10

@Kgorecki2500 bydlak nie człowiek

0

@Kapitan hawk A później chodzą do kzow i mydla oczy. Są tak samo beznadziejni jak pisowcy, czego obecna kadencja jest tego przykładem, a ja oddawałem na nich głos.

0

@Kinginiesta A kogo chcesz w bęben ładować?

2

@Bocheno1 Trzeba tego typa pociągać do odpowiedzialności, bo on to robi nagminnie.

3

@Kapitan hawk Akurat wstawianie posłów ko jest równie słabe co Stanowski.

2

@draxidox No odnieś się no, co, cykora łapiesz? Dawaj śmiało koleś.

0

@tomcias10 A. Można wywiad?

1

@FcPortoFan1999 Ma 37 lat, więc może.

0

@Popitek12 Nienawidzę niedzieli handlowej, pełno ludzi.

0

@tomcias10 Są tyle lat w związku, wydają się być naprawdę ze sobą szczęśliwi, mają dzieci itd, a ty piszesz o wdzięczności xd, może jeszcze ma mu się w pas kłaniać?

Nie czytałem, bo zbytnio życie związkowe tej dwójki mnie nie interesuje.

1

@FcPortoFan1999 Hillary przegrała przez afery, a przedtem murowany kandydat, a Harris przez to, że od początku na nią nie postawiono, bo Bidenowi zamarzyla się druga kadencja pomimo tego że jego stan zdrowotny znacznie się pogarszał.

Myślę że jak zbudują odpowiedniego kandydata któremu nie wyskoczy nagle afera, to wybory mają w kieszeni.

0

@juarez W przypadku Anny to poszło już naprawdę daleko, a widziałem co ludzie wypisywali na jej temat i nazywali ja słowami typu "dziwka" to już nie hejt tak?

Owszem, udostępniła, ale to nie legitymizuje ludzi do tego aby umoralniac Jeszcze tą kobietę, a to zresztą już nie było umoralnianie, tylko Jawne obrażanie człowieka, a zapewne ci co obrażali to byli faceci z dziećmi xd.

1

@draxidox Lanie na politykę wewnętrzną ? Ice? Totalne oddawanie kraju w ręce najbogatszych (wcześniej to robili, ale Trump to już jedzie na pełnej)?

1

@FcPortoFan1999 Owszem, to spory kandydat, ale trzeba mieć na uwadze że to usa i tutaj kandydat wyskakuje nagle, a Cortez od dłuższego czasu jest jedna z najbardziej popularnych person w partii. Jeśli doszłoby do prawyborow to pojedynek na ten moment trwałby między Harris a właśnie Cortez.

1

@draxidox Owszem, ale patrząc na to co robi Trump to Vance wydaje się być na straconej pozycji.

2

@FcPortoFan1999 Newsom? Na prowadzenie wysuwa się Cortez, bo beton w partii demokratycznej się mocno kruszy i dochodzą opcje bardziej ukierunkowane ku socjaldemokracji, mamadani jest tego przykładem, a nawet ostatnio był sondaż odnośnie prawyborow I ta pani mocno wysuwa się na prowadzeniu.

0

@juarez Jest coś takiego jak krytyka, a jest coś takiego jak hejt. Nie zrobiła niczego co może wpłynąć na opinie publiczna, a że tańczyła? No to tańczyła, poza tym no to już ich prywatne sprawy, ale wy ludzie lubicie się mieszać w sprawy związkowe celebrytów.

1

@tomcias10 A skąd ty wiesz czy ona nie okazuje? Jesteś w ich życiu? Sorry, ale kręcenie dalej dramy z niczego, a ty jesteś tego przykładem.

Wielcy umoralniacze społeczeństwa za 5 zł

0

@tbas 2028 będzie ciekawy pod kątem wyborów.

0

@maroon No u mnie nie miało, aby marka się zgadzała i się zgadzała i przyjęło.

Jednak uważam że to powinno zostać zmienione i marka nie powinna mieć znaczenia, tylko etykieta, w tym punkcie się zgadzam.

A co do Kauflandu, to coś Ci tutaj robią w ciula.

5

@draxidox A co ludziom robi Lewandowska złego? Ja na miejscu lewego już z tą baciatą to serio zacząłbym zgłaszać tych hejterów, bo na początku to jeszcze bawiło, ale im dalej w las tym było gorzej i co gorsza nawet dziennikarze tacy jak świecicki robili z tego jaja, co uważam nie przystoi jednak osobie o takim stanowisku.

1

@Cryptolis Ty zgodziłeś się na to aby powołać oddział. Po cholere nam to potrzebne? Ten kraj naprawdę czegoś takiego nie potrzebuje, poza tym no odnośnie gwaltow, zabójstw i pedofili to widać niewiele wiesz na ten temat, bo statystyka i w sumie życie mówi trochę co innego .

Dobrze, a w jaki sposób byś takich ludzi egzekwowal?

4

@norbi77 Miejmy nadzieję że tak, ale jak nie umieli go za kapitol posadzić to tym bardziej nie będą potrafili za to.

0

@Cryptolis Słucham? Nam oddziałów nie potrzeba, to zawsze kończy się źle, zawsze.

0

@Kgorecki2500 Bruh, chyba jednak ta Ameryka, a później wyjazd do Europy.

5

@Barcafan2020 okej "Zgodnie z Konstytucją organy ścigania „mogą użyć siły zagrażającej życiu tylko wtedy, gdy dana osoba stwarza poważne zagrożenie dla nich lub innych osób albo gdy popełniła przestępstwo z użyciem przemocy," - Jakim prawem mogli dokonać morderstwa? Nawet na filmikach widać że kobieta nie stwarzała zagrożenia i do tego oni chcieli zatrzymać zwykłego obywatela. Jaki paragraf spełniała ta kobieta do użycia siły?

Przecież Trump rozszerzył funkcje ice typie. Widzę dupka boli, bo Donalda krytykujo I oddział dla których daje wolna rękę, bo przykłady nadużyc przecież już są nagrywane i opisywane.

5

@Barcafan2020 Tylko ze to nie są policjanci, a agenci zajmujący są ściąganiem nielegalnie przebywających imigrantow.

Nie wiem, wyglądała na spanikowana i tak, nic nie usprawiedliwia morderstwa, tu zginął niewinny człowiek, zresztą jak widać nie pierwszy, a ice w zasadzie bawi się w gestapo.

0

@Barcafan2020 E, ale ja na dole przyznałem się do błędu, więc o co ty kuźwa bijesz pianę?

1

Komentarz usunięty

4

@Barcafan2020 To było morderstwo rozumiesz? Nie wiem, ja nie usprawiedliwiam takich ludzi, a ice już I tak przekracza za dt granice.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?