Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LeszekFCB dziwne, bo dane mówią że imigranci to mniejszość w tym przypadku, w większości przypadków gwaltow sprawcami są partnerzy bądź osoby znajome w roli ofiara sprawca. Dobrze, narracja się trzyma. Chcesz mogę przytoczyć statystki albo badania naukowe, to żaden problem.
To nie naiwność, ja nie kieruję się w przypadku ciebie wybiorczymi przykładami aby pasowało pod tezę. Jakoś bodajże jakiś czas temu skrajny nacjonalista rozjeżdżal ludzi i to był rodowity Niemiec, ale ok, ma pasować do narracji. A ja powiedziałem że częstotliwość zamachow zostanie zwiększona w przypadku migracji? Ale nie znaczy, że imigranci są winni tej sytuacji, zresztą typowa prawica, szuka kozła ofiarnego.
1
@blakkudium Idealny słup pod the blues. Poczekajcie jak zacznie stawiać warunki, to poleci.
Żałosny jest ten zarząd the blues.
0
@Eklerek No I czym mnie tutaj zaskoczyłeś? Masowa impreza, w Polsce też takie są rzeczy, ale o tym się zbytnio nie mówi, ale ok, to wiadomo że wina imigrantow nie?
0
@LeszekFCB To może odpowiedz, a nie teraz Bawisz się w tchórza który prosto w twarz nie umie nic odpowiedzieć? Mam inne zdanie i co? To w twoim światopoglądzie jak coś się nie zgadza to nie potrafisz tego przetrawić, tylko przedstawiasz mnie w tej chwili w negatywnym świetle, bo Ola boga inne zdanie Boże drogi xd. Jak tam z kobietami? Argumentów nie rzuciłeś, tylko jakieś żenujące slogany bez pokrycia z faktami? Kolejny facecik który pozjadał rozumy.
0
@Eklerek No ale poglądy nie mają nic do tego, to są masowki I tutaj kraj nie ma znaczenia.
0
@Eklerek No wczoraj chłop dostał np w łeb na mieście i dzieciaki na dodatek w rękach odpalaly petardy, a już nie wspomnę o tym, że dosłownie obok mojej dziewczyny jacyś wariaci rzucali petarda pod nogi.
Niezły farmazon co? I mam nagrania pokazywać? Bo na pewno miałem na to czas aby nagrać te zdarzenia.
Sądzę w takiej Warszawie takich sytuacji było pełno, bo u mnie w Białymstoku nie brakowało wrażeń pod tym względem.
3
@kubix05 miał ciekawa historie podczas finału. Najpierw przez jego padł rzut karny, po czym jako ostatni dobił Francję i zostali mistrzami świata. Niesamowity mental.
3
@Eklerek fajnie generalizujesz, a ja wczoraj widziałem takie sytuacje niemal ciągle gdy ktoś dostał w łeb, albo rozwalił sobie ręce petarda, bo karetka ciągle i ciągle na sygnale była.
0
@PatrychoO potężna petycja na 70 tys ludzi w ponad 300 mln kraju xd.
2
@partymaker Ten klub nigdy nie dozna stabilności za tych ludzi.
8
Co? Przecież Maresca bardzo dobrze trenuje Chelsea.
Szczerze to jak tak można? Gość zrobił naprawdę świetne wyniki, może i teraz ma gorszy okres, ale kto go nie ma? Arteta miał, pep miał i wielu innych.
Chory klub, taka prawda.
4
Życzę wszystkiego dobrego w nowym roku. Wiadomo, nie każdego lubię, mnie też nie każdy lubi, ale jednak życzę wam lepszego roku niż poprzedni, bo dla wielu był trudny (jak u mnie z powodów rodzinnych) ale i piękny i mam nadzieję że tym co mieli pecha w kończącym się roku następny przyniósł nadzieję i lepsze jutro, natomiast tym którzy uznają ten rok za udany był jeszcze lepszy niż poprzedni.
Wszystkiego dobrego :)
1
@Kgorecki2500 Auta 2 było tak pomylonym filmem
1
@ArcziArtt Bardzo dobrze, jazda z tymi dziadami.
Szczęśliwego nowego roku ci życzę :)
5
Jesus urodził się 5 dni temu i już strzela na Emirates.
Gyokeres ucz się.
0
@Tasde No nie, bo zabijesz przez co małe gospodarstwa jeszcze bardziej, po drugie no nie widzę tego aby tak trzymali się norm, po trzecie to Ameryka Południowa jeszcze bardziej będzie niszczyć ekosystem po tej umowie, poza tym są ciekawsze rzeczy do handlu z południowymi Amerykanami jak metale rzadkie czy ropa.
1
@Tasde Ale ty wiesz, że Europie nie jest to potrzebne.
