Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
https://www.donald.pl/artykuly/iX4uv9YY/sebastian-m-ocenil-ze-samochod-rodziny-w-ktora-uderzyl-jadac-ponad-300-kmh-mogl-byc-uszkodzony
Są tacy czasami ludzie którym naprawdę życzę złego i tym kimś jest ten typ. Życzę aby trafił za kraty i już nigdy z nich nie wyszedł i co więcej życzę aby społeczeństwo tego człowieka ciągle piętnowało.
Wybitnie wyrachowana postać.
2
@kundee Nie wiem, moim zdaniem w trakcie rozmowy powiedz coś na temat jej wyglądu i zależy czy ze sobą w ogóle gadacie.
3
Powodem zwolnienia Franka nie tylko były wyniki, ale także ciągłe wspominanie Arsenalu według mediów
@Eklerek @Kessie nawet Frank nie oprzeć się Arsenalowi.
1
@Lionel_Messi10 Z chęcią.
0
@Lionel_Messi10 Alkohol w każdej porcji szkodzi i są na to badania i
0
@Ojciec5tkidzieci Ale szybko się uczy.
0
@Qlewer Tak, dla mnie jeden z najgorszych.
1
@Safrani Jeden z najgorszych dziennikarzy jakiego dane mi było widzieć w życiu.
2
Ło Jezu I teraz będą wałkować temat Araujo. Dla mnie to on tu już długo nie zabawi i zostanie sprzedany do klubu, bo zwyczajnie ten klub go przerasta.
0
@Laminedependencia A to nie on sam poprosił o odejście?
1
@Azi Nie był największych zawodników dla Barcy i ba, on w tym klubie miał momenty.
A twoja opinia nie jest podparta żadnym twardym dowodem.
2
Komentarz usunięty
2
Tytuł pokroju "motornicza bije brawo, a geje tańczą poloneza"
1
@PatrykBarca Pioli xd.
6
Ooo, widzę Conte odpada z pucharu Włoch.
Cóż, nie zaskakuje mnie to, w jego przypadku od dawna jest coś takiego jak klątwa jednego mocnego sezonu, później już równia pochyla i odejścia. W zasadzie tak jest od kiedy odszedł z Juventusu, a jego wyniki w pucharach europejskich są tragiczne.
To jestem ciekaw jakiego trenera Napoli weźmie po nowym sezonie.
0
@MOLESTA W sumie to jakby dalej jest trofeum za poprzedni sezon, tylko teraz się gra w połowie.
0
@Frimpong Oczywiście że Tottenham.
0
Sesko jaką ma dobrą technikę użytkowa.
Jest to spory upgrade w porównaniu do Hojlunda I uważam że na takich kolosów w West ham powinien zagrać Od 1 minuty, a na bokach Cunha i Mbuemo, bo Djalo dzisiaj bardzo kiepsko.
1
@majkiii Najprostszy mecz na wyjeździe gdzie West Ham ma Dobra forme? No rzeczywiście najprostszy xd.
0
@MesQueUnClub_87 a mięso dajesz jakieś?
3
Wszyscy siadamy i Manchester United oglądamy.
2
@Luciano99 IMO Valencia powinna być 4 a nawet 3 sila w Hiszpańskiej, klub o ogromnym potencjale, a Sevilla kiedyś wróci.
Betis też powinien być trochę lepszy.
0
@Aragorn33 Czy on się w końcu zamknie? Ja już nie dam rady go czytać, no chłop płacze już kolejny o to dzień pijąc sojowe latte przed komputerkiem.
6
Kolejny gol Joao Pedro dla Chelsea.
Cóż, to już 10 bramka w samej lidze tego napastnika w barwach The Blues, a wydaje się, że ma wyżej zawisniety sufit, bo piłkarz z niego naprawdę porządny, bo zarówno technicznie jak I optycznie wygląda bardzo dobrze, oraz ma więcej cech typowej 9 niż taki Ferran.
2
@Eklerek No już hamburgrerki, drwalka damy na poprawę humorku.
12
@Sysia11 O, idealnie nadaje się do tego klubu ten rzeźnik który zapomniał wziąć mózgu na spotkania meczowe.
1
@NeroTFP1 Zależy, moim zdaniem Carrefour oraz Auchan mają trochę bardziej uporządkowana garderobe.
1
@Kgorecki2500 Ja ostatnio robiłem ryż z sosem sojowym, dodawałem miód, udka z kurczaka siekalem na drobno, dodawałem brokuły, później koncentrat oraz imbir i przyznam mega dobre, a i chyba jak pamiętam to cebula i czosnek wleciały.
0
@marcin62 Jakby dochodziło jak w amazon do zgonów to też by pewnie broniono tą firmę, bo "yyy polska, a zgony przecież się zdarzają"
0
@NeroTFP1 No to jest obrzydliwe, ale z tego co widzę chyba cześć akcji też należy do zagranicznych akcjonariuszy.
Bywałem w Dino nie raz i cóż, że można mieć gorszy burdel niż w biedronce to ja się nie spodziewałem xd.