Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Real Madryt najbardziej antypatyczną drużyna na świecie? Stare, nie znałem.
3
@Stinger_ Guirassy zdecydowanie, przecież w formie to maszyna, a Thuram to nie jest typowa 9 co Gwinejczyk.
2
Szkoda ze po raz drugi prawdopodobnie Serie A tylko z jednym zespołem w 1/8, bo jakoś nie wierzę że Atalanta pokona rozpędzony w tej chwili Dortmund.
Mieć nadzieję że Milan w nowym sezonie da więcej punktów włoskim druzynom w pucharach.
0
@takisobiektos a on nie chciał po prostu odejść i temu odszedł z Napoli?
1
@LeszekFCB Ja z każdej marki korzystałem, czy to xiaomi, czy Samsung, czy realme, czy Apple, czy Huawei no i najlepiej u mnie wypada jeśli chodzi o aparat to Samsung, no i jest wspomagany AI, no i matryca gdzie możesz nagrywać nawet w 8k, tego w Apple nie masz.
Ale jak ktoś ceni nagrywanie wideo, codzienny użytek no to tylko iPhone (choć w moim przypadku codzienny użytek iPhonea to tragedia), a i bezpieczeństwo gdzie iPhone ma świetne zabezpieczenia, niemal nie do przejścia.
1
Jeśli kimś powinna uważnie się Barca zainteresować w lecie to zdecydowanie Victor Osimhen.
Piłkarz wydaje się być realną opcją, w dobrym wieku do gry, do tego świetne warunki fizyczne oraz już był wielką gwiazdą jednak w bardzo mocnym Napoli i jest gwiazdą w Galacie, a także był gwiazdą w Lille.
Uważam, że lepszej opcji na rynku nie będzie, bo Vlahović nie te buty.
1
@LeszekFCB Nie no zoom Samsunga to jest sztos, tutaj żaden telefon nie ma podjazdu, ale jeśli chodzi o żywotność i jakość to faktycznie jabłko.
No i koszty naprawy są dużo tańsze, bo jak nie masz ubezpieczenia na jabłko to dupa.
1
@Edoss Bierz Jabłko jak masz dużo kasy, albo dobrego Samsunga.
0
@Arden No Lautaro to już bardziej 9 niż Marcus Thuram.
0
@Arden No jest to bardziej takie 9,5 niż typowa 9.
0
@Arden Thuram nie jest 9tka.
0
@michal26 Jeśli podważasz obecną metodyke badań to w zasadzie dyskusja tutaj się kończy.
0
@michal26 Ahh, sobie poczytaj pomiary i przejdziemy do rozmów.
1
@NeroTFP1 Jakby w la liga to zrobili to nie byłoby komu sędziować xd.
0
@Derean No właśnie technikę to ma dobrą I jest użyteczny w pressingu co widać po sposobie gry Barcy. No trochę to jest piłkarz takiego pokroju, poziomu? Nie, Villa to pilkarz lepszy o klasę.
1
Kolejny mecz uwydatnia nasze podstawowe problemy z którymi będziemy się mierzyć prawdopodobnie do letniego okna transferowego, mianowicie deficyt na kluczowych pozycjach.
Środkowy napastnik - Uwielbiam lewego, pan piłkarz przez wielkie P, ale jego czas już się zbliża, ten sezon to pokazuje (choć wczoraj gdy wszedł to grał lepiej niż Ferran), a nasz Hiszpan to raczej nigdy nie będzie killer pola karnego, tylko zawodnik pokroju Davida Villi, czyli ładnie pressuje, ma technikę, ma motorykę, ale te wykończenie szwankuje i do tego jak się zatnie to później ciężko o powrót do formy.
Defensywny pomocnik - Widzę że klub coraz mocniej pokłada nadzieje w Bernalu (dość słusznie patrząc na to, że jego forma zwyzkuje), ale jednak to młodzik który gra na bardzo odpowiedzialnej pozycji gdzie należy łączyć konstrukcje z trzymaniem linii obrony oraz ustawianiem partnerów z tyłu, więc chłopak jeszcze po urazie może być wrzucony na zbyt głęboką wodę.
Środek obrony - Ahh, chyba największa bolaczka obecnego sezonu. Brak Inigo w każdym meczu jest widoczny, bo brakuje nam lewonoznego stopera który pośle długa piłkę i zagra wysoko w tej drużynie, bo jak lubię Martina, tak to chyba w tej chwili jest piłkarz którego lepiej wstawiać do lewej obrony, tutaj potrzeba transferu i oby Barca jakoś przechwycila Schlotterbecka.
Boki obrony - No i tu jestem zdania, że transfery potrzebne są na cito po przebiegu kampanii. Kounde nie ma rywala, Cancelo na razie ogromny zawód (ale ja się spodziewałem trochę), no i zaskakuje mnie słaba gra Balde, bo przecież chłop ma wszystko na bycie topowym bocznym obrońca, ale gdy gra to kompletnie tego nie pokazuje, np wczorajsza zmiana to zdecydowanie najgorsza gra zmiennika tego sezonu. Nie trzymanie linii, brak pomysłu w ataku, fatalne ustawianie się itd itd i trochę się zdziwiłem, że odpuścił Martina który naprawdę grał dobrze.
Reszta pozycji wygląda dobrze, ale te 4 które wymieniłem uważam potrzebują transferów, a i przydałby się rywal dla Joana Garcii na wzór Cillesena dla Matsa.
2
@Roobo A tak nie jest? Spójrz jak city grało bez Rodriego, United bez Bruno, Arsenal bez Ricea itd itd, a nie wspomnę że Barca ma kluczowe problemy na pozycjach jak napastnik, obrońca czy pomocnik.
3
@Mroziu O wiele bardziej wolę taką Barcę oglądać niż Barcelonę za Valverde, Setiena, Koemana I Xaviego.
Ta Barca jest zajebista, tylko ma problemy kadrowe których nie przeskoczy i trzeba się z tym pogodzić.
0
@FCB24 Za Setiena widziałem gorzej broniącą drużynę, widze Manchester United, widziałem bvb Marco rose, widziałem Tottenham ange postecoglu, czy mam wymieniać dalej?
0
@BorzyKrzys Inter zawsze emanowal buta i arogancja, Milan to zupełnie inna bajka, ale ten klub od zawsze miał w swoich szeregach ludzi których naprawdę ciężko jest polubić.
0
@Arkon To szybko uciekniesz przy zmianach klimatycznych jakie czekają świat. Na twoim miejscu bym się dwa razy poważnie zastanowił.
1
@FCB24 Ale to jest czasem lepsze niż katorznicze treningi, bo jak widać nawet w tym Madrycie te dni wolne coś pomogły, bo coś tam ruszyło.
0
@Arden Pokaz mnie.
0
@Arden Nie ma opcji, tam wychodził zawodnik który ewidentnie ja przekroczył, ale nie rysowali linii.
0
@tbas Nie było a byłem w szoku, bo zawodnik Girony ewidentnie przekroczył linie spalonego.
0
@Derpowsky Chodzi o spalony przy pierwszym podaniu i już tam arbiter wypaczyl wynik meczu.
0
@tbas był spalony ewidentny przy rozpoczęciu akcji bramkowej.
0
1 I 2 gol nie powinien zostać uznany I taka jest prawda. Barca jest potwornie wypaczana przez arbitrow.
0
@tbas Tam. Był spalony przy 1 podaniu.
0
@michal26 Ale UE to my, a wielki brat z usa to osobny byt który chętnie chciałby podzielić Europe, a jak ktoś uważa inaczej to chyba jest bardzo naiwny.