1

@Cryptolis przecież ona uprawia pet washing

0

@clyde Okej, tylko w Europie najszybciej rośnie temperatura.

0

Obczajam sobie Facebooka i patrze, a tam jakiś green rev institute który mówi że Europa musi ograniczyć spożycie mięsa. Ja myślę dobrze, bo faktem jest, że nadmierna produkcja mięsa dzięki której mamy dużą emisję gazów cieplarnianych źle wpływa na klimat co potwierdzają badania naukowe, no i propozycja tego instytutu jest zniesienie 5 procentowego podatku VAT na mięso przez co spożycie zostałoby według prognoz zmniejszone.

No I takim sposobem nikomu nie chce się walczyć o klimat (to nie ma poglądów, od razu z góry mówię), bo zamiast ograniczać nadmierna urbanizacje w dobie spadającej dzietności, ograniczać budowanie autostrad i dróg ekspresowych na potęgę (elektryki nic nie dadzą, bo samo wybudowanie drogi jest niszczeniem ekosystemu), silnie postawić na transport publiczny, ograniczyć zużycie energii przez AI, ograniczyć loty prywatnymi odrzutowcami przez miliarderow, to oczywiście te organizacje które rzekomo sprzyjają planecie jak zawsze walczą od dupy strony.

Oczywiście my wszyscy jesteśmy winni tego, że mamy taki a nie inny klimat na świecie, ale nie da się ukryć, że organizacje walczące o lepsze jutro(choć na moje cześć z nich jest opłacana przez pewne lobby aby nie ruszać prawdziwych przyczyn zmian klimatu) nie umieją podejść do sprawy logicznie.

0

Komentarz usunięty

2

@RozowaPantera Musisz więcej wyciskać na klatę, to będzie lżejsze.

0

@misterio Ojej, biedni, chusteczki jeszcze podam.

1

@michaleu Szkoda ze stadion zostanie zburzony :(

0

@takisobiektos Nie tylko dlatego.

3

@NeroTFP1 Nie wolna cisnąć po możliwie przyszłych koalicjantach.

1

@Zoker dobra walić xd.

0

@Zoker A to poprawiłem że nuno poleciał jak wymieniałem, zobacz mistrzu sobie u góry jak wyliczanke robiłem haha m

0

@Zoker może ange albo pereira?

1

@Zoker Tylko ta 6,moze podpowiedź? Premier league, ale chyba teraz nie trenuje nic tak?

1

@Zoker AA, jedynka to Dyche.

0

@Zoker 1 Zidane
2 Guardiola
3.Slot
4. Ten Hag
5. Maresca
6.Nuno Espirito.

0

@JoeBlack Aha, bo mam inne zdanie od ciebie? Wow, ale ty jesteś kozak normalnie.

Aha, no to super no, a co ja z tej informacji wyciągnę? Xd

2

@draxidox Widzę że Konfa ostatnio znacząco zmieniła retoryke. Mentzen u zurnalisty sliniacy się do Tuska, Wipler mówi o podatkach dla tego kraju (wow, zandberg to od dawna mówi), Bosak krytykujący Brauna.

Słupki poparcia coraz bardziej się nie zgadzają i trzeba już zmienić narrację, bo przyszedł jeszcze większy świr który nawet nie ukrywa, że jest prorosyjski?

2

Uważam że nie ma na ten moment lepszego kandydata pomimo problemów na prezydenta niż Laporta.

Bądź co bądź on w dużej wyciągnął nas z tego bagna jakie pozostawił po sobie najpierw Rosell, a później Bartomeu (degrengolada klubu trwała w zasadzie od tego pierwszego, a drugi to kontynuował), do tego dużo udanych ruchów transferowych, duże i twarde obniżenie wynagrodzeń, pożegnanie się z legendami które także pobierały sporą gotówkę, podpisanie wielu korzystnych umów jak z Nike czy ze Spotify, no i kolejny raz za jego kadencji (choć tutaj pomogło także szczęście) ponowne opieranie się w klubie na talentach z La Masii, a i jeszcze mocniejszy Angaz w kobiecy sektor piłkarski gdzie Bartomeu traktował go bardziej po macoszemu.

Reszta kandydatów mnie nie przekonuje, Fontowi nie ufam zbytnio, a ten drugi co chciałby zmienić po części model zarządzania nawet nie powinien być brany pod uwagę.

Oczywiście Szwagry mieli spore także wpadki jak wypychanie z klubu De Jonga oraz Ter Stegena (choć w jego przypadku także zdrowie go wypchnęło), ale jednak po tylu zawirowaniach, po pandemii to gość może powiedzieć że wychodzi z tarczą.

5

@FioletoweOczy Good job, FAFO!

0

@JoeBlack what? Dobrze z tobą? A zgłaszaj gościu Jezu, jakiś świr.

1

@Eklerek W pl nie mógł bo miejsca za dużo xd.

2

@Vegeta88 No że rząd KO to hipokryci to cóż ale trudno się z tym nie zgodzić.

3

Juventus też dostał nieźle w cymbał w Pucharze Włoch.

Na miękko przyjęli trójkę od Atalanty.

0

@jakub1906 Akurat Lautaro to lepszy piłkarz niż Alvarez.

3

Lookmann już 1 mecz klasa, a to źle wróży dla Alvareza.

0

@turhiay Razem akurat dobrze zrobiło, bo ta kobieta podkopywała partie I nie działała wspólnie z linią programu.

Każda partia posiada takie wytyczne, a Matysiak zaczęła robić coraz większe problemy, a gwoździem do trumny był wynajęty przez nią adwokat z ordo luris.

Wiem bo zapisywałem się do partii i zgodność z linią programowa to podstawa.

1

@PeRRy Akurat ja lubię mieć bekę z Anny "wanny" Żukowskiej i Kotuli, a zwłaszcza z tego jak w ostatniej rozmowie RMF gdy był temat porodówek to Kotula oczywiście wrzucila argument "ale za PiS to było" gdzie redaktor brutalnie sprowadził ja na ziemię.

1

@Kapitan hawk 6 komentarzy no.

3

Słusznie. Szczęsny lepszy nie będzie, na dodatek to żadna konkurencja.

To był dobry transfer, ale trzeba sobie jasno powiedzieć, że jego czas ewidentnie dobiega końca.

2

@JoeBlack Ale ty wiesz ze sami chcieliśmy być w UE? Chyba państwo wiedziało na co się godzi.

No my należymy do ue, więc czemu nie składać skarg do nich?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?