La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1124 Culés

2

Uważam że nie ma na ten moment lepszego kandydata pomimo problemów na prezydenta niż Laporta.

Bądź co bądź on w dużej wyciągnął nas z tego bagna jakie pozostawił po sobie najpierw Rosell, a później Bartomeu (degrengolada klubu trwała w zasadzie od tego pierwszego, a drugi to kontynuował), do tego dużo udanych ruchów transferowych, duże i twarde obniżenie wynagrodzeń, pożegnanie się z legendami które także pobierały sporą gotówkę, podpisanie wielu korzystnych umów jak z Nike czy ze Spotify, no i kolejny raz za jego kadencji (choć tutaj pomogło także szczęście) ponowne opieranie się w klubie na talentach z La Masii, a i jeszcze mocniejszy Angaz w kobiecy sektor piłkarski gdzie Bartomeu traktował go bardziej po macoszemu.

Reszta kandydatów mnie nie przekonuje, Fontowi nie ufam zbytnio, a ten drugi co chciałby zmienić po części model zarządzania nawet nie powinien być brany pod uwagę.

Oczywiście Szwagry mieli spore także wpadki jak wypychanie z klubu De Jonga oraz Ter Stegena (choć w jego przypadku także zdrowie go wypchnęło), ale jednak po tylu zawirowaniach, po pandemii to gość może powiedzieć że wychodzi z tarczą.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?