter @Laminedependencia @pollack
1
O, znowu potężny Piers Morgan rozmawia na temat piłki i znowu nie wie co na ten temat mówi.
On chyba przyjął strategie po wywiadzie z Cristiano gdzie mnóstwo ludzi po prostu miało z niego bekę, że nieważne jak kontrowersyjnie, byle się sprzedało.
0
@MagFCB Następny będzie mnie nazywać dzieckiem. Ile ty masz lat? Poza tym, do tematu się odnoś, A nie nagle bawisz się w deprecjonowanie mnie to Poza tym stawianie siebie w pozycji autorytetu nie przynosi zarówno jemu jak I tobie chluby.
Ja odnoszę się tylko do danego wątku i tego co ten gościu mówi, a za to co mówi, to powinien wstać i uderzyć głowa o ścianę, może przestanie pierniczyć kocopoły o tym jaka była polska przed i po.
Nazywanie kogoś dzieckiem przy mówieniu o kulturze jest wyrazem hipokryzji, więc o jakim stwierdzeniu faktu mowa? Fakt to rzecz zastana, a to jest opinia.
0
@sokot A, zapomniałem, mówisz abym zachował trochę kultury, a od razu po tym tekście nazywasz mnie dzieckiem.
Jesteś hipokrytą.
0
@Kazragore No to niestety w tym wątku mentalność polska. Jak publiczne, to znaczy że możesz kupić najgorszej jakości gówno, a powinno być odwrotnie, uważam że tutaj nawet powinna zostać powołana ustawa co do zakupu sprzętu, remontów danej infrastruktury itd. Bo to wciąż mentalność Janusza.
2
@agaFCB I tak śmierć Hanki Mostowiak w kartonach jest the best of the best XD.
0
@sokot Mówi mówi, ale gadanie o tym, że Polska się nie zmieniła to absurd i tyle. Dodam, że tutaj prężnie działały gangi
Ale co ja mam weryfikować? Jeszcze pochodzisz z pragi i piszesz do mnie takie bzdury? To co tutaj napisałem to są autentyczne historie, nawet spytać wystarczy starych białostoczanów jak to wyglądało. A, jeszcze dodam ciekawostkę, jak w 2020 roku szukałem mieszkania pod wynajem to poszedłem na klepacką, a jak sie dowiedziałem jakie to osiedla to ówczesny szef mówił mi, że lepiej abym tam nie mieszkał, więc można sobie wyobrazić czym były wtedy w tych miejscach lata 90.
No, gwałcą pewnie jeszcze w biały dzień - propaganda strachu pięknie zasiana.
3
@MagFCB Ale ja gościu mówię o tym jak się polska zmieniła i jak ten dziennikarz podał absurdalny przykład xd.
Spoko, to polska lat 90 była jeszcze gorsza kolego, tylko dostępność do mediów była mniejsza i działania służb były bardziej ograniczone, nie wiesz? Spytaj się nawet policjantów z tamtych lat, a sama nawet naczelniczka komendy wojewódzkiej nam o tym mówiła jak się dużo zmieniło. Ja się nie wypowiem zbytnio o zachodzie, ja podkreślam głupotę wpisu tego reportera.
1
@Kazragore A na koniec dodaje "podatki powinny by niskie i proste" jeny xd, bo urząd przepłacił za słupki (defacto wolę aby urzędy miasta publiczny hajs jednak wydawało na bardziej jakościowe produkty niż tanie gówno jak najgorszy Janusz, bo publiczne).
Interwencja poselska jest, ale mam niesamowitą bekę z tego, bo tam poseł nagłasnia duża aferę w Dino, a tutaj ryk o słupek w Częstochowie która no mniej znaczy niż afera z Dino która totalnie olewa kodeks pracy.
1
@Bykunn Ten typ chyba nie wie jaka w Polsce panowała przemoc uliczna, do tego poszczególne gangi jak gang pruszkowski, wolominski itp tutaj się panoszyły, a już nie wspomnę o tym że kobiety same no nigdy nie wychodziły, a jak już to rzadko.
A btw, było takie powiedzenie i nie wiem czy po dziś się utrzymuje, nie chodź po Antoniuku nocą czy jakoś tak, to tak odnośnie Białegostoku.