Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Irmscher10 Zależy, w Białymstoku ceny dóbr konsumpcyjnych są niemal takie same jak w Wwa, ale to chyba urok dużych miast.
0
@Zoker Raczej nie, ostatnio Liverpool się poprawił.
1
@Kgorecki2500 Nie dość że partia proruska, to jeszcze anty społeczna. Niestety podziękować Tuskom za Brauna.
2
@NeroTFP1 Nie wiem, mnie to śmieszy jak oni wstawiają fotki jak Messi coś je albo jest na treningu xd. Oni jakby mogli to by wstawili tweety o tym jak to Messi robi kupę na kiblu i podkreśliliby, że lepiej to robi od Ronaldo.
Moim zdaniem brak pomysłu na tworzenie postów, no i dalej Messi vs CR się niestety klika.
2
@NeroTFP1 Ja mam wrażenie że z tych ludzi to wychodzą jakieś instynkty plemienne.
2
@Sysia11 Ile niektórzy tutaj mają lat? Serio, gość w Realu nie gra od 8 lat, już dawno Cristiano porzucił poważne granie, a tu dalej podgrzewanie tematu Portugalczyka.
Serio, dajcie już sobie spokój, bo to się dawno zrobiło nudne.
0
@partymaker No jak osiągasz cel o który walczyłeś przez dekady, to dlaczego nie?
1
Psg zaczyna łapać taki okres na który mówię "syndrom sytego kota" . To kolejny klub który po wielkim sezonie nie gra jak w poprzednim i motywacja już nie jest tak duża jak w ubiegłym roku.
To samo spotykało, City(które już 3 sezon nie umie się po tym pozbierać) , Barcę, to samo spotykało Real i to już wielokrotnie i tym razem może znów to przeżywają.
Ja nie lubię argumentu typu "brakuje im fizyczności" bo jednak gdy robisz taki sezon, to powtórka już nie jest taka łatwa, a presja w zasadzie się zmniejszyła.
6
@Aragorn33 Ale oni będą zbierać się po tym co tam Trump odwala.
3
@partymaker A według mnie to jest syndrom sytego kota. Patrz jak City wygląda po tym gdy wygrali ligę mistrzów, to drużyna która już nie umie wrócić do tego grania sprzed 3 lat.
1
Komentarz usunięty
0
@Aragorn33 Ktoś nim jeszcze się przejmuje od kiedy gra w Arabii?
3
@PatrychoO zajebisty segment, jeden z lepszych w tym roku, jak i w ogóle ostatnich miesięcy.
4
@July_6_BcN I setkę kolejna strzelili przed zjazdem.
1
@Giwera Słońce psychiatryka Madryckiego.
0
@Ojciec5tkidzieci Mbappe akurat pokazuje niemal w każdym meczu, że jest odpowiednim piłkarzem w odpowiednim miejscu i nie zauważyłem aby coś odwalił. Rozumiem wczorajszą reakcje związana ze Szpalerem, bo ciągle dostawać od Barcy kiedy trafiło się do Realu to niezbyt mile doświadczenie, ale na moje to komediant robi tam niezły dym i prawdopodobnie ma duże poparcie w szatni z uwagi na osiągnięcia I możliwe styl bycia, ale to już kolejny raz kiedy z nim są problemy, a od kiedy rodri otrzymał złota piłkę, to widzimy cień piłkarza (i bardzo dobrze) z przeblyskami.
0
@Chada A co napisał?
0
@addept Raczej nie ma gdzie wypić z szefem.
0
@Unbe To się kuźwa zajmij swoim życiem, a nie narzekasz na dzieciaki które się bawią.
Jesteś bezczelny koleś.
0
Xabi chyba widział co się święci, więc postanowił odejść z tego klubu (wedlug źródeł to on podjął decyzję), zresztą jak się na niego patrzyło, to wyglądał na wrak trenera sprzed okresu w Bayerze i się nie dziwię ze podjął taka decyzję, bo mieć w drużynie brazylijskiego komedianta który tupie nóżka, a Perez zrobi wszystko o co prosi to można wręcz osiwiec.
Dobrze, że my mamy właściwego trenera we właściwym miejscu.
5
W sam raz na pobyt w Madryckim psychiatryku.
2
Hahahaha, w Realu widzę po staremu.
1
@JimMorrisonFCB No chyba innego bata nie ma na niego.
0
@SelloutCrowd No I ktoś jest na poziomie Pedriego? To linia fizyczna, ale w żaden sposób nie jest kreatywna.
0
@Starrk Faktycznie, zwracam honor
0
@Deathwing112 Codziennie prowadzę auto :)
0
@Arden Czym zawinił pieszy? Miał dużo czasu na zahamowanie sorry.
0
@Ojciec5tkidzieci obrzydliwe
0
@maroon Nie, pisanie komentarzy to zawsze rzecz przemyślana, nie ma tutaj uważam jakiejś złotej linii w tym temacie i pozwalania na więcej, bo sorry, ale jak puściły ci nerwy, to chociaż nie wypisuj (zawsze komentarze są przemyślane) na forum.
1
@FCB24 Co ty człowieku wygadujesz. Najpierw są emocje, później pisanie komentarzy. Nie tłumacz mi tego emocjami, bo zawsze pisanie komentarzy jest przemyślane, bo najpierw pojawia się myśl, później pismo. To nie rozmowa twarzą w twarz, tylko pisanie wiadomości na klawiaturze.