Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Czajka90 ja tylko powiedziałem że walnięty, później szarańcza się rzuciła.
1
@heniusss Zależy czego rynek oczekuje. Jeśli rynek oczekuje większego udziału kobiet w dyscyplinie, to prędzej czy później to dostaje.
1
@Luciano99 To są głosy elit jak lehman. To tak jakby patodeweloper płakał nad tym, że nie starcza mu do 10, bo mieszkania sprzedać nie może.
1
@heniusss Męska piłka i tak jest zalana kasa. Piłkarze w elicie dostają taki hajs jaki nam się nie śnił.
Ja po ostatniej dyskusji zrozumiałem że wywalone w zarobki bogaczy, u was widzę nie xd.
2
@Luciano99 Ale język faktów skoro dobre zasięgi generują xd.
Was to chyba boli, a mnie nie i kibicuje kobietom z całego serca aby rosły.
0
@Czajka90 A nic, klasyka gatunku.
2
@Czajka90 Ale walnięty.
0
@Zelazny_Mike Nie lepiej jakiś fervex?
0
@BulaKG W zimę OK, ale ogólnie uwielbiam lato, nie lubię zimy.
0
@Bykunn Okropna pogoda.
0
@Stinger_ Straszne, popłacze się zaraz.
1
@zadafcb Według mnie wygra realnie Roman, ale chciałbym aby zrobił to Sami Zayn. Nie ma wyraźnego kandydata i oby Yeetman został szybko wyrzucony.
Świetna karta, o niebo lepsza niż rok temu.
0
@Stinger_ No ale tak było gościu xd. Remis to bramka dawała przewagę.
Ty jesteś wybitnie uparty.
0
@Lisek No ale w praktyce liczyły się przy remisie podwójnie więc? Nie wiem z czym ty dyskutujesz.
0
@Chimera No wiadomo o co chodzi byku.
0
@Stinger_ W przypadku remisu bramka strzelona na wyjeździe liczyła się podwójnie, więc z czym ty dyskutujesz? To tak jak podważanie faktu, że woda wcale nie jest mokra (a jest).
0
@mkord Przecież zawsze w przypadku remisu mówiło się o podwójnie licznych bramkach i tak było w praktyce lol xd. Czemu próbujecie negować tak oczywisty fakt jaki był kilka lat temu?
0
@Chimera "Stwierdziłem fakty" - wróć do znaczenia słów fakt i opinia, bo w tej chwili wyraziłeś opinię. No widzę świeżo założone konto i odziwo nagle znasz ludzi stąd, zwłaszcza o poglądach bliżej lewicy, no ciekawe....
A gadaj tam na mnie jaki jestem według ciebie, jakoś mi wsio ryba.
7
@Jakchcesz Jak widzę że Madryciok to od razu mózg mi się wyłącza.
4
@Bolton Dokładnie, Amerykanie to też ludzie, co prawda grubi, ale ludzie.
1
@blakkudium Ale to w formacji, w praktyce niekoniecznie.
1
@Eklerek Raczej nie, Milan dla Francuzów to raj na ziemi.
2
@Giwera Milan odziwo dużo tworzy okazji jak się zechce, patrz mecz z genoa i do gola de wintera od drugiej połowy to oni atakowali.
1
@blakkudium Maja mało w sumie, bo jedyna obecnie 9 to fulkrug.
6
Jean Philip Mateta o krok od AC Milan, ma się zjawić w weekend w Mediolanie, potwierdzenie transferu może zapaść jeszcze po północy.
@blakkudium @Esteban_ @BorzyKrzys @takisobiektos @FcPortoFan1999 @michaleu
1
@FcPortoFan1999 Ahhh, no tak xd.
0
@FcPortoFan1999 Nie, nie lepiej :)
1
@Luciano99 Jutro właśnie jadę do stacji skolim
4
@FcPortoFan1999 Była bez Berlina, to i może być bez Warszawy :)
0
@escarabajo No odwrotność taty. Jego ojciec całe życie AC Milan, a on? Obiezyswiat.