0

@Herato Nie dostał kogo chciał, ponoć nie chciał Seski, a go dostał z braku łaku, a tak naprawdę tylko Lammens, Cunha i Mbeumo to są jego życzenia (udane w sumie gdy się na to patrzy).

Dodaj fakt że teraz nie ma Amada i Mbeumo I już ofensywa leży, a Bruno ma kontuzje i sam Mount nie pociągnie wszystkiego.

4

Jestem regularnym widzem Manchesteru United i nie, Amorim ponosi małą winę za to co się dzieje w tej drużynie.

Zobaczcie ich kadrę. Dorgu który ma problemy techniczne, Sesko nie nadaje się na takie tempo póki co,a cena chyba ciąży mbuemo i Bruno sami tego nie pociągną, a są piłkarze jak Zirkzee czy Ugarte którzy nigdy nie powinni założyć tej koszulki, dodaj fakt bardzo krótkiej ławki, a o Dalocie to szkoda gadać, bo facet gdy wrócił z Milanu gdzie był punktem wiodacym drużyny osiadł na mieliźnie i marazm trwa po dziś.

Sam fakt ciągłych zmian menedzerow nie pomagał drużynie i ściągnięcie Cr7 to był błąd, bo gość zaburzył drużynę, a Ole jego nie chciał i przypomnę, to właśnie za Norwega ta ekipa zaczynała najbardziej iść do przodu i przy gorszym wietrze oraz fochach Cristiano, a później ruszyła machina syfu pokroju Rangnicka oraz Ten Haga który naciągał bardzo przeciętnych piłkarzy którzy grają w tej drużynie do dzisiaj (nie mówcie o jego geniuszu, bo jego geniusz został szybko zrownany z ziemią w Bayerze, a teraz Bayer czołówka tabeli)

Przede wszystkim problemem jest zarząd, zarówno stary jak I nowy, niezbyt pomaga trenerom, na dodatek często się z nimi wykłóca czego Amorim jest przykładem po wczorajszej konferencji gdzie powiedzmy sobie szczerze, dostał średnich piłkarzy.

Przykra historia, to już 13 lat od kiedy ta ekipa trwa w marazmie, ale 6 miejsce na dzisiejszy dzień to i tak sukces.

@Szreko @Comentateiro @Kgorecki2500 @macio_944

1

@Safrani Nie wierzę w to, że społeczeństwo wyszłoby na tym lepiej, po prostu nie wierzę, poza tym no nawet ja zlikwidujesz to problemy takie jak starzejące się społeczeństwo pozostanie, rosnące koszty usług służby zdrowia (no na to nie ma co żałować, tak samo jak na naukę, zdrowy i mądry obywatel to najlepszy obywatel, o czym świadczą badania) i przede wszystkim już i tak ogromne wydatki zbrojeniowe. Z tego co wiem 800 plus zmniejszyło ubóstwo, a obywatel też zbytnio głodny chodzić nie może.

Pamiętaj że dużo tracimy także na tym, że brak nam jakichś silnych firm które podbijają zachód, brak nam odpowiedniego przemysłu, bo dalej jesteśmy montownią, nie weszliśmy w dobrym momencie w transformacje energetyczna, no i rząd pis przez swoje machlojki spalił miliardy zł.

Polska też boi się podnosić podatków najbogatszym (najbogatszym, zapewne nikt z nas do nich nie należy), ogromnym korpo zza granicy, ahh, temat rzeka.

1

@Arkon 1. Mentalność Polaków - jesteśmy w większości narodem zakompleksionym oraz zawistnym i uważam dosyć prostym do manipulacji, ale to efekt III RP która pozwoliła na to.

2. Narzucanie patriotyzmu - Nie cierpię tego, szczerze tego nie cierpię. Gdy widzę ludzi którzy tak obnoszą się polska i jeszcze narzucają innym obnoszenie się nią to mnie wręcz skręca i te oczywiście poczucie wyższości, że mój naród lepszy od twojego.

3. Akurat klimat jest ok, bo np mieszkać w krajach gdzie jest ciągle ciepło to ulala, poza tym mając zmiany klimatyczne to tak średnio bym powiedział. Uwierz mi, to się docenia.

4. Publiczne usługi - Słaba służba zdrowia, przestarzały system nauczania (a mamy naprawdę mnóstwo fachowców), słaba komunikacja (łatwo o komunikacji mówić ludziom z wawy, powiedz to isobom z takich województw jak podlaskie, warmińsko mazurskie czy lubelskie, wtedy będziemy rozmawiać) oraz system sadowniczy gdzie sędziowie nie opierają się na faktach tylko na swoim widzi mi się.

5. Ceny oraz zarobki - Polacy nie dość że ciężko pracują, to w większości dostają ochłapy za swoją robotę, co więcej ceny za dobra konsumpcyjne są zbyt wygórowane.

