Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@NeroTFP1 On chce Grenlandie I mówi że Chiny oraz Rosja wezmą ja sobie (no szkoda ze nie ma na to dowodów)
4
Ale to jest żenujące, że ta rzekoma pokojową Machado oddaje Trumpowi pokojowego Nobla i nawet komitet noblowski jest tym zszokowany.
Doprawdy to jak niektóre władze wręcz liza tyłek pomarańczowemu jest aż zbyt żałosne, ale czy tutaj mówimy o lizaniu tyłków czy po prostu o oddaniu kraju w ręce imperialistow którzy wycisną go co do ostatniego centa i później go zostawia jak cały bliski wschód?
@Comentateiro @Kgorecki2500 @Bykunn @Konradowskyy @lithotripter @semafor @RoberDzik
1
@ranger3120 Czekaj to niby ufasz jej na 100 procent a nie powiesz jej o wszystkim? Nie uważam tego za pełne zaufanie.
0
@jakub1906 Nie lubisz klubu za to ponieważ POLSKI DZIENNIKARZ CHWALIŁ POLSKIEGO PIŁKARZA W ANGIELSKIEJ DRUŻYNIE? WTF
0
@directedbyfcb A obsrałeś?
11
A ja marzę o tym aby mieć 6 w totka.
0
@ranger3120 A może problem nie tkwi w tych kobietach, tylko w twoim doborze partnerek?
3
@Arden Faceci też tak robią i znam przykłady bardzo bliskie kiedy to chłop nie dowiózł po prostu i ostatecznie zostawił kobietę z problemami samej sobie.
To zawsze jest kwestia dobrania się i płeć nie ma większego znaczenia.
1
@escarabajo Nie no jasne, o to w tym chodziło m
0
@Gall No i jakoś miałem do nich większy respect, bo to też nie były primadonny jak obecny Real.
0
@escarabajo Nie wiem, mnie odrzuca każdy, a Vini wiadomo, chociaż śmieszny głupek, ale jednak to zgraja piłkarzy których nie da się lubić.
0
@Mateonvious Ale tam byli charakterniacy jak właśnie Xabi, Modric, Ramos, Pepe I jednak w jakiś sposób to nie były gbury osobiście jak reszta tych obecnych pajaców którzy wszędzie widzą spiski i do tego zachowują się jakby zdobyli góry. Owszem był Cr7, ale kultura pracy tego człowieka to wyprzedza o lata świetlne ta obecną ekipę.
Real Madryt to takie liceum skrojone pod bananowe dzieci.
0
Czy nie uważacie że obecny Real Madryt to najbardziej antypatyczny Real jaki kiedykolwiek oglądaliście? Wiem, były czasy gdzie był tam Figo, ale obecny Real no ma niemal każdego piłkarza którego nie da się lubić, a nowi to prędzej czy później pokazują swoje pazurki w wywiadach, jednakże ich liderzy jak Mbappe czy Cortouis no to nie są najbardziej lubiani ludzie na świecie, Bellinghama szczerze od kiedy poszedł do Madrytu nie trawie, a Vini jak to Vini, kawał dzbana z którego nabija się cały świat, a sportowo to od 1,5 roku jest wrakiem.
Co sądzicie cules na ten temat? Fanów Realu nie pytam, bo ich nie lubię.
1
@D10SLEO Ew Mieczysław.
0
@JimMorrisonFCB Mało oglądasz Milanu. Rafa jest świetnym zawodnikiem.
0
@Aragorn33 Od początku byłem zdania, że ta baba to tylko zwykła uzurpatorka I tyle.
1
@ViscaelBarca2007 To nic, że brakuje im kreatora oraz środkowego obrońcy, to nic, że Haaland jest nie do wyjęcia, ale Florek go sobie zażyczył xd.
0
@Frimpong Jak można pisać, że Zlatan jest przeceniany Boże drogi. Jak ktoś takie rzeczy wypisuje, to nie zna się na piłce.
Wybacz, no ale nie. Gdzie nie był Ibra to tam grał dobrze, w Barcy problemem był dla Ibry Pep o czym sam przez lata wspominał, ale jednak wpasował się do gry. Genialny piłkarz, tylko miał problem z dłuższą gra w jednym klubie.
3
Hahahaha hah, ale jaja ahahahshh. Chwilo trwaj, Realu Madryt przegrywaj.
2
@fejkenq To się nie wyjeb.
0
@clyde Chłop ciągle o inflacji, a ludzi to ma ewidentnie w dupie, no żenada serio.
1
@Roobo Ales ty odklejony od rzeczywistości jesteś.
Wiara w dziki kapitalizm to największa głupota ludzka jaka jest.
0
@PiotrekAkReal Słuchaj, ja jestem w związku.
1
@Safrani Ja mam dziewczynę, niech spada.
0
@Ptasior Szczerze? Nie, na pewno nie jako trener Bayeru przy takim Bayernie.
1
@Sysia11 Okej, rozumiem.
0
@Irmscher10 Zależy, w Białymstoku ceny dóbr konsumpcyjnych są niemal takie same jak w Wwa, ale to chyba urok dużych miast.
0
@Zoker Raczej nie, ostatnio Liverpool się poprawił.
1
@Kgorecki2500 Nie dość że partia proruska, to jeszcze anty społeczna. Niestety podziękować Tuskom za Brauna.
2
@NeroTFP1 Nie wiem, mnie to śmieszy jak oni wstawiają fotki jak Messi coś je albo jest na treningu xd. Oni jakby mogli to by wstawili tweety o tym jak to Messi robi kupę na kiblu i podkreśliliby, że lepiej to robi od Ronaldo.
Moim zdaniem brak pomysłu na tworzenie postów, no i dalej Messi vs CR się niestety klika.