1

To widzę, że u Araujo aż zwieracze puściły od tego meczu.

Nie dość że słabo gra, to jeszcze żołądek nie trzyma ciśnienia.

3

@D10SLEO No ale kinola ma konkretnego.

0

@maroon Zasłużył sobie na ocenę, każdy w życiu jest oceniany, a jego działania w ostatnim czasie ze szczególnością.

3

@Azazel_Pazuzu Nigdy nie był topowy, ot po prostu zdejmuje swoją prawdziwa maskę, zresztą jak większość konserw gdy sytuacja na to pozwala. Pisałem wczoraj, że niebawem zacznie zapraszać ludzi od teorii płaskiej ziemi.

0

@KamQiX Witaminę C dożylnie? Kto normalny daje witaminę C po chemii? Przecież to może wywołać takie skutki uboczne jak wejście w interakcje z innymi lekami które zakłócaja ich działanie.

On jeszcze oferował terapię z grzybów, ta na raka xdddd m

0

@maroon A co nie zaprasza szurow ta?

0

@FcPortoFan1999 Wiele klubów tak miało , a na koniec i tak ta czołówka zawsze gdzieś odjeżdzała reszcie i myślę, ze kwestia czasu jest jak Lech oraz Raków też będą odjeżdżać lidze w trakcie sezonu.

0

@Arkon Jaga potrafiła ogarnąć grę na kilku frontach, a to świadzy o pewnej konsekwencji w tej drużynie i owszem, Jaga może mieć zadyszkę, ale na ten moment to główny faworyt do zwycięstwa, bo żadna drużyna nie ma w sobie takiej dojrzałości.

0

Raczej to oczywiste, że taki klub jak Górnik wpadnie w dołek, to nie jest w tym momencie tak stabilna marka jak Jagiellonia czy mimo wszystko Lech Poznań pomimo problemów w tym sezonie oraz Raków .

Nadal jestem zdania, że Jaga zgarnie tytuł, bo wygląda na zespół dojrzalszy od reszty stawki .

0

@PatrychoO Bo jak robi wywiady z ludźmi o wątpliwej jakości naukowej oraz ze spiskowcami ,to się nie ma co dziwic i co więcej, nie konfrontuje ich z faktami tylko słucha, a czy to tak powinno wyglądać dziennikarstwo? Uważam, że nie.

0

@PatrychoO Nie, niezbyt cenię tą dziennikarkę, poza tym no to ty nagle wrzucasz jej osobę do dyskusji nie wiedząc po co, to jaka kontra w porównaniu do bożka Rymanowskiego którego ludzie określają wybitnym (a takowym nie jest, bliżej mu już do publicysty jak Stanowski ), a to zwykła konserwa jak Schnepf czy Olejnik i wielu innych tych umiarkowanych dziennikarzy którzy po czasie zdejmują maskę, jak np Lis czy Max Kolonko.

2

@kubix05 Z ujęć to ten w Belgii bije na głowę dworzec Zachodni.

1

@esem91 No nie , jeśli metody się wyczerpują i lekarz stosuje metody niekonwencjonalne to tylko szkodzi zdrowiu pacjenta. NIL z przypadku nie zabiera praw do wykonywania zawodu.

1

@PatrychoO Powiedziałem coś o Shnepf czy Olejnik? No pytam się.

Nie trawie tego "umiarkowanego" prawicowca, bo takowym nie jest co pokazuje na swoim kanale i coraz bardziej zdejmuje maskę. Spoko, jak zaprosi typa co wierzy w teorię płaskiej ziemi to pewnie też coś wrzucisz o tych dwóch dziennikarkach,

2

@esem91 Ej , jak tam tutaj wielcy obrońcy Rymanowskiego, wybitny dziennikarz co nie? Bo zapraszanie szurów i w zasadzie nie konfrontowanie ich z faktami to przecież dowód dobrego dziennikarstwa ta?

0

@Arkon Widzisz, ja obejrzałem Breaking Bad, serial wybitny, ale wiem, że drugi raz po niego nie sięgnę, co najwyżej jakieś fragmenty sobie odwinę.

0

@Arkon W sumie to nic, po prostu nie, ja mam tak, raz obejrzałem, już drugi raz nie zamierzam.

0

@Peciak Araujo nie nadaje się do takiego grania i tyle. Pewne rzeczy nadrabiał swoją fizycznościa, ale tak też się wiecznie nie da.

1

@Arkon Sam bym chętniej przerzucił się na miejska, ale niestety Podlasie jest ubogie w komunikację. Niby ten trend wraca, ale w takim tempie, że ja sobie wyhoduje grzyba na głowie.

Ja średnio na same paliwo wydaje tak powiedzmy 400 zł, a już nie mówiąc o naprawie samochodu gdzie potrafi wynieść lekko 2 tys. Plusem jest komfort i nagle sytuacje w życiu.

0

@Hawajczyk Prawda, ciężko jest wychować 9, nawet takowy Haaland ma coś w sobie nieszablonowego i przecież Mbappe uczył się gry na ulicy.

2

Ludzie chyba odkryli Amerykę z tą 9. Przecież to oczywiste że klub nie wychowa typowej 9, bo przede wszystkim brakuje piłkarzy z odpowiednimi warunkami fizycznymi, a jak była typowa 9 jak Guiu to odszedł do Chelsea (jak widać na ten moment to jego przygoda nie wygląda dobrze), ale za Chiny nie wyglądał na gościa z La Masii.

Uważam że też akademie piłkarskie niezbyt potrafią wychować 9, ale nie tylko w Hiszpanii, ale i na świecie, bo prawdziwi egzekutorzy dopiero się rodzą na placu gry, a akademia to tylko przedsmak tego.

Nie wiem kogo Barca weźmie jako nowy numer 9,ale coś czuję że to może być ten cały Etta Yong jako low cost.

0

@Kgorecki2500 Mam nadzieję że redakcja tego nie usunie ale powiem krótko - Pierdolony Psychopata.

1

@ViscaelBarca2007 Biedny, nie wie co czyni.

2

@MessiForeverTheBest Dobry bait.

0

@Arcybiskup Martin akurat gra teraz dobrze i to powinien być podstawowy obrońca, a nie Araujo jak z Chelsea.

0

@Michal03 bez przesady, to pomocnik, a nie atakujący.

0

@ACRAB95 No niestety, brak inteligencji boiskowej robi swoje.

13

Wam też brakuje... Gaviego? Trzeba przyznać że tej drużynie brakuje kogoś kto da sygnał, a młody to zawsze miał, taki zapał i taki mental, że nie ważne co się dzieje to i tak będzie walczyć do końca o korzystny rezultat i jednak ma to wejście w pole karne.

1

Ronald Araujo - Kiedyś miał być nadzieja w naszej obronie, ale nie dość że stracił miejsce w składzie, to gdy gra to niesamowicie od niego odstaje. Ma ciągły problem z wysoką gra obronna Barcy, popełnia proste błędy przy kryciu, no i jak to u niego bywa odcina mu prąd. Tutaj Pyskowki z arbitrem, a później fatalna interwencja która zabiła Barcę.

Odszedł nie ten obrońca co trzeba, ale mam nadzieję że w zimę już go więcej nie zobaczymy, nie ta para butów, Martin w środku obrony wygląda o wiele pewniej w tej chwili niż Araujo.

2

@Majkel34 Nie nie widzę tego. My wciąż gramy o niebo lepiej niż za Xaviego xd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?