Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Giwera Zły system szkolenia od małego, brak dużych inwestycji w piłkę to mamy co mamy niestety.
3
@maroon We wysiadaniu tak, SUV tu jest lepszy, bo jest podwyższony, czego nie ma sedan, ale parkowanie, sama jazda, tylna szyba (żaden samochód nie jest pod tym względem tak dobry). Co do dzieci owszem, także lepszy jest SUV.
1
@maroon Nie wiem, sedany też są wygodne.
0
@Safrani Jak ja nie lubię suvow. Ja swojej powiedziałem że u mnie tylko Sedan i ew hatchback, a tak to reszta do kosza.
3
@draxidox A temu co znowu? Syndrom oblezonej twierdzy?
2
@Hosh Czyli jaga jakby w 1/8 ligi mistrzów.
1
@Pedri16Future Tak samo La liga. Tak naprawdę tylko premier league i bundesliga w tej chwili to porządne ligi.
3
@kanver_ Tu nie ma przypadku, tu zawodzi po prostu system w Polsce od małego.
1
@Gibbon_FCB Standard Interu xd.
0
@Gronek Inter nieubłaganie się zbliża do tego xd.
5
@fotohobby Powtórzył wyczyn z finału gdzie równie dobrze grał paździerz.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Inter to w sumie największa beka w lidze mistrzów od 2023 roku.
Najpierw w finale Lukaku nie trafił do pustej bramki, później w 2024 odpadli jak pamiętam już w grupie czy w 1/8, później największy oklep w historii w finale ligi mistrzów, a teraz małe Bodo ich wyrzuca z hukiem.
Można śmiało powiedzieć że poziomem żenady zbliżają się w Champions league do Barcelony z lat 2017-2020.
1
To była akcja na poziomie Barcy Flicka.
7
To ta poważna oferta z topowej drużyny na którą czeka Xavi zgadza się? Zgadza się???
0
@takisobiektos Później rafa mvp Serie A po odejściu hauge.
2
@takisobiektos Ohhh taaak xdddd.
16
Dobrze im tak, za to jak nas Marciniak w dwumeczu przekręcił to życzę aby odpadali tak corocznie.
0
@Natenczas Ja wiem, ale czy ty wiesz? Zadałem Ci proste pytanie, oczekuje odpowiedzi.
1
@Bzyczekk Jest wysoki z uwagi na budowę rur.
0
@Barceloniarz987 Odziwo w Europie dobrze sedziuja, gorzej w la liga.
0
@Bzyczekk Poziom wody jak w kiblach w usa, to może w sumie topić xd.
1
@LeszekFCB Też mam taką nadzieję, za mecz z Juve gdzie arbiter przekręcił Turynczykow ewidentnie i za ich gol którego w ubiegłym sezonie być nie powinno to do widzenia.
1
@Natenczas Proste pytanie, jaką prezydent ma władze I na czym polega jego władza?
0
@NeroTFP1 Marcin Rola lepszy był xdddd.
0
@takisobiektos Tam powinien być faul, jednak on się uwiesil na Davide.
No cóż, Inter w tym roku wybitnie ciągnięty za uszy przez sędziów.
1
@michaleu Mam nadzieję, bo brugia dała dupy.
2
@Comentateiro No jakby wedle ustawy prezydent też rządzi, bo posiada władze wykonawczą, zarówno podpisuje ustawy jak i wetuje.
1
@Arkon Szanuje ze masz na to czas, ja przez studia , sytuację z mamą oraz pracę na takie rzeczy nie mam nawet grama czasu.
Ciężko coś znaleźć, na razie ten rok w serialach szału nie robi
0
@BlaseR9 Oj będzie ciężko ci powiem przez ceny ram.