6. Mieszkania - Ahh, problem który dotyka niemal każdego. Mieszkania są bardzo drogie, zwłaszcza jeśli chcesz mieć je z rodziną. Wynajem mieszkania także jest drogi, bo sorry, ale dla mnie płacenie 2,5 tys powiedzmy gdy ktoś zarabia minimalna krajowa jest kuriozum, bo większość ludzi tyle zarabia, a kredyt na mieszkanie? Raz, że nie tak łatwo to dostać, a dwa że odsetki są wysokie, a banki rok w rok notuja rekordowe przychody (ciekawe dlaczego?).

1

@michal26 Bo widać to na przeciągu całej wojny w Ukrainie, dlatego opieram to na przebiegu wojny. Rosja nawet robiąc operacje która miała trwać 3 dni totalnie to zepsuła, a po dziś dzień tak naprawdę w ogóle się nie przesuwają do przodu, a gdy stracili Wenezuele I chyba zaczyna się odpływ Ameryki Południowej, to są w jeszcze gorszym położeniu niż wcześniej.

0

@michal26 Zachowujesz się w tej chwili fatalistycznie. Dobrze, prawdopodobnie dokonaja ciężkich ataków, ale Rosja nie umie wykonać takich akcji w sposób skoordynowany, im logistyka leży i kwiczy oraz wiedza.

1

@michal26 Ach wy geopolitycy, a prawda jest taka że Rosja nie jest w stanie i nie będzie podbić Ukrainy, bo gdyby była w stanie to w końcu by to zrobiła. Kolos na glinianych nogach który w tej chwili stracił Wenezuele.

2

@blakkudium Lubie tego gościa, ale od początku mam wrażenie że tam nie gra na linii trener - zarząd, bo piłkarze za nim stoją, ale jeśli z zarządem trener się nie dogaduje to będzie ciężko.

Uważam jednak, że ta historia raczej skończy się jego zwolnieniem.

4

"Sport: João Cancelo szaleje na punkcie powrotu do Barcelony", pewnie jak ten pan na punkcie pewnych pan :



@Luciano99 @Kessie @Eklerek @macio_944 @Kgorecki2500 @Bocheno1

1

@martool2 Zlamanie nogi? Lee, prawdę mówiąc taki uraz jest o wiele lepszy w rokowaniu niż np skręcenie stawu, zerwanie ścięgien, więzadeł, czy nagminne kontuzje mięśniowe.

6

https://www.donald.pl/artykuly/2mWVyeeL/trump-zapowiedzial-rzady-usa-w-wenezueli-dopoki-nie-uznaja-ze-juz-mozna-komus-oddac-wladze

Mm, widać, że Trump ma od Putina lekcje opanowane do perfekcji. A onz dalej cicho co? W ogóle po co one jest skoro niczego nie robi w tak kluczowych sprawach?

@Comentateiro @Kgorecki2500 @Bykunn @macio_944 @Konradowskyy @lithotripter @BillyButcher

1

Joan Garcia jest tak dobry, że nawet strzały broni piłkarzami z pola. Fenomen.

0

@PatrychoO No nie, gdzie unia która jest liberalna I która idzie na rękę Trumpowi jest lewicowa? Jakoś nie widzę wielkiego sprzeciwu sojuszu przeciwko korporacjom, taki prosty przykład.

0

@PatrychoO To nie jest lewica, to jest liberalizm, to zupełnie co innego czego przykładem jest wiele decyzji unijnych I rządów w Polsce.

0

@PatrychoO Dalej mówisz, że nie jestem pozycji.. Owszem jestem, bo mam to uregulowane prawnie. Zarówno do wolności wyznawania swoich poglądów, zgodnie z litera prawa (bo nie wyznaje poglądów ekstermistycznych typu faszyzm, nazizm, komunizm czy w ogólnym tego słowa znaczeniu totalitaryzm), a ty nie jesteś do tego nawet osoba powołana instytucjonalnie aby móc mnie jeszcze za to egzekwować, a po drugie no dobrze, przecież tobie tego nie bronię, ale uważam że twoje nacjonalistyczne komentarze które często uderzają w kogoś o innych poglądach, może narodowości gryza się z prawdziwym patriotyzmem, poza tym stawiasz swój naród na wyższym szczeblu gdzie inne nacje uznajesz za gorsze, gdzie fakty trochę mówią co innego, poza tym drwisz z kultury zachodniej, no wrestling to poniekąd kultura zachodnia jak i wiele rzeczy z których na codzień korzystasz bądź żyjesz.

Na pierwszym miejscu to ja stawiam ludzi niż skrawek ziemi na który nie miałem wpływu gdy się urodziłem , to tak w gwoli ścisłości.

A nazywaj mnie Europejczykiem, mnie to cieszy, bo żyje w najlepszym miejscu do życia na świecie w tej chwili, nawet jak to robisz po to aby wbić szpilkę to mnie to nie boli.

