1

@Czajka90 ja tylko powiedziałem że walnięty, później szarańcza się rzuciła.

1

@heniusss Zależy czego rynek oczekuje. Jeśli rynek oczekuje większego udziału kobiet w dyscyplinie, to prędzej czy później to dostaje.

1

@Luciano99 To są głosy elit jak lehman. To tak jakby patodeweloper płakał nad tym, że nie starcza mu do 10, bo mieszkania sprzedać nie może.

1

@heniusss Męska piłka i tak jest zalana kasa. Piłkarze w elicie dostają taki hajs jaki nam się nie śnił.

Ja po ostatniej dyskusji zrozumiałem że wywalone w zarobki bogaczy, u was widzę nie xd.

2

@Luciano99 Ale język faktów skoro dobre zasięgi generują xd.

Was to chyba boli, a mnie nie i kibicuje kobietom z całego serca aby rosły.

0

@Czajka90 A nic, klasyka gatunku.

2

@Czajka90 Ale walnięty.

0

@Zelazny_Mike Nie lepiej jakiś fervex?

0

@BulaKG W zimę OK, ale ogólnie uwielbiam lato, nie lubię zimy.

0

@Bykunn Okropna pogoda.

0

@Stinger_ Straszne, popłacze się zaraz.

1

@zadafcb Według mnie wygra realnie Roman, ale chciałbym aby zrobił to Sami Zayn. Nie ma wyraźnego kandydata i oby Yeetman został szybko wyrzucony.

Świetna karta, o niebo lepsza niż rok temu.

0

@Stinger_ No ale tak było gościu xd. Remis to bramka dawała przewagę.

Ty jesteś wybitnie uparty.

0

@Lisek No ale w praktyce liczyły się przy remisie podwójnie więc? Nie wiem z czym ty dyskutujesz.

0

@Chimera No wiadomo o co chodzi byku.

0

@Stinger_ W przypadku remisu bramka strzelona na wyjeździe liczyła się podwójnie, więc z czym ty dyskutujesz? To tak jak podważanie faktu, że woda wcale nie jest mokra (a jest).

0

@mkord Przecież zawsze w przypadku remisu mówiło się o podwójnie licznych bramkach i tak było w praktyce lol xd. Czemu próbujecie negować tak oczywisty fakt jaki był kilka lat temu?

0

@Chimera "Stwierdziłem fakty" - wróć do znaczenia słów fakt i opinia, bo w tej chwili wyraziłeś opinię. No widzę świeżo założone konto i odziwo nagle znasz ludzi stąd, zwłaszcza o poglądach bliżej lewicy, no ciekawe....

A gadaj tam na mnie jaki jestem według ciebie, jakoś mi wsio ryba.

7

@Jakchcesz Jak widzę że Madryciok to od razu mózg mi się wyłącza.

4

@Bolton Dokładnie, Amerykanie to też ludzie, co prawda grubi, ale ludzie.

1

@blakkudium Ale to w formacji, w praktyce niekoniecznie.

1

@Eklerek Raczej nie, Milan dla Francuzów to raj na ziemi.

2

@Giwera Milan odziwo dużo tworzy okazji jak się zechce, patrz mecz z genoa i do gola de wintera od drugiej połowy to oni atakowali.

1

@blakkudium Maja mało w sumie, bo jedyna obecnie 9 to fulkrug.

6

Jean Philip Mateta o krok od AC Milan, ma się zjawić w weekend w Mediolanie, potwierdzenie transferu może zapaść jeszcze po północy.

@blakkudium @Esteban_ @BorzyKrzys @takisobiektos @FcPortoFan1999 @michaleu

1

@FcPortoFan1999 Ahhh, no tak xd.

0

@FcPortoFan1999 Nie, nie lepiej :)

1

@Luciano99 Jutro właśnie jadę do stacji skolim

4

@FcPortoFan1999 Była bez Berlina, to i może być bez Warszawy :)

0

@escarabajo No odwrotność taty. Jego ojciec całe życie AC Milan, a on? Obiezyswiat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?