1
@MesQueUnClub_87 A co do żywności, pamiętaj że mamy większy wybór niż kiedyś, to też nam pomaga w żywieniu się, a zwłaszcza w Europie gdzie zdrowa żywność nie jest droga w porównaniu do usa gdzie to kosztuje krocie.
0
@lithotripter No historia pokazuje że czasem zajść muszą.
0
@Safrani Nie spowoduje, poza tym podatek niczego nie zbawi, z podatkiem powinno iść inwestowanie w budownictwo społeczne, to wtedy zacznie się zabawa.
No to akurat wiem, przykładem jest koalicja deweloperska.
0
@tomek1656 On nie umie ustawić swojej głowy, a co dopiero ludzi.
0
@MesQueUnClub_87 No ale żywność mimo wszystko jest lepsza w tych czasach niż ubiegłych, a zwłaszcza w Europie. Przecież nie z przypadku w ubiegłych czasach ludzie dozywali ledwo 60, czy nawet mniej, dodaj fakt, że mieliśmy masę chorób zakaźnych które potrafiły niszczyć ludność milionami. powodem są także diety, no i ludzie no byli mniej majetni w ubiegłych czasach. No niestety, w przypadku chemii to duża robotę robi globalizacja, ale także w wielu przypadkach dodajesz chemię aby ta żywność się nie zmarnowała, czy rezygnujesz z rzeczy które kiedyś były uznawane za oczywiste czyli mleko z krowy. No dobrze, spaliny spalinami, jednak liczby nie kłamią, ludzie żyją coraz dłużej.
Co do kryzysu, no to ten rząd nie zrobi za wiele, bo jest w układach z wielkimi firmami deweloperskimi, a zwłaszcza KO, jednakże kryzys mieszkaniowy dotyka w zasadzie całej Europy i zmiany zajść muszą, bo inaczej państwo dalej będzie czekać ogromna degrengolada.
1
@MesQueUnClub_87 No widzisz, podatek katastralny jakoś się sprawdza i przy demografii ceny spaść muszą, bo nie będzie komu nawet tych mieszkań kupować, a jednodniowe najmy to zwyczajnie rozbój w biały dzień czy inwestowanie w beton, jakby nie było innych na świecie inwestycji, a bo zapomniałem, na inne inwestycje potrzeba posiadać trochę więcej rozumu, a tutaj większość tychże flipperow i rentierow zwyczajnie zeruje na ludziach i nazywaj to sobie łbem do interesów czy coś w tym stylu, ale tak naprawdę to żerowanie na cudzym nieszczęściu.
No tak, masz na to liczby, ja się nie kieruję wybiorczymi przykładami.
1
@NeroTFP1 On ma co chwilę delulu. Oblakany prezydent.
0
@maroon zdarzyło się z 3 razy w życiu i szczerze? Niektórzy na to zasłużyli I takie korzyści, że no więcej takie sytuacje się nie powtórzyły. Nie używam przemocy, ale chyba w ostateczności na pewnych ludzi nie ma innego wyjścia.
0
@JacekM Na la bamba są.
0
@Popitek12 Przecież powrót Punka jest wyborny . Kev lubię cię, ale co ty chłopie gadasz? No ale pamiętaj, Nash z Punkiem ma na pieńku, więc może dlatego.
Co do Micka no cóż, nie każdy bohater nosi pelerynę.
1
@Bolton No akurat technikę ma całkiem dobra jak na Serba, problemem jest regularność i zdrowie.
0
@LeszekFCB No jednak coś tam znaczę i nie tylko ja, bo społeczeństwo poniekąd kształtuje losy tego świata czego mieliśmy przykład wielu wojen na świecie czy nawet zmian jakie zaszły w naszym kraju. To co piszesz to niczym nie poparta teoria spiskowa.
No nie wiem dlaczego wtrącasz temat 100 konkretów tego rządu który ja krytykuje I którego nie lubię? Może silnych razem o to się spytaj.
0
Widzę, że Dusan Vlahović jest na tapecie Barcy.
No co ja mam o nim powiedzieć . Piłkarz który dysponuje niezłą techniką użytkową, całkiem szybki oraz dobrze grający ciałem i głową, ale niestety jego wadą jest brak regularności, ponieważ Serbski napastnik potrafi strzelać bramkę za bramką, gdzie w kolejnym etapie potrafi się zaciąć nawet na kilkanaście spotkań czego byliśmy świadkami w meczach Juventusu (mówię tutaj o fanach ligi włoskiej oraz Juve , choć fanem Starej Damy nie jestem).
Niby można to uargumentować, że to jeszcze nie do końca oszlifowany diament(a zwłaszcza przy Flicku), ale z drugiej strony ma 25 lat, w Juve wielkiej kariery nie zrobił mając ku temu okazję, no i te jego zdrowie bywa różne, bo też potrafi wypaść na dłuższy okres tak jak teraz. Jednakże czy w tej sytuacji związanej na rynku 9 mamy lepszą opcję?