4

https://www.donald.pl/artykuly/iX4uv9YY/sebastian-m-ocenil-ze-samochod-rodziny-w-ktora-uderzyl-jadac-ponad-300-kmh-mogl-byc-uszkodzony

Są tacy czasami ludzie którym naprawdę życzę złego i tym kimś jest ten typ. Życzę aby trafił za kraty i już nigdy z nich nie wyszedł i co więcej życzę aby społeczeństwo tego człowieka ciągle piętnowało.

Wybitnie wyrachowana postać.

2

@kundee Nie wiem, moim zdaniem w trakcie rozmowy powiedz coś na temat jej wyglądu i zależy czy ze sobą w ogóle gadacie.

3

Powodem zwolnienia Franka nie tylko były wyniki, ale także ciągłe wspominanie Arsenalu według mediów

@Eklerek @Kessie nawet Frank nie oprzeć się Arsenalowi.

1

@Lionel_Messi10 Z chęcią.

0

@Lionel_Messi10 Alkohol w każdej porcji szkodzi i są na to badania i

0

@Ojciec5tkidzieci Ale szybko się uczy.

0

@Qlewer Tak, dla mnie jeden z najgorszych.

1

@Safrani Jeden z najgorszych dziennikarzy jakiego dane mi było widzieć w życiu.

2

Ło Jezu I teraz będą wałkować temat Araujo. Dla mnie to on tu już długo nie zabawi i zostanie sprzedany do klubu, bo zwyczajnie ten klub go przerasta.

0

@Laminedependencia A to nie on sam poprosił o odejście?

1

@Azi Nie był największych zawodników dla Barcy i ba, on w tym klubie miał momenty.

A twoja opinia nie jest podparta żadnym twardym dowodem.

2

Komentarz usunięty

2

Tytuł pokroju "motornicza bije brawo, a geje tańczą poloneza"

1

@PatrykBarca Pioli xd.

6

Ooo, widzę Conte odpada z pucharu Włoch.

Cóż, nie zaskakuje mnie to, w jego przypadku od dawna jest coś takiego jak klątwa jednego mocnego sezonu, później już równia pochyla i odejścia. W zasadzie tak jest od kiedy odszedł z Juventusu, a jego wyniki w pucharach europejskich są tragiczne.

To jestem ciekaw jakiego trenera Napoli weźmie po nowym sezonie.

0

@MOLESTA W sumie to jakby dalej jest trofeum za poprzedni sezon, tylko teraz się gra w połowie.

0

@Frimpong Oczywiście że Tottenham.

0

Sesko jaką ma dobrą technikę użytkowa.

Jest to spory upgrade w porównaniu do Hojlunda I uważam że na takich kolosów w West ham powinien zagrać Od 1 minuty, a na bokach Cunha i Mbuemo, bo Djalo dzisiaj bardzo kiepsko.

1

@majkiii Najprostszy mecz na wyjeździe gdzie West Ham ma Dobra forme? No rzeczywiście najprostszy xd.

0

@MesQueUnClub_87 a mięso dajesz jakieś?

3

Wszyscy siadamy i Manchester United oglądamy.

2

@Luciano99 IMO Valencia powinna być 4 a nawet 3 sila w Hiszpańskiej, klub o ogromnym potencjale, a Sevilla kiedyś wróci.

Betis też powinien być trochę lepszy.

0

@Aragorn33 Czy on się w końcu zamknie? Ja już nie dam rady go czytać, no chłop płacze już kolejny o to dzień pijąc sojowe latte przed komputerkiem.

6

Kolejny gol Joao Pedro dla Chelsea.

Cóż, to już 10 bramka w samej lidze tego napastnika w barwach The Blues, a wydaje się, że ma wyżej zawisniety sufit, bo piłkarz z niego naprawdę porządny, bo zarówno technicznie jak I optycznie wygląda bardzo dobrze, oraz ma więcej cech typowej 9 niż taki Ferran.

2

@Eklerek No już hamburgrerki, drwalka damy na poprawę humorku.

12

@Sysia11 O, idealnie nadaje się do tego klubu ten rzeźnik który zapomniał wziąć mózgu na spotkania meczowe.

1

@NeroTFP1 Zależy, moim zdaniem Carrefour oraz Auchan mają trochę bardziej uporządkowana garderobe.

1

@Kgorecki2500 Ja ostatnio robiłem ryż z sosem sojowym, dodawałem miód, udka z kurczaka siekalem na drobno, dodawałem brokuły, później koncentrat oraz imbir i przyznam mega dobre, a i chyba jak pamiętam to cebula i czosnek wleciały.

0

@marcin62 Jakby dochodziło jak w amazon do zgonów to też by pewnie broniono tą firmę, bo "yyy polska, a zgony przecież się zdarzają"

0

@NeroTFP1 No to jest obrzydliwe, ale z tego co widzę chyba cześć akcji też należy do zagranicznych akcjonariuszy.

Bywałem w Dino nie raz i cóż, że można mieć gorszy burdel niż w biedronce to ja się nie spodziewałem xd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?