P. S Bez tej lewicy to by nie było związków zawodowych, urlopów, darmowego nauczania czy służby zdrowia ;)

0

@Trojanek23 znam kierownik.

0

@PatrychoO Nie, nacjonalizm I zwłaszcza taki co ty wyznajesz to forma wręcz wywyższania się I uznawania swojego państwa za lepsze, co jest bzdura, bo ten kraj ma wiele wad i należy te wady podkreślić, a za ksenofobie jasne, powinno się karać.

"o wolności słowa jako lewicowiec nic lepiej nie mów" - Ale to ty masz czelność odbierać mi prawo wypowiedzi (a nie masz, praw i kompetencji ci na to brakuje), więc ładny fikolek właśnie wykręcasz.

0

@PatrychoO Dlaczego nie mam prawa? Dlaczego próbujesz mi odbierać prawo do wypowiedzi i krytyki? Czy to nie jest zgodne z duchem wolności słowa?

Twoje komentarze są nacechowane nacjonalizmem, jest to widoczne gołym okiem.

Podchodzić krytycznie nie znaczy jej nie lubić, ale widzieć dobre i złe strony, najwidoczniej takie pojęcia sa tobie obce.

0

@PatrychoO No oczywiście "Europejczycy" w cudzysłowie. Wiesz, że Polska to już jest kultura mimo wszystko zachodnia do której my należymy? Tak pasuje, a ciągle jojczysz jak dziecko i ciągle masz coś do lewicy (jak mi powiesz ze PO to lewica czy cała koalicja to wręcz ciebie wyśmieje o braku pojęcia co to w ogóle jest lewica). Ten kraj nie jest idealny, ja do Polski podchodzę krytycznie aniżeli pochwalnie i zresztą, w twoich komentarzach bije nutka nacjonalizmu, a nacjonalizm jest szkodliwy.

Ta lewica o której piszesz nie ma zbytnio wpływu na Polskę, bo od ponad 30 lat tu rządzi na przemian centroprawica bądź prawica.

0

@Trojanek23 kierowniku nie denerwuj się.

14

A czy posłowie PiS będą teraz krzyczeć w Sejmie Donald Trump? Czy jednak już sobie odpuszczą?

1

@Trojanek23 Kierownik, ty się naucz wpierw pisać, bo oczy bolą gdy to się czyta.

3

Hoho, pomarańczowy znów dąży do pokoju na świecie? Widać robi to w bardzo subtelnym stylu, przyjaciel Putin na pewno jest z niego dumny.

Prawda jest taka że usa chce zabrać rope od Wenezueli, bo oni mają największe złoża ropy na świecie, a ta kobieta która dostała pokojowa nagrodę Nobla to wstyd dla całego świata, ponieważ jej sposób myślenia oraz to co chce zrobić po objęciu władzy jest bardzo podobne do Trumpa.

Nowy rok zaczynamy z hukiem.

0

@PatrychoO Z tobą ostatnio wszystko okej? Non stop widzę od ciebie takie komentarze, gdzie nie wejdę w jakiś wątek to ty robisz jakieś szpilki w stronę lewicy I Europejskiej kultury.Nie wiem, może ty partie załóż albo przejdź do konfy bądź Brauna? Naprawdę twoje umizgi ostatnio już są wręcz męczące.

Well, no jak Europa tobie nie pasuje, to zawsze możesz wybrać kulturę wschodnia, oj tam to zobaczysz fantastyczne wartości na pełnej.

0

@Derean Ostatnio wygrał 3.

Dobrze Milan się sprawuje w tym sezonie, a takie sezony czasem nawet w topowych drużynach się zdarzają.

2

Ac Milan po 18 kolejkach ma 38 punktów, do tego od meczu z Cremonese bez przegranej w Serie A, raptem Milan ma 3 porażki, w Pucharze z lazio oraz w supercoppa z Napoli.

Trzeba przyznać że ten epizod maxa jest o wiele lepszy na początku niż ten kiedy wracał do Juve.

0

Ktoś mnie wywoływal czy jak? Sporo powiadomień podczas mojego niebytu i widzę wywołanie pod komentarzami o Francji.

2

@Jakchcesz Już jeden chłopak tutaj skacze i to porządnie nazywając innych wiadomo kim.

0

@Eklerek Serio? Podajesz troll konto mateckiego? I zresztą, to znak, że imigranci to zło, bo jakaś banda wariatów robi burde? Poza tym sam napisałem u góry aby wpuszczać ludzi z głową, czego Europa nie potrafiła zrobić.

0

@ViscaelBarca2007 To nie transfery są problemem, a Diego simeone. Za jego kadencji no każdy piłkarz w jakiś sposób jest ograniczany. Dzień w którym Diego odejdzie z klubu, a jego miejsce zajmie osoba która stawia na bardziej otwarty football będzie możliwe zbawienny dla Atletico.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?