Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Giwera Tym ktoś będzie AC Milan :)
0
@FCB24 No trochę się ma jak się żyje w danym mieście.
1
@FCB24 KO to są poglądy prawicowe, ale tak czy siak miasto jest oddawane turystom niż zwykłym mieszkańcom.
No z takim podejściem jak twoje to na pewno.
0
@Criss18Barca Szkoda ze mamy już ponad 70 tys podpisów pod referendum, więc kto wie. Juz nie rób z ludzi leni.
1
Widzieliście co się dzieje w Krakowie? Bo właśnie poszło referendum które może realnie doprowadzić do przewrotu na stołku prezydenta miasta i co najśmieszniejsze to Gazeta Wyborcza już straszy skrajną prawica, gdzie przypomnę, że Łukasz Gibala któremu bliżej do lewicy był blisko wygranej w wyborach z Miszalskim, co jest wybitnym pokazem tego dla kogo gra ta gazeta.
Mam wrażenie że mieszkańcy dostaną prezydenta który będzie bliższy ludziom niż korporacjom i tak wydarzy się w każdym mieście jeśli to referendum przejdzie, bo ludzie mają dosyć robienia z miasta ośrodka turystycznego.
1
@Zoker Ten kop był okropny, Krstović strasznie krwawił, ale na la bamba byli obrońcy tego zajścia xd.
0
@LAMC_10 Nie wiem co ty masz do Mitruta, na moje mega komentator I przypomnę jak świetnie komentował nasze mecze i się wręcz zachwycał fc barcelona.
0
@BorzyKrzys Nie no Kelly totalny dramat w tym dwumeczu. Antybohater Juve.
4
A wiecie że prywatnie Adrian Siemieniec jest kibicem FC Barcelony? Nie dość że świetny trener, to jeszcze cule.
0
@Czyhrynski To nadal maly klubik I ogromna sensacja.
0
@pt9 No szkoda ze gość krwawił.
1
@Czyhrynski Nie, przegrać z Bodo dwukrotnie w takim stylu to jest ogromne frajerstwo, jeszcze lider Serie A oraz ubiegloroczny finalista ligi mistrzów.
1
Pamiętajcie i tak Inter to frajer kolejki i nikt nie ma do nich podjazdu.
1
Śmialiście się z Włoch A tu co? Jazda jazda Italia.
4
Szczerze jeśli ktoś się z tego teraz nabija niech naprawdę te forum opuści, to nie są żarty.
1
A kiedy będzie pracować w gastro w ośrodku klubowym w Barcy?
0
@FCB24 Na co ten bastoni? Taki typ bardziej pasuje do Madryciokow.
2
@michaleu Wykonał ją wzorowo.
1
@maroon Bo nie są tak ładne, dlatego, a dodam że mają świetne bagaże w porównaniu do SUV gdzie no są dość małe.
3
@Giwera Zły system szkolenia od małego, brak dużych inwestycji w piłkę to mamy co mamy niestety.
3
@maroon We wysiadaniu tak, SUV tu jest lepszy, bo jest podwyższony, czego nie ma sedan, ale parkowanie, sama jazda, tylna szyba (żaden samochód nie jest pod tym względem tak dobry). Co do dzieci owszem, także lepszy jest SUV.
1
@maroon Nie wiem, sedany też są wygodne.
0
@Safrani Jak ja nie lubię suvow. Ja swojej powiedziałem że u mnie tylko Sedan i ew hatchback, a tak to reszta do kosza.
3
@draxidox A temu co znowu? Syndrom oblezonej twierdzy?
2
@Hosh Czyli jaga jakby w 1/8 ligi mistrzów.
1
@Pedri16Future Tak samo La liga. Tak naprawdę tylko premier league i bundesliga w tej chwili to porządne ligi.
3
@kanver_ Tu nie ma przypadku, tu zawodzi po prostu system w Polsce od małego.
1
@Gibbon_FCB Standard Interu xd.
0
@Gronek Inter nieubłaganie się zbliża do tego xd.
5
@fotohobby Powtórzył wyczyn z finału gdzie równie dobrze grał paździerz.