Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kocuur Dziękuję, ale to niemile gdy mówisz abym nie szukał w niej wsparcia kiedy ona mnie ciągle przy tym wspiera i jest. Mam wspaniała dziewczynę.
2
Luka Modrić jest niesamowitym piłkarzem, takich już nie produkuja I szkoda ze nigdy nie grał w Fc Barcelonie :(
0
@takisobiektos ale lipa xd.
5
@YeastMoss @JimMorrisonFCB @pt9 @addept @MagFCB @Szymemdymek @halfnolife @Hektor16 @LeszekFCB @Kismeth dziękuję wam wszystkim, to bardzo miłe i kochane i dziękuję jeszcze raz wam za to :)
0
@kocuur Ale moja dziewczyna mnie przy tym wspiera i jest. To on miał taki przypadek, ale ja takiego nie mam.
0
@Toretto Na to się nie da uważam, ale spędzić czas zamierzam, bo co mi pozostało? Tylko to.
Dziękuję wam wszystkim :)
1
@norbi77 Mocno to zmienia, już wieść o chorobie mnie mocno zmieniła i moje postrzeganie świata.
0
@kocuur Dlaczego? Wiadomo to są ciężkie sytuację, ale jednak w niej wsparcia szukam.
1
@Terroriser Staram się jak mogę spędzać z nią czasu. Dziękuję :(
1
@macio_944 Jasne, dzięki Maciek.
1
@Pablozeusz Domyślam się, bo jednak strata kogo się naprawdę kocha jest niesamowicie bolesna.
1
@NeroTFP1 Ciężko, bo mama mi była najbliższa osoba przez lata, o ile z tatą miałem różne stosunki, tak z mamą byłem zzyty jak z nikim innym i teraz ciężko jest sobie pomyśleć że moja mama gaśnie, a do tego to jest wulkan energii i zawsze mega taka pozytywna i dobra osoba która potrafiła pomagać drugiej osobie w potrzebie. Serio, widziałem wiele fajnych ludzi, ale kogoś takiego jak moja mama to nie.
105
Myślę że La Rambla to całkiem dobre miejsce na wyzalenie się, bo przyznam jestem załamany, bo mianowicie dowiedziałem się, że moja mama ma już 3 wznowe guza w mózgu i neurolog powiedział że tego już operować prawdopodobnie nie będą, bo moja mama umrze na stole operacyjnym.
Przyznam że jest to druzgocząca wiadomość, przez lata walczyła o swoje zdrowie, wydawało się że po 1 operacji i chemii oraz radioterapii będzie dobrze, ale nadeszła w ubiegłym roku wznowa, mama miała druga operacje, ale pech chciał że doznała niedowładu lewej strony po 2 operacji, a w piątek doznała ataku padaczkowego I po wynikach dowiedzieliśmy się kolejnej wznowy guza.
Przyznam, że nie wiem co robić, szukam wsparcia w dziewczynie, nawet pani z góry w bloku przychodziła aby mi pomóc, ale ja szczerze sam nie wiem co z tym zrobić.
To cholernie smutne, że gaśnie osoba która była mi najbliższa przez te wszystkie lata w życiu, która zawsze przy mnie była, która zawsze mi pomagała, która wychowała mnie najlepiej jak mogła, mama była mi najbliższa przez tyle lat.
Nie wiem, może nie powinienem tego tutaj pisać, ale czuję się strasznie :(
0
Ostatnio w internetach ludzie bronią Puchacza i atakują Hajto za to, że ten śmiał skrytykować jego grę obronna i zaczęto wracać do mundialu w 2002 roku.
Ja rozumiem można nie lubić Hajty, ale jednak piłkarzem był niezłym, na pewno lepszym niż puchacz i on ma prawo skrytykować grę obronna tego gracza, bo po dziś dzień pamiętam jak Tymek był objezdzany niemal w każdym spotkaniu kiedy grał w kadrze I wcale się nie dziwię, że zwyczajnie selekcjonerzy później z niego zrezygnowali.
5
@Jakchcesz I nie czujesz przynajmniej, a w przypadku Realu Madryt czujesz obrzydzenie.
0
@Comentateiro Nie zdobędą trypletu, wywroca się na bardziej kompaktowej drużynie w lidze mistrzów uważam.
1
@Cryptolis Prawda, w Niemczech odpowiadałby jak za zabójstwo.
Wyjątkowo obrzydliwa persona.
0
@Vegeta88 Nie mam czasu, sesja i pisanie pracy licencjackiej w tej chwili jest ważniejsze.
4
https://www.donald.pl/artykuly/iX4uv9YY/sebastian-m-ocenil-ze-samochod-rodziny-w-ktora-uderzyl-jadac-ponad-300-kmh-mogl-byc-uszkodzony
Są tacy czasami ludzie którym naprawdę życzę złego i tym kimś jest ten typ. Życzę aby trafił za kraty i już nigdy z nich nie wyszedł i co więcej życzę aby społeczeństwo tego człowieka ciągle piętnowało.
Wybitnie wyrachowana postać.
2
@kundee Nie wiem, moim zdaniem w trakcie rozmowy powiedz coś na temat jej wyglądu i zależy czy ze sobą w ogóle gadacie.
3
Powodem zwolnienia Franka nie tylko były wyniki, ale także ciągłe wspominanie Arsenalu według mediów
@Eklerek @Kessie nawet Frank nie oprzeć się Arsenalowi.
1
@Lionel_Messi10 Z chęcią.
0
@Lionel_Messi10 Alkohol w każdej porcji szkodzi i są na to badania i
0
@Ojciec5tkidzieci Ale szybko się uczy.
0
@Qlewer Tak, dla mnie jeden z najgorszych.
1
@Safrani Jeden z najgorszych dziennikarzy jakiego dane mi było widzieć w życiu.
2
Ło Jezu I teraz będą wałkować temat Araujo. Dla mnie to on tu już długo nie zabawi i zostanie sprzedany do klubu, bo zwyczajnie ten klub go przerasta.
0
@Laminedependencia A to nie on sam poprosił o odejście?
1
@Azi Nie był największych zawodników dla Barcy i ba, on w tym klubie miał momenty.
A twoja opinia nie jest podparta żadnym twardym dowodem.
2
Komentarz usunięty