Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Popitek12 Ten co narzeka na cały świat?
2
@Popitek12 Że John Cena? Owszem
0
@Irmscher10 No sądy to tragedia, ale ich stan nigdy nie był jakiś dobry. Problem sądów polega na tym, że większość wyroków nie opiera się na dowodach tylko na widzi mi się sędziego, dlatego też ludzie leją ciepłym moczem na nich kiedy Nawrocki odrzucił nominacje nowych sędziów, a i jeśli ludzie myślą że z dobrym prawnikiem wygrają sprawę to powiem krótko, bardzo się mylą, bo to nie Ameryka.
1
@Arkon Jak się nie dotrzymuje obietnic i chce się zrobić z partii przystawkę to się nie dziwię. Mądry i ryzykowny ruch. Nl wzięła i co? Nic, są przystawka, a jak Tusk coś pisnie to dupa, no i nie wierzę w ich wyniku w sondazu, bo jestem pewien że dużo lewicy pójdzie głosować na Adriana.
Tak, bo to nie jest lewica, to pseudolewicowa partia, zwłaszcza gdy jest tam Czarzasty i Żukowska, czyli osobniki których w ogóle w polityce być nie powinno, zwłaszcza tej drugiej za aferę w wannie,bo o ich sprawczosci nie będę wspominać, każdy to widzi.
Nisko, bo nie zrobili niczego złego, ale przynajmniej pelczynska bardzo mocno podniosła debatę mieszkań, więc tu plus, a lewice po prostu za zdradę ideałów i za mizianie się z Tuskiem.
To jest opozycja, poza tym jak krytykują to przeważnie celnie i starają się być przy strajkach, dają swoje projekty, więc w czym tkwi problem? Wiesz no ludzie mocno zaufali lewicy, a Tusk tych wyborców olał, to teraz się zdziwi na kolejnych wyborach.
Tak, jako lewicowiec uważam powinieneś po prostu się zastanowić i tyle i no offence, bo cie lubię, ale no nl nie ma nic wspólnego z lewica prócz nazwy.
0
@michal26 Boże czytam to i nie wierzę jak można być takim odklejonym chłopem od rzeczywistości. Jaka konkurencyjnosc w zdrowiu? To nie powinno podlegać pod narzędzie towaru i brak recept? Że co proszę? To według ciebie leki które przykładowo są niebezpieczne dla organizmu (wiesz jak leki uszkadzają na receptę organizm, wiesz jakiej potrzeba mieć na to wiedzy aby to wypisywać?)? Jezus Maria co ja właśnie czytam.
2
@Arkon Jak można nie lubić razem jako lewicowiec to nie wiem.
Najbardziej to Braun, konfa, nowa lewica (tak, nie cierpię tej partii całym sercem mimo bycia lewakiem), psl,PiS, ko, Polska 2050, partia razem.
To taki mój ranking.
1
@Frimpong O Jezu chłopie xd.
1
@zadafcb Ostatni raz :( Jezu jak ja będę tęsknić za Ceną.
1
@zadafcb Ludziom odbiło z ortonem. Przecież on jest w Arabii i jaki ma to sens skoro walczyli na backlash? Jeszcze walka przedstawiona była jako ta ostatnia w mieście Randyego
1
@Popitek12 Oby gunther go poddał.
1
@macio_944 Nie, bo powie, że jest zbyt woke.
1
@Rastafarnianin Witajcie w kapitalizmie. Ten system coraz bardziej odbija się na świecie i kiedyś on tak upadnie, że będziemy zbierać szczęki z podłogi.
5
Cheetos znów odwala komedie. Tymczasem Donald Trump zmienił czcionkę calibri na times new roman, ponieważ poprzednia była zbyt "woke" xdd
@Comentateiro @Aragorn33 @Arkon @Kgorecki2500 @Safrani @macio_944 @Konradowskyy @lithotripter @misterio
0
@Roobo A to fakt
0
@Who_you_mam Dosłownie alkusow.
12
@Roobo Jezu, egzaltować się napojem który tylko uszkadza organizm.
0
@YeastMoss Poseł KO też udawał? Dobre sobie xd. Przemilczę resztę, bo nie mam już nawet ochoty.
0
@YeastMoss Co do hamasu no dobrze, tylko my dalej o gazie jak I o całej sytuacji wiemy niewiele. Wiemy tyle, że izrael dokonuje mordu, że hamas nie jest święty, ale jak podkreślam, on nie powstał bez powodu, bo to przecież Izrael rozpoczynal swoją ekspansje nie szanując umów ONZ po wybuchu wojny i jej zakończeniu (samo utworzenie tego państwa było błędem z powodu licznych różnic obu nacji)
Nadal się z tym nie zgadzam, dla mnie to wciąż głupota i jednak piłka nożna, to silnie polaryzujace sport który zawsze współgral z polityką, no i kluby są bardzo mocno utozsamione z regionem, a FC Barcelona jest powiazania z wartościami jakie ma miasto.
Ja tam Liberalem nie jestem, ale wiem, że te środowiska z chęcią sympatyzuja z naziolami czego mamy przykład obecnej sytuacji politycznej w Europie. Niespójność w polityce, brak konkretnych działań zawsze prowadzi do kryzysów czy pogorszenia się nastrojow społecznych czego przykładem jest obecny rząd w Polsce.
