1

@MessiForeverTheBest Cos właśnie gra, ale 9 brak.

4

Straszna kontuzja Rubena Loftus cheeka matko, oby było dobrze @Giwera @michaleu @takisobiektos @blakkudium

0

@szela1899 ja lubię, bo czuje się jak w teatrze i skupiam się na meczu, a nie darcie mordy trzy akordy.

0

Drachal ma duży potencjał, Urban powinien zastanowić się nad jego powołaniem.

0

No w końcu Cubarsi na ławce, bo ostatnie spotkania Hiszpana to spory zawód.

1

@Sulimo Przecież gra dobry mecz, to Leiva prócz tego podania gra bardzo słabo.

0

@Arkon już ma swoje lata i nie jest tak mega zdrowym piłkarzem.

1

@Arkon Każdy napastnik posiada, ale Gwinejczyk to jednak jest strzelba.

1

@Arkon A teraz znów się rozkręca i strzela. Świetny napastnik którego piłka szuka.

10

@Arkon Guirassy uważam jest świetna opcja.

0

@LAMC_10 Ja bym wysłał statek do usa aby Trumpa przetransportowali do Choroszczy.

0

Przepraszam, czy ktoś ma prócz mnie problem ze zbyt długim ładowaniem się zdjęć oraz plików w aplikacji messenger? Otóż od prawie dwóch lat po wysłaniu plików i ich przeglądaniu za długo się ładuje.

Czy ktoś znalazł na to rozwiązanie?

0

@kanver_ Zwłaszcza druga wojna światowa co nie?

1

@Kapitan hawk Okej, to dobrze, to dalej posiadamy dominację genetyczną nad śmietankowymi.

4

@draxidox Gol Acerbiego nie powinien zostać uznany I taka prawda.

0

@Kapitan hawk A my po porażce z Atletico też nie udzielalismy wywiadów? Czy udzielalismy?

2

Czy redakcja ma jakiś ból o Dro czy co? No nawet jak tam zostanie gwiazdą, to ja nie chce jego widzieć ponownie w barwach Barcy. Nam nie są potrzebni tacy ludzie w klubie i tyle.

2

@takisobiektos Oh, finally.

0

@PatrykBarca Na razie to nie przegrywa wieszczu.

1

@michaleu cudowna jak modric

0

@FCB24 Grozić w necie serio?

0

@FCB24 Co byś zrobił? Śmiało, dokończ co byś jemu zrobił.

0

@Comentateiro Nie był tak dobrym piłkarzem jak Robert I z pewnością nie będzie, a świadczy o tym fakt, że gdzie lewy nie grał to odcisnal swoje piętno i co więcej, nie wiem która 9 była tak kompletna jak nasz polak, a to, że nie rozgrywal tak piłki jak Benzema (trudno, nie musiał) i tak nie czyni z niego gorszego, bo pod względem skuteczności, atletycznosci, gra słabsza noga, gra głowa, szybkością , gra ze stałego fragmentu gry gorowal nad Benzemą.

2

@macio_944 O, znam suchowole, kręgle tam mają

1

@MesQueUnClub_87 Muchę zjadłem.

0

@kch To dobrze z twojej strony, a co "manipulacji lewactwa" to było pytanie tendencyjne.

0

@kch Barca od zawsze byle takim klubem, więc ta twoja "normalność" w tej drużynie no raczej nie nadejdzie.

A pewnie pocuwalasz to co odwalają kibole w Polsce i nawet słówkiem nie pisniesz.

4

@marcin62 Lewy to najlepsza 9 XXI wieku i tyle.

5

Super, przeciętniacy nie są tutaj potrzebni.

Niech mi nikt nie wmawia, że to piłkarz na miarę Barcy.

0

@Technik Ja mówię o dorosłym życiu.

Nie porównuj córki do klubu gdzie możesz mieć wybór, do tego jest to zupełnie inna miłość.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?