Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Chada A na siłę próbują wciskać nam swoją kulturę, widzi się to właśnie w nfl.
0
@maroon Dalej nie rozumiesz o co chodzi.
4
https://www.donald.pl/artykuly/c7RQ9zBd/ministerstwo-reaguje-na-program-kanalu-zero-i-przypomina-ze-rosja-to-wrogi-kraj
No i jak tam? Już gadanie od rzeczy co? Dodam, że wiernikowska jest dosyć znana ze swoich poglądów antyunijnych oraz antynatowskich.
A i sam materiał nie odzwierciedla Rosji, bo w zasadzie pokazuje tylko te bogate dzielnice, a tak naprawdę reszta Rosji to syf I kraj nie rozwija się pod żadnym kątem, tylko macha szabla w nasza stronę.
1
@PatrychoO A traktuje? Padło skądś to słowo?
0
@marcin62 Niech mi nikt nie mówi, że poziom piłki nożnej rośnie na świecie, bo widzimy na przykładzie Realu, że to nieprawda i nie tylko Realu.
Prócz poprawy fizyczności, to sam poziom piłkarski bardzo spadł.
0
@Eklerek I co z tego? A niech robi nawet tam karierę, ja tego typa nie chce widzieć w Barcelonie, bo już dość dużo mieliśmy takich nieopierzonych młodzików co tupali nóżka i niezbyt im to wychodziło.
0
@ACMaldini3 Efekt manipulacji, zwłaszcza takich pokroju Magicala czy Isamu którzy nic nie wnoszą. Juz lepiej wpłacić ludziom którzy faktycznie robią coś wartościowego niż strimerom takiego pokroju, bo dla mnie granie w gierki i donejtowanie nie jest w żaden sposób wartościowe.
0
@maroon Tak trzeba mieć do tego kompetencje, a wszystko inne to już opinia.
0
@maroon Powiedz mi jakie masz kompetencje aby ustalać kto jest normalny a kto nie?
0
@NeroTFP1 Wybitnie przeceniany napastnik. Oby nigdy nie trafił do Barcelony.
0
@draxidox Cóż, Dino Tez jest w połowie spółka gdzie akcje ma kapitał zagraniczny.
0
@Mow_mi_Douglas Nie z przypadku na usa się mawia najbogatszy kraj trzeciego świata.
0
@europejczyk Znów się popisujesz, najpierw wstawiałeś absurdalny wpis o Europie od tego francuskiego dziennikarzyny za 5 zł, a teraz wypowiadasz się w imieniu wszystkich kobiet, a jeszcze ludzie to lajkują.
0
Coś się zrobiło cicho o Joannie Senyszyn widzę, już media przestały ją tak promować jak do niedawna gdzie wszędzie się niemal dało zauważyć jej obecność, a teraz udzieli wywiadu, bo tak to cisza.
Osobiście mnie to cieszy, bo ta kobieta nie nadaje się do obecnej polityki, no i jej kontakty z prorosyjskim dziennikarzem gdzie rzekomo nic nie wiedziała (niezbyt w to wierzę z uwagi na jej inteligencję) są raczej gwoździem do trumny, a ludzie którzy mają lewicowe poglądy albo ludzie wahajacy się raczej nie oddadzą głosu na osobę która głosuje na Koalicję Obywatelska w wyborach.
5
@Konradowskyy Jakby Atletico miało innego trenera to na luzie rzuciliby rękawice Barcy i Realowi, ale póki jest hamulcowy Simeone, póty tak będzie.
6
@blakkudium Miło by było go widzieć w Fc Barcelonie.
1
@szymonekk O, uwielbiam te dania, zwłaszcza dobra lasagne.
0
Będę we wtorek w stolicy, co polecacie warszawiacy zjeść dobrego na mieście? Jaka burgerownia na Śródmieściu czy jakieś inne dania?
0
@macio_944 Akurat niezbyt. Przede wszystkim gwoździem do trumny było podpisanie umowy z cvc.
5
Szkoda że Mbappe to Madryciak, bo tak to jest taki kozak jakich mało. Co gość robi liczby i jaka ma łatwość gry to głowa mała.
0
@Rewolucja123 W skrócie był pedofilem który podstępem werbowal je do swojej wyspy, po czym wykorzystywał je seksualnie. Przedział ofiar był w granicach 14-17 lat.
1
@ViscaelBarca2007 On już jest lepiej wspominany.
0
@Tasde Kopana to gra całej drużyny, a oni niech idą znów w sezon 0, naprawdę życzę im tego.
0
@Tasde dziś nie, ale ogólnie? Gość no kręci niebotyczne liczby.
0
@Tasde Ale Mbappe w realu to ciągnie ich za uszy lol xd.
1
@ViscaelBarca2007 On jest już uważam legendą tego klubu.
1
@Rewolucja123 Coś jak Dubiel, miłośnik 14, nawet miał wyspę na nie.
1
@tbas A jednak wygląda I na ten moment Balde nie ma żadnych argumentów do gry w kadrze, najwyżej na popatrzenie w kadrze jak tam kopia piłkę.
0
@BojanKriKicz Przesiąknie I to ostro.
0
No trzeba przyznać że Carreras to im się najbardziej udał ze wszystkich ruchów w lecie.
On wygląda lepiej niż nasz Balde.