Czyli flotylla to także akt odwagi czy nie?
Owszem, ludzie którzy są w środku wiedzą więcej, bo zachodnie media przedstawia swoją wersję zdarzeń, tak samo w kwestii Wenezueli gdzie media mówią o obaleniu maduro, a tam trzeba wejść i zobaczyć co się dzieje i skąd nagle takie huczne zainteresowanie trumpa tym krajem, bo przecięz chodzi o wolność Wenezueli co nie?
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@tomek8756 Wyjście do restauracji.
0
@YeastMoss Żaden ze mnie specjalista dotyczący bliskiego wschodu, ale ślepy nie jestem i chyba widzę co robi Izrael z Palestyna. Hamas z przypadku nie powstał chyba co nie? Mają mordy na koncie tak, nawet temu nie przeczę.
Odpowiedziałem tobie na twoje argumenty, że to dalej nie jest akt odwagi, a głupoty, nie tylko pod względem bezpieczeństwa, ale i Pr. Jak to wygląda, piłkarz barcy z miasta które zerwało stosunki z izraelem jako kapitan leci sobie do tego państwa? Już nie wspomnę o tym, że Hiszpania ma negatywny stosunek do Izraela, a Laporta pozwala na taką hucpe.
Nie mam fobii, cenie ludzi wykształconych, a zwłaszcza psychologow, sam korzystam, ale twoje komentarze to jest zabawa w psychologa, nikogo więcej.
0
@Vegeta88 Ale mogę powiedzieć że miliony Urugwajczykow nie emigruje, mogę powiedzieć że miliony brazylijczykow nie emigruje itd itd, jaki to ma sens? Ameryka to fasada i ta fasada prędzej czy później upadnie bez dobrego Budulca.
0
@YeastMoss Tak, a co?
0
@YeastMoss Znów bawisz się w psychologa, znów z marnym skutkiem.
To jest odpowiedź na twoje kłamstwo dotyczące mnie, to odpowiadam, nie wiem, ale manipulujesz słowem aż za dobrze i próbujesz wcisnąć coś czego nie ma, ponownie. Facet, nie jesteś psychologiem, rozumiesz?
No i nadal to jest akt głupoty niż odwagi, jeszcze jako osoba z Barcelony która Barcelona zerwała jako miasto stosunki z izraelem, no ale ok xd.
0
@Commando Bogactwo które nie ma przełożenia na stan ludzki, bo rozwarstwienie między biedota A bogatymi jest ogromne.
0
@YeastMoss Bawisz się w grę słów, a wiadomo o co chodzi, nie rób ze mnie durnia.
Podasz w końcu jakieś konkrety czy odpuścisz? No śmiało, bo możemy tak się droczyć cała noc.
"oznaczające okazywanie poparcia dla jakiejś idei moralnej lub społecznej, niekoniecznie z głębokich przekonań, ale by poprawić własny wizerunek, zdobyć prestiż lub popularność, często poprzez publiczne deklaracje, a nie rzeczywiste działanie. Jest to pejoratywne określenie na puste gesty czy afiszowanie się moralnością. "- No średnio, bo wyrażanie sprzeciwu czegoś na forum które niezbyt jest zgodne z moimi poglądami nie jest pustoslowiem, a prywatnie w swoim życiu zawsze wspieram słabszych, zawsze walczę z wykluczeniem, ale tego nie wypisuje wszem i wobec, bo to. Wiesz czy nie, ale to jest moje ja, a zresztą ja nie mam się z czego tłumaczyć, tylko ty mi to zarzucasz, bez żadnego poparcia.
0
@YeastMoss Podajesz hamas jako akt odwagi, no to tobie odpowiedziałem że nie, to żaden akt odwagi, tylko głupoty.
A co do virtue signalling Gościu, to sobie daruj, to są moje przekonania I zawsze wspierałem w życiu słabszych i tego nigdy nie zmienie, więc się wypchaj z takim tekstem.
0
@PeRRy Dziwne, a jego żona wspiera Izrael, Araujo lata akurat do Izraela w sytuacji kiedy dokonują czystki etnicznej, w sytuacji kiedy miasto zerwało stosunki z izraelem, A co gorsza to klub wydał na to zgodę.
Wam naprawdę pewnych oczywistości nie da się przetłumaczyć.
0
@YeastMoss Konkrety proszę.
Nie byłoby tego wszystkiego gdyby nie działania Izraela. Przypomnę tobie po raz kolejny, to nie ludność izraelska jest mordowana, to nie izraelowi jest odcinana pomoc humanitarna, to nie izrael jest ściśnięty w kleszcze jak Palestyna. No obron to jakoś, dawaj obrońco Izraela.
Stary, albo przechodzisz do konkretów albo kończ.
Odpowiedziałem tobie o twojej odwadze, już nie kłam w żywe oczy koleś.
W ogóle bawi mnie jedno, pochodzisz z kraju który przeszedł holocaust, a jednocześnie cos piszesz o działaniach hamasu jako usprawiedliwienie działań Netenjahu I jeszcze odwaga xd. No dobra, rozkręcasz się, ale pisz dalej, ja czekam.