Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Lionel_Messi10 A co gra w przypadku 9?
5
@reakwon Gdzie? Jest taki skuteczny? Suarez w jego wieku już strzelał mnóstwo goli, a w peaku był mvp Premier league, a Argentynczyk dochodzi do takiego wieku, poza tym Luis to także 9, a Alvarez to profil bardziej Griezmanna.
1
@HypeR Ta a system flicka najlepiej działa mając typowa 9, ale ok.
2
@JoeBlack Szkoda ze inwestycja w transfery Atletico przeważnie kończą się tragicznie, no i Alvarez to profil zbliżony do Griezmanna, a raczej mam jest potrzebna 9 i przypomnę, Barca od lat najlepiej funkcjonuje z typowa 9 I jednak transfer lewego jest bardzo udany.
1
@Kgorecki2500 Może, ale to nadal jest szokujące, bo sądziłem że ok 40 procent będzie za Julianem, ale 74?
10
Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego blisko 74 procent ludzi urzedujacych na tym forum woli Alvareza od Kanea? Jak rozumiem można go bardziej chcieć od Osimhena (bo charakter itp) od Guirassyego, bo też nie są tak medialni I nie grali w aż takich gigantach, ale od Kanea? Pomijam fakt że ta pierwsza dwójka wymieniona przeze mnie to opcje bardziej pasujące do Barcy i to są 9, ale, że aż takie poparcie? Harry kane w tej chwili idzie po życiówke, wcześniej też strzelał dużo i Alvarez no nigdy nie zbliżył się do takich liczb i raczej się nie zbliży, ale dalej go ludzie w dużej mierze go wola (pomijam, że historia transferów z Atletico jest od wielu lat tragiczna).
1
@marcin62 Ale zobacz jak twardo się trzyma swojego xd.
2
74 blisko procent za Alvarezem? SERIO? ZA CO? Jak tutaj jest ze 3 lepszych piłkarzy jak kane, Guirassy, osimhen I to są 9 xd.
0
@Herato Mane???????
0
@Tasde Ale wyniki były świetne słuchaj, ważne że wódz zadowolony.
8
@AlexDark00 Sam siebie poniża i obraża swoją głupota, ale ty jak zawsze musisz blysnac intelektem xd.
5
@tbas Ale wyniki są świetne!!
4
@tbas No w kwestii trumpa to drastycznie spada, już nawet jego zwolennicy zaczynają załamywać ręce.
27
Trump co tydzień albo co 3 dzień zapewnia content humorystyczny :
@Comentateiro @lithotripter @semafor @Konradowskyy @Kgorecki2500 @JustJiff @osa91 @Abegor @RoberDzik
0
@lajcior Ja ci dam, ogarnij ortografię błagam.
0
@PatrychoO Wow, dwie kobiety na wskrzyz się zgadzają, a jak z resztą? Może to powiedz jak wygląda w reszcie kobiet hm? Gwałt w Polsce to wciąż temat tabu i nawet nie zdajemy sobie sprawy ile przestępstw seksualnych jest nawet w małżeństwach czy w ogóle w bliskich kręgach, ale wiadomo, ja tam zmyślam, nie znam się itp, a mężczyźni ogólnie mają piekło, a szkoda, że w wielu przypadkach to kobiety są często zawiedzione praca służb, nawet są o tym artykuly, relacje ludzi, to sie ankietuje.
0
@panczo To żaden wzór, napisałem u góry jak to wygląda.
0
@ferdas_rawa No dobrze, zgadzam się z tym że zasada ograniczonego zaufania jest podstawą w jeździe, ale mając drogę krajowa I wieś no to niemożliwe jest aby to nie był obzszar zabudowany, chyba że masz to odpowiednio wydzielone.
0
@JimMorrisonFCB Badania przeprowadza się na wyliczeniach zgłoszeń oraz najczęściej na ankietach które później porównuję się z tymi zgłoszeniami.
0
@panczo W przypadku piłkarzy radzę zawsze być po obu stronach barykady, bo też z przypadku w areszcie Alves nie siedział iw Polsce gwałtem? Definicja zmieniła się od niedawna, bo nie musisz już udowadniać czy byłeś zmuszany siła czy nie, to jest bardzo pomocne.
0
@ferdas_rawa Jak na wiosce mogłeś jechać 90? Jak?
