Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
27
@Fog_W_1899 A ty co, lizak pomarańczowego?
23
@draxidox A coś zgodne z faktami? Ten świr chce siła przejąć Grenlandie I gdzie tu ośmieszenie Europy jak 8 państw stoi murem za dania? Już Niemcy od dawna nie są przychylni do Ameryki jak I Francuzi. Osmieszeniem jesteśmy my którzy będąc w Unii Europejskiej nadal liżemy tyłek Ameryce.
Spoko, władza mu się ugnie prawdopodobnie po wyborach do kongresu, bo gość będzie fikać coraz mniej, a potencjalny najazd na Grenlandie wcale nie musi oznaczać krachu Europy, a Ameryki która spora część kasy przez lata inwestowała właśnie na starym kontynencie.
Jesteś jak ci dziennikarze faktów i innych szmatlawcow którzy tylko podają fatalityczne newsy odnośnie sytuacji geopolitycznej.
1
@LeszekFCB Nowa lewica w pełnej krasie.
1
@JimMorrisonFCB Raz na jakiś czas do świata przychodzi wybraniec.
1
@FcPortoFan1999 Aha, a następnie zamieni wodę w wino.
2
Ale że co? Julian Alvarez zbawi nas od złego czy co? Może mi ktoś wytłumaczyć ten jakże podniosły tytuł Sport?
2
Ale żeby co? Uchronić świat od dewastacji czy jak?
3
@Nazio_87 Piekło mężczyzn, wiadomo.
2
@PatrychoO @zadafcb @Popitek12 Uso na Rumble :(
Brock błagam wróć jak na series i go wywal.
0
@tbas Bernal w tej chwili nie umie wrócić do tego co wcześniej. Zobacz w jaki sposób ten zawodnik nie potrafi znowu być tak przebojowy jak wcześniej, jak stał się zachowawczy i na ten moment nie ma zbytnio argumentów prócz potencjału do dawania mu szans.
0
@ShawnC To prawda, a to przecież bardzo dobry zawodnik jest. Dziwne, bardzo dziwne.
3
@JimMorrisonFCB To już zostało odbyte, skutek jak widzimy nieudany.
7
Jeśli odejdzie Casado to tutaj nie rozumiem Flicka ani zarządu. To dobry piłkarz który jako zmiennik oraz osoba do agresywnego pressingu jak znalazł, bo Marc Bernal który po kontuzji przypomina cień piłkarza sprzed urazu ma być pierwszym wchodzącym z ławki do drugiej linii? Jakoś mi się to nie widzi.
1
@PatrykBarca A jednak jest undisputed I nikt tak nie zdominował ligi jak właśnie Bayer. To wielkie osiągnięcie.
Prawdę mówiąc w realu radził sobie nieźle, ale piłkarze Madrytu to stan umysłu i póki rządzą tam piłkarze, to dalej będzie jak będzie.
5
@PatrykBarca Czemu? Udowodnił w Bayerze, że jest świetny, a Real Madryt to na ten moment tragiczne środowisko.
2
@AlexDark00 Czytanie ze zrozumieniem się kłania.
0
@MessiForeverTheBest Stanoski tak nie wpłynął uważam na ludzi, a Tusk jednak przyczynil się właśnie do powstania ludzi którzy są bardzo ale to bardzo skrajni. Nie ujmuje mu gdzieś tam zasług dyplomatycznych, ale jednak w większości nie dowoził, no i to gość który potrafił jak żaden inny polityk napluć swojemu wyborcy w twarz.
0
@Safrani Owszem, można.
0
@Rifek Właśnie dziś nie byłem.
0
@AlexDark00 Jakoś bym to przezył, ale na szczęscie na aspiruje do takiej rangi.
3
@NeroTFP1 Bardzo dobre przyznam. Nie sądziłem, że zakres psychologiczny jest tak obszerny , jak i także prawniczy , no i dowiedziałem się, że ta nauka miała ogromny wpływ na nas wszystkich, między innymi na system penalny .
