13

@John_Doe Czego ty tu? Za ural spadaj i w ogóle czemu redakcja nie dała tobie bana? Za to co ty wypisujesz to jakbym znał twoje dane to chętnie bym cię zgłosił jeszcze dalej.

0

@Roobo ale zyskują, dalej chleją tani alkohol xd.

Zresztą nie oczekuje z drugiej strony cudów od typa który egzaltował się piwem.

0

@BorzyKrzys Ale z drugiej strony co jest złego w okrągłym stole? Wszak to jest miejsce historyczne coś jak Auschwitz.

6

@PatrychoO Emotional damage.

0

@Antimadridista_WR Też są żałośni.

0

@gaucho104 Równie żałośni.

5

@BorzyKrzys Gardzę nowa lewica, są tak samo żałośni jak konfederacja czy brauniarze.

0

Jezu jaka ta telenowela między Nawrockim A Tuskiem jest żałosna. Jeden mówi że Braun jest mniej szkodliwy od Tuska (no ja Tuska nie lubię, ale to już było haniebne) A drugi za to głosi, że Nawrocki wszystko i wszędzie wetuje co jest nieprawda, bo jest sporo też ustaw które podpisuje.

Nikomu ten konflikt niesluzy I uważam że w takich czasach zachowanie tej dwójki jest beznadziejna i pokazuje stan polskiego państwa.

2

@misterio To najlepszy mecz w historii piłki nożnej uważam. Żadne inne spotkanie nawet nie ma do tego spektaklu podjazdu. Miałeś wszystko, masę bramek, wymianę akcji, dramaturgie, wybitne interwencje jak ta Martineza oraz te karne. No wybitny final.

Nie wiem czym się tutaj kierują ludzie mówiąc, że final mundialu z 2006 był lepszy serio.

0

@Lionel_Messi10 Populacja amigosow zwiększa się.

0

@derus Moim zdaniem to David Beckham. Czy facet posiadał coś więcej prócz prawej nogi? Nigdy nie był kreatywny, ani nie był szybki, ani nie posiadał jakiejś wybitnej techniki użytkowej, on po prostu miał dobrą prawa nogę, nic więcej, ale za to marketing miał wybitny.

Pisanie o tym, że Ibra jest przereklamowany przez tutejszych ludzi wskazuje na jakiś niedostatek wiedzy o piłce nożnej.

0

@derus Przecież Ibra to mówił prześmiewczo aniżeli na poważnie. Zlatan przereklamowany? No szkoda ze w każdym klubie się sprawdził i robił liczby, do tego umiejętności miał naprawdę wyborne.

0

@Antimadridista_WR Dlaczego? Moim zdaniem David Beckham.

0

Wow, Ter Stegen wraca. No i fajnie, do boju Marc I cieszę się że wracasz :)

2

@majkiii Gość miał beznadziejny sezon i był w jedenastce? Nic nowego w świecie fifa.

1

@majkiii Ahh, klasyka. Jak nie idzie w Madrycie, to negreira winien. Pewnie jak poślizgnął się na skórce od banana, to też mówił, że to z winy Negreiry.

0

@Trojanek23 do Choroszczy na badania.

2

A co to za wojna między stronami Realu oraz Barcy? Bo widzę, że oba fora idą wręcz na żyletki od kilku dni.

Z drugiej strony dobrze, jechać z madryciakami, dla mnie kto im kibicuje, to ma jakiś defekt.

1

@mordini123 Ponoć 11 ma mieć na wyłączność la ligę, więc wrócilibyśmy do sytuacji z roku 2015 kiedy to Eleven przejęło 3 kluczowe ligi.

0

@europejczyk Masz rację.

0

@Bobo25 A kto dał im te telefony? Oni sami?

Jakie w razem są oszołomy?

0

@PeRRy No co? Żałosne to jest. Lewica która popiera izrael, wstyd I pogarda dla takich ludzi, jeszcze nl kultywuje religie XD. Az dziś mnie bierze że ktoś na nich głosuje.

Mógłbym napisać, ale tak szczerze to nie mam czasu.

0

@Herato Nie, nie uważam tak ponieważ on w przeciwieństwie do nich nie dostaje dużo piłek, do tego dość często robi za faceta który obsluza partnerów albo gra ciałem. Na ten moment za wcześnie na takie wnioski i myślę że jak urazy go nie dopadną to prędzej czy później będzie strzelał jak na zawołanie.

1

Rodrygo znowu z bramka what the hell? Rośnie crack ewidentnie w tym realu...

1

https://oko.press/prokremlowski-propagandysta-aresztowany-czego-uczy-estonia

Też jestem zdania że Polska bez chwili zastanowienia powinna aresztować takich propagandystow, a zwłaszcza wziąć się za Brauna. To są wrogowie państwa.

1

@zadafcb Widownia po gongu była cicha, po prostu cicha. W ogóle walka była cudowna, top 3 matchow ceny.

0

@Popitek12 To już perypetie życiowe i wypadki, bo bill I Owen to niestety nieszczęście, a Vince to celowe działanie. Fakt, przeżył też jak mało kto, ale jrgo narzekanie na świat jest doprawdy już smutne.


1

@Popitek12 Nie pasuje do tej roli. Gunther jest idealny. Świetny Ringowo, w prime time, gimmick pasujący do final bossa oraz do zabójcy marzeń, no i bron to coll heel, gunther Już nie.

0

@Popitek12 Ric flair, Scott Hall, John Cena, stone cold steve austin, William regal, undertaker - tak na szybko przykłady wrestlerow którzy więcej przeżyli od niego w biznesie.

1

@PatrychoO Zajebisty jest ten gość. Materiał na gwiazdę wieczoru.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?