Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MessiForeverTheBest Cos właśnie gra, ale 9 brak.
4
Straszna kontuzja Rubena Loftus cheeka matko, oby było dobrze @Giwera @michaleu @takisobiektos @blakkudium
0
@szela1899 ja lubię, bo czuje się jak w teatrze i skupiam się na meczu, a nie darcie mordy trzy akordy.
0
Drachal ma duży potencjał, Urban powinien zastanowić się nad jego powołaniem.
0
No w końcu Cubarsi na ławce, bo ostatnie spotkania Hiszpana to spory zawód.
1
@Sulimo Przecież gra dobry mecz, to Leiva prócz tego podania gra bardzo słabo.
0
@Arkon już ma swoje lata i nie jest tak mega zdrowym piłkarzem.
1
@Arkon Każdy napastnik posiada, ale Gwinejczyk to jednak jest strzelba.
1
@Arkon A teraz znów się rozkręca i strzela. Świetny napastnik którego piłka szuka.
10
@Arkon Guirassy uważam jest świetna opcja.
0
@LAMC_10 Ja bym wysłał statek do usa aby Trumpa przetransportowali do Choroszczy.
0
Przepraszam, czy ktoś ma prócz mnie problem ze zbyt długim ładowaniem się zdjęć oraz plików w aplikacji messenger? Otóż od prawie dwóch lat po wysłaniu plików i ich przeglądaniu za długo się ładuje.
Czy ktoś znalazł na to rozwiązanie?
0
@kanver_ Zwłaszcza druga wojna światowa co nie?
1
@Kapitan hawk Okej, to dobrze, to dalej posiadamy dominację genetyczną nad śmietankowymi.
4
@draxidox Gol Acerbiego nie powinien zostać uznany I taka prawda.
0
@Kapitan hawk A my po porażce z Atletico też nie udzielalismy wywiadów? Czy udzielalismy?
2
Czy redakcja ma jakiś ból o Dro czy co? No nawet jak tam zostanie gwiazdą, to ja nie chce jego widzieć ponownie w barwach Barcy. Nam nie są potrzebni tacy ludzie w klubie i tyle.
2
@takisobiektos Oh, finally.
0
@PatrykBarca Na razie to nie przegrywa wieszczu.
1
@michaleu cudowna jak modric
0
@FCB24 Grozić w necie serio?
0
@FCB24 Co byś zrobił? Śmiało, dokończ co byś jemu zrobił.
0
@Comentateiro Nie był tak dobrym piłkarzem jak Robert I z pewnością nie będzie, a świadczy o tym fakt, że gdzie lewy nie grał to odcisnal swoje piętno i co więcej, nie wiem która 9 była tak kompletna jak nasz polak, a to, że nie rozgrywal tak piłki jak Benzema (trudno, nie musiał) i tak nie czyni z niego gorszego, bo pod względem skuteczności, atletycznosci, gra słabsza noga, gra głowa, szybkością , gra ze stałego fragmentu gry gorowal nad Benzemą.
2
@macio_944 O, znam suchowole, kręgle tam mają
1
@MesQueUnClub_87 Muchę zjadłem.
0
@kch To dobrze z twojej strony, a co "manipulacji lewactwa" to było pytanie tendencyjne.
0
@kch Barca od zawsze byle takim klubem, więc ta twoja "normalność" w tej drużynie no raczej nie nadejdzie.
A pewnie pocuwalasz to co odwalają kibole w Polsce i nawet słówkiem nie pisniesz.
4
@marcin62 Lewy to najlepsza 9 XXI wieku i tyle.
5
Super, przeciętniacy nie są tutaj potrzebni.
Niech mi nikt nie wmawia, że to piłkarz na miarę Barcy.
0
@Technik Ja mówię o dorosłym życiu.
Nie porównuj córki do klubu gdzie możesz mieć wybór, do tego jest to zupełnie inna miłość.