1
Komentarz usunięty
3
@NeroTFP1 Same. Ja na przykład miałem wybór między prawem a kryminologią oraz dziennikarstwem. Wiadomo, dziennikarstwo to praca w mediach, a lubię jednak być na swój sposób w centrum uwagi i lubie informowac o wydarzeniach oraz jestem dociekliwy, prawo z uwagi na zainteresowanie polityką , samym prawem oraz możliwe przyszłym zawodem, jednak zdecydowałem się na kryminologię z uwagi na moje zainteresowanie psychologią przestępstw, prawa karnego oraz w przyszłości jednak chciałbym nieść pomoc jako policjant bądź jako detektyw albo kurator sądowy, no i myslalem o AWF, ale po dłuższym zastanowieniu uznałem, że pomimo mojej pasji do piłki nożnej dalsze pchanie się w to w późnym wieku nie za wiele mi da .
To fakt, kwestia pomysłu na siebie , niektórzy go mają, a inni wręcz wcale, no i powołania. Moim zdaniem ludzie idą na łatwiznę w wielu kierunkach, po czym nie pasują do tego, a później załują, że nie mogli cofnąć czasu.
@shinthps Myślę, że same w sobie studia w większosci są szansą rozwoju, to zawsze pozostaje po uczelni, że człowiek wychodzi zawsze jakby taki lepszy, ale ludzie no często nie trafiają z kierunkami, bo ile ja znam ludzi którzy załują tego, że np poszli na ekonomię, a nienawidził siedzieć za biurkiem i nie lubił po prostu tego robić, jednak cos z tego wyniósł.
0
Jakiego polityka nie lubicie najbardziej? Ja na przykład Donald Tusk za to jak zaszkodził na dłuższą metę polityce i jak otworzył wrota najbardziej skrajnym ugrupowaniom , pomimo, że oddawałem na jego partię głos, a później Kaczyński, a wy ?
0
@PeRRy Stanowski przez lata był ostry wobec Tuskow, pslow, był bardziej poblazliwy w stosunku do PiS, z konfa to różnie, no i wisienka na torcie było zapraszanie takich ludzi jak Jaszczur do kanału, do tego będąc w ks wcale taki ostry do PiS nie był, no i to dobry kolega mazurka któremu bliżej do poglądów prawicowych. W Polsce raczej mówi się, że pis to prawica (choć więcej zrobili rzeczy bliższe lewicy niż Tusk który bawił się tym elektoratem), a po, psl I inne przystawki tej partii to lewica, co oczywiście jest błędne, ale taki mamy klimat.
Mogę powiedzieć że to jest nie konserwatysta, a bardziej typowy liberal.
Co do sekciarstwa no nie wiem, jakos Roboo nie zwróciłeś uwagi na komentarze odnośnie książeczki(no dawno tak durnego wpisu nie widziałem jak przeglądem forum, a było wiele, nawet z mojej strony) , a każda już strona po prostu równo go zjechała i to też sekciarstwo?
Jeśli chodzi o mnie to ja tam jestem lewakiem i nie wstydzę się tego mówić, a jeśli ktoś mnie nie lubi to co ja z tym zrobię.
0
@clyde Dziewczynie libre kupiłem, są boskie I nie wiem czy kojarzysz.
3
@wyrek @Trojanek23 Te, jak nie lubię obecnej władzy to gdzie niby był protest na sam pomysł? Poza tym projekt ruszył już w 2021 roku xd.
0
@AlexDark00 Brawo, znasz podstawę, jestem z ciebie dumny.
3
@AlexDark00 Mam duży rozmiar buta :), oj coś Aleksik ci nie wychodzi, no takie życie klauna.
0
@AlexDark00 "jak prostytutce majtki" - No nie wiem czy wiesz, ale majtki ogólnie są potrzebne do ochrony narządów płciowych, zwłaszcza przed zarazkami xd.