Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@LeszekFCB A jedź, co szkodzi.
0
@norbi77 Ja nie wiem co ona tutaj robi złego.
2
@ViscaelBarca2007 Byłem ogromnym zwolennikiem Franka w KFC, ale chłop zawodzi strasznie i OK, ten zespół ma jakiś szpital od dwóch lat, ale nie jednak to faktu, że drużyna wygląda słabo, nawet gorzej niż za Angea.
Dzisiaj United to mogło luzem wbić jeszcze z 4 bramki i
0
@Stagiryta Virgil Van Maguire - Virgil Van Dijk.
0
@Hasszz A ja mówię że zabija?
0
@barcelonaLM Psychole którzy powinni dostac za to wszelkie bany stadionowe i jeszcze sprawy o groźby karalne.
0
@pt9 No mówię, kapitalizm nie zna słowa etyka.
1
@FcPortoFan1999 Prawda m
3
Jagiellonia idzie po mistrza, mają kapitalna formę i uważam że inne ekipy będą miały ciężko z rywalizacja z tą ekipa,, bo ewidentnie dobrze im ta przerwa zrobiła, a sami zawodnicy wyglądają jakby najgorszy okres mieli za sobą.
0
@draxidox No skoro nawet sąd wydał wyrok taki a nie inny(znam sądy białostockie, nie są przychylne w takich procesach) to kim jesteś aby wiedzieć więcej?
0
@Pnog37 a to nie jest tak że arbiter sam idzie to. Sprawdzić?
0
Może mi ktoś wyjaśnić jakim cudem nawet arbiter nie sprawdzał tej sytuacji z Yamalem na var? No jeszcze rozumiem jego poglądy, że mógł się podłożyć, ale nie sprawdzić tego na var? Dla mnie to bardzo dziwne.
1
@blakkudium Ale mają cunhe lol, poza tym tam bardziej trzeba kogoś do drugiej linii po case I na boki obrony.
0
@draxidox No średnio, straż graniczna i to nawet sąd w Białymstoku w związku z piątka z hajnowki stwierdził że pomoc uchodźcom nie była przestępstwem.
Akurat sytuacja na granicy nie jest czarno biała.
0
@pt9 Cóż, kapitalizm norm etycznych zbytnio nie posiada :)
1
@eckov Z tego co wiem polska prowadzi wojnę hybrydowa z Rosją
0
@alone49 Ona pokazała to w sposób kolorowy, że tu ogólnie jest fajnie i w ogóle.
0
@PatrychoO Dobrze wiesz co pisałem.
0
@Laminedependencia No uważam że duże medium robiąc materiał wręcz vlogowy w sytuacji wojny nie jest za mądrym pomysłem.
0
@MagFCB Filozof od siedmiu boleści się znalazł który nie umie przedstawiać dowodów na obronę swojej tezy i nazywa coś co jest faktem oderwane.
No ty pewnie wyznajesz zasadę Goebellsa.
0
@RafiVeB No ktoś usunął mój komentarz, najwidoczniej nie spełniał wytycznych i tyle i tak samo twój.
Dobra to podaj dowód kto robi takiego vloga ze znaczących mediów? Poza tym umówmy się, robienie vlogow o Rosji w tej chwili jest godne potępienia.
0
@PeRRy Bo krytykuje dziennikarke która robi w zasadzie vloga podróżniczego I pokazuje Rosję w dobrym świetle w dobie wojny?
1
@MagFCB Na razie to nikt mnie nie ściągnął, a zwłaszcza ty.
1
@draxidox No przyznam przedstawiłem to w zły sposób, ale chyba moje oburzenie nie powinno dziwić odnośnie materiału.
1
@RafiVeB A gdzie ja prowokuje? Że oburzam się materiałem kz? Swoje sympatię do ludzi odstaw na bok, bo ja w tej chwili nie robię niczego prowokacyjnego.
Powiedz mi tu gdzie jest prowokacja?
Poza tym klasyka gatunku z twojej strony, chowasz za kimś plecy i jeszcze po nich klepiesz, serio aż nie skomentuje tego jaki jesteś.
0
@kanver_ Haaland to mógłby pobić rekord Messiego w bramkach la liga przy flicku uważam.
1
@draxidox Końcówka przedstawia uśmiechnietych Rosjan którzy mówią że tego kryzysu wcale nie ma, a ona oczywiście szczęśliwa, w skowronkach.
1
@draxidox Dobrze, ale czołowe medium wystawia sobie zła laurkę jak robi w zasadzie vloga o Rosji, po prostu w takiej sytuacji?
1
@eckov No nie wiem, bo wojna? To takie trudne do zrozumienia?
1
@draxidox Ale jaki idiotyzm? Że kz zrobiło vloga o Rosji w dobie wojny i w dobie ataku na naszą infrastrukturę? Ja widziałem urywki vloga i to wygląda jak washingowanie reżimu Rosyjskiego i