0
@shinthps Po pierwsze po zgłoszeniu policja nawet nie zobaczyła kamer monitoringu, jedynie co zbadała to ślady biologiczne, druga kwestia to było przesłuchanie gdzie policja zachowywała się jakby totalnie ich ten temat nie interesował, a obdukcja została wykonana po tygodniu, no zajebisty jest ten wymiar, nie ma co jak chcesz taki konkret z życia, poza tym takie strony często przedstawiają historie zgwałconych kobiet :https://cpk.org.pl/media/raport-musze-to-z-siebie-zmyc-twoj-styl/
Uważam że jeśli masz doświadczenie to trzeba je przedstawić, bo ja nie będę opierać się na wierzę i chyba na moje to ty jesteś policjantem, bo nawet sposób dyskusji jest wręcz do bólu podobny do policjanta i stąd takie pierdololo na temat gwałtu I oczywiście typowe pytanie "a może sama zaprosiła" facet, macie badać jak doszło do gwałtu, a nie stygmatyzowac ofiarę, bo jeśli jesteś policjantem i tak podchodzisz do sytuacji to sorry ale nie mamy o czym dyskutować, poza tym jeśli nim jesteś to mam nadzieję że żadnej ofiary nie przesłuchujesz, bo jeszcze może dojść do wiktymizacji wtornej przez takich ludzi.
Poza tym jak są zachowywane procedury itp to czemu taki procent nie zgłasza gwaltow?
0
@panczo Jakie wskazujesz konkrety? JEDNA HISTORIA, JEDNA HISTORIA, tymczasem no matematyka w tej kwestii jest nieubłagana, 90 procent gwaltow nie jest zgłaszana, wymiar bo tak, niechętnie podejmuje się działań, kobiety często z sytuacji związanej z gwałtem wychodzą rozczarowane, poza tym prosty przykład gwałciciela 9 który nawet wyszedł dokument na Netflix pt będziesz następna wskazuje na to jak prawo wobec gwałcicieli jest łagodne, a kto wie ile potencjalnych przestępców seksualnych jest wokół nas.
Mam dziewczynę, jesteś po prostu straumatyzowany I nie leczysz tego, w następnej relacji będzie ciężko o zbudowanie związku (chyba że jesteś).
0
@panczo Bla bla bla, no widać że masz antypatie do płci przeciwnej z powodu traumy wyrządzonej w przeszłości przez kobietę.
Mówisz że mam feministyczny bełkot, a ty? Masz bełkot typowego mizogina który z nienawiścią wypowiada się o płci przeciwnej, bo to, że doświadczyłeś zła od kobiet nie znaczy każda taka jest i okej coś napisał, ale ja dyskutuje z tobą o gwałtach, tutaj mężczyźni są w ciemnej dupie, bo historie życia, statystyki, wszystko jest naprzeciw płci męskiej, a jak sprawy nie były zgłaszane, tak dalej nie są, bo policja do gwaltow nadal podchodzi po macoszemu I twój przypadek jaki przedstawiłeś jest jednym z niewielu, w większości ofiary nawet nie pójdą na policję, bo wstyd, bo strach, bo wymiar sprawiedliwości niechętnie zajmuje się sprawa gwałtu z uwagi na trudność śledztwa, ale ok, ty już masz prawdę objawiona, bo jakiś tam jeden przykład na milion pokazuje zło kobiet.
Czuc wybiorczosc I pogardę z twoich komentarzy.
0
@MYTO To taka sama operacja jak ta ruskich w Ukrainie. Jeszcze ludzie zobaczą na co ta panią stać która ma zapędy Trumpowskie.
1
@panczo Podajesz wciąż wybiorczy przykład, a w kwestiach gwaltow większość kobiet tego nie zgłasza. Mojej koleżanki przyjaciółkę zgwałcono w klubie i po dziś dzień oprawców nie odnaleziono, a samą bardzo bała się zgłaszać, tak samo moja była przyjaciółke też zgwałcono przez co latami leczy się psychiatrycznie po tej traumie, a sprawy nie zgłosiła, Chcesz naprawdę dyskutować o gwałtach? Tutaj jeden wyrok ma się nijak do większości dramatów jakie są związane z gwałtem.
No ty akurat przejawiasz objawy mizoginii wobec kobiet, nie pierwszy raz spotykam się z takimi druzgoczacymi opiniami od ciebie, to jakiś efekt traumy? Jeśli tak to powinieneś to leczyć psychiatrycznie.
2
@mekston Widzę widzę, jak ja nie lubię tej zasady.
0
@mekston Niesprawiedliwe, uważam że mecze bezpośrednie powinny się bardziej liczyć.
1
@shinthps Okej szkoda, wolałbym wiedzieć, bo jeśli jesteś fachowcem to zawsze takie zdanie biorę przychylniej pod uwagę, a tak pozostaje mi wierzyć, no ale dzięki.
0
@Encore Chyba bezpośrednie, ale nie jestem pewien