1

@LeszekFCB A jedź, co szkodzi.

0

@norbi77 Ja nie wiem co ona tutaj robi złego.

2

@ViscaelBarca2007 Byłem ogromnym zwolennikiem Franka w KFC, ale chłop zawodzi strasznie i OK, ten zespół ma jakiś szpital od dwóch lat, ale nie jednak to faktu, że drużyna wygląda słabo, nawet gorzej niż za Angea.

Dzisiaj United to mogło luzem wbić jeszcze z 4 bramki i

0

@Stagiryta Virgil Van Maguire - Virgil Van Dijk.

0

@Hasszz A ja mówię że zabija?

0

@barcelonaLM Psychole którzy powinni dostac za to wszelkie bany stadionowe i jeszcze sprawy o groźby karalne.

0

@pt9 No mówię, kapitalizm nie zna słowa etyka.

1

@FcPortoFan1999 Prawda m

3

Jagiellonia idzie po mistrza, mają kapitalna formę i uważam że inne ekipy będą miały ciężko z rywalizacja z tą ekipa,, bo ewidentnie dobrze im ta przerwa zrobiła, a sami zawodnicy wyglądają jakby najgorszy okres mieli za sobą.

0

@draxidox No skoro nawet sąd wydał wyrok taki a nie inny(znam sądy białostockie, nie są przychylne w takich procesach) to kim jesteś aby wiedzieć więcej?

0

@Pnog37 a to nie jest tak że arbiter sam idzie to. Sprawdzić?

0

Może mi ktoś wyjaśnić jakim cudem nawet arbiter nie sprawdzał tej sytuacji z Yamalem na var? No jeszcze rozumiem jego poglądy, że mógł się podłożyć, ale nie sprawdzić tego na var? Dla mnie to bardzo dziwne.

1

@blakkudium Ale mają cunhe lol, poza tym tam bardziej trzeba kogoś do drugiej linii po case I na boki obrony.

0

@draxidox No średnio, straż graniczna i to nawet sąd w Białymstoku w związku z piątka z hajnowki stwierdził że pomoc uchodźcom nie była przestępstwem.

Akurat sytuacja na granicy nie jest czarno biała.

0

@pt9 Cóż, kapitalizm norm etycznych zbytnio nie posiada :)

1

@eckov Z tego co wiem polska prowadzi wojnę hybrydowa z Rosją

0

@alone49 Ona pokazała to w sposób kolorowy, że tu ogólnie jest fajnie i w ogóle.

0

@PatrychoO Dobrze wiesz co pisałem.

0

@Laminedependencia No uważam że duże medium robiąc materiał wręcz vlogowy w sytuacji wojny nie jest za mądrym pomysłem.

0

@MagFCB Filozof od siedmiu boleści się znalazł który nie umie przedstawiać dowodów na obronę swojej tezy i nazywa coś co jest faktem oderwane.

No ty pewnie wyznajesz zasadę Goebellsa.

0

@RafiVeB No ktoś usunął mój komentarz, najwidoczniej nie spełniał wytycznych i tyle i tak samo twój.

Dobra to podaj dowód kto robi takiego vloga ze znaczących mediów? Poza tym umówmy się, robienie vlogow o Rosji w tej chwili jest godne potępienia.

0

@PeRRy Bo krytykuje dziennikarke która robi w zasadzie vloga podróżniczego I pokazuje Rosję w dobrym świetle w dobie wojny?

1

@MagFCB Na razie to nikt mnie nie ściągnął, a zwłaszcza ty.

1

@draxidox No przyznam przedstawiłem to w zły sposób, ale chyba moje oburzenie nie powinno dziwić odnośnie materiału.

1

@RafiVeB A gdzie ja prowokuje? Że oburzam się materiałem kz? Swoje sympatię do ludzi odstaw na bok, bo ja w tej chwili nie robię niczego prowokacyjnego.

Powiedz mi tu gdzie jest prowokacja?

Poza tym klasyka gatunku z twojej strony, chowasz za kimś plecy i jeszcze po nich klepiesz, serio aż nie skomentuje tego jaki jesteś.

0

@kanver_ Haaland to mógłby pobić rekord Messiego w bramkach la liga przy flicku uważam.

1

@draxidox Końcówka przedstawia uśmiechnietych Rosjan którzy mówią że tego kryzysu wcale nie ma, a ona oczywiście szczęśliwa, w skowronkach.

1

@draxidox Dobrze, ale czołowe medium wystawia sobie zła laurkę jak robi w zasadzie vloga o Rosji, po prostu w takiej sytuacji?

1

@eckov No nie wiem, bo wojna? To takie trudne do zrozumienia?

1

@draxidox Ale jaki idiotyzm? Że kz zrobiło vloga o Rosji w dobie wojny i w dobie ataku na naszą infrastrukturę? Ja widziałem urywki vloga i to wygląda jak washingowanie reżimu Rosyjskiego i

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?