Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
2
@Cyzix Jaki kraj, takie roboty xd.
4
https://www.donald.pl/artykuly/XtTb6VfW/rosja-zaprezentowala-robota-z-ai-ktory-od-razu-zaliczyl-glebe
Super robot, akurat pasujący do mateczki Rasii.
2
@Huck Do więzienia z tobą i spokój.
1
@Aragorn33 Jemu robi wrażenie, bo puszcza oczko do prawicy, a każdy kto puści oczko w prawo najwidoczniej robi mu wrażenie, albo inaczej, niechęć do razem zasłania logiczne myślenie.
5
@michal26 Jak ocieplala wizerunek? Razem w wyborach prezydenckich miało mieć 1 procent, a skoczyli z mniejszym budżetem wyżej od biejat, to wiele mówi o entuzjazmie w tej partii I do tego tworzą coraz więcej ośrodków w mniejszych miejscowościach i są w sprawach które seryjnie dotyczą ludzi jak mieszkalnictwo, nfz czy prawa pracy.
Ocieplanie xddd, ocieplanie wizerunku poprzez podkopywanie razemkow xd.
W ogóle po co się wypowiadasz na ten temat? Przecież nie masz o nim pojęcia I próbujesz zgrywać mądrzejszego niż jesteś, bo ja się zapisywałem do partii to akurat wiem co mówię i za samą podstawę ona już dawno powinna zostać wyrzucona, a razem jeszcze ja trzymało, ale gdy inni stają się bardziej popularni to po co kobieta która tą popularność I to co wypracowuja podburza?
Parę osób czyli kto? Bo większość lewicy miało jej serdecznie dość i robiła to co chciała, a każda partia jak widzi takie sytuacje wyrzuca człowieka z niej i tyle. Bronisz jej tylko dlatego bo zdobyła sympatię wśród prawicy i tyle.
Ojej biedaczku ojej, razem jeszcze skończy wyżej niż nowa lewica
4
@michal26 A ty nie masz argumentów i wiedzy na temat tego co trzeba robić aby urzędować w danej partii, a ona zasłużenie dostała kopa . Tym lepiej dla razem , bo takich ludzi nie trzeba, a ona już i tak nie była żadną wartością dodana, bo robotę tam robi Zandberg z Koniecznym i Merta.
Poza tym szanowana gdzie? Przez ciebie chyba.
6
@michal26 Co ty wygadujesz człowieku? Xd, akurat kto się cieszy ogromnym uznaniem to Zandberg w tej chwili i coraz bardziej zyskuje Zawisza czy Konieczny albo Merta, poza tym kto będzie trzymać osobę która nie idzie z linią partii? Wiesz jak w ogóle wygląda byt w partii? Wiesz czego należy się trzymać? Poza tym taka autentyczna, a coraz bardziej latała za pis i jeszcze wynajmuje prawnika z Ordo Luris (no oczywiście pewnie przypadkiem), a prawda jest taka że bawi się w Pawłowska i tak samo skończy jak ona.
Nie, nie trzyma się ludzi którzy kopia doły.
0
@AlexDark00 A coś więcej? Czy tylko tyle?
1
@tbas Według badań 73 procent ma nadwagę, dość grubo xd.
5
https://www.donald.pl/artykuly/fCBdEH5V/administracja-trumpa-poinformowala-ze-osoby-z-nadwaga-moga-miec-problemy-z-otrzymaniem-wizy
Ale temu to już na Maxa odwala, to UE powinna zrobić podobnie, bo tam połowa społeczeństwa ma nadwagę @Comentateiro @Konradowskyy @macio_944 @semafor @Arkon @Kgorecki2500 @lithotripter @JustJiff
0
@Arkon Inny poziom, inna historia więc jest inaczej.
0
@Arkon A kto przyciąga inwestorów? Nazwiska, więc dotowanie klubów mnie też nie dziwi, bo to szansa dla każdego regionu gdy klub prosperuje.
0
@4drian0 Bardzo możliwe, zważywszy na fakt, że gra nadal cieszy się duża popularnością (cena też xd), aczkolwiek moim marzeniem jest remake dark souls 2,bo ta seria ma wybitne lore, ale wymaga poprawy.
0
@SeWo77 Dla klimatu już potrzebna.
1
@PatrychoO A to nie jest tak że te paczkomaty to były wcześniej już na zachodzie?
0
@4drian0 A ja myślę że coś dużego i nie będzie to nic związane z elden ringiem.
0
@Derpowsky zły pomysł, bo jednak puchary są przede wszystkim dla mniejszych drużyn, to nie jest liga I idea gdzie każdy ma szansę uważam jest słuszna, no i to gratka dla lokalnych kibiców, a taki system jest już w Serie A i lokalsi nie są z tego powodu zadowoleni.
Nie wiem, reprezentacja to powinien być honor, to twój kraj i reprezentowanie go jest czymś więcej niż tylko nabijaniem portfela, tutaj jednak taki wartości jak pieniądze powinny mieć mniejsze znaczenie, bo spójrz jak Messi się zmienił po wygranej mundialu, inny człowiek.
1
@kanver_ Zrobienie jednej przerwy jest niemożliwe z uwagi na aspekt finansowy.
1
@AxelF Wiesz, z drugiej strony w piłce nożnej są za duże pieniądze, tu nie ma w ogóle regulacji, a to jest klucz.
3
Zauważyłem że od pewnego czasu kluby idą na wojnę z reprezentacjami. Najpierw Yamal, teraz Sesko, gdzie reprezentacja Słowenii nie dostała nawet karty medycznej, a wcześniej to był Harry Kane, Dembele czy Frenkie kiedy obie strony miały do siebie pretensje o stan piłkarzy.
Naprawdę powoli zaczyna mnie to irytować, jak się kluby zachowują. I tu nie chodzi o tam żadne dobro piłkarza, tylko o generowanie zysku, bo sorry, ale takie sytuacje będą się dziać coraz częściej, a jeszcze oliwy do ognia dolewa Fifa swoimi prominentymi pomysłami .
0
@Szreko Bo nie ma podstawowych walorów piłkarskich.
0
@PietrasCoelho OK, ale kto teraz jest na podobnym poziomie co Kamil z obrońców?
0
@MirusAmisz Glik też osiągnął dużo w piłce nożnej.
0
@Arkon A dlaczego z twoich pieniędzy idzie na kulturę? A dlaczego z twoich pieniędzy idzie na inne formy rozrywki? Piłka nożna to jest forma kultury, tożsamości miasta.
0
@Arkon Ale nad Barca nie stoi jeden inwestor tylko socios więc nie można tego klubu nazwać prywatnym, a czy się dorzuca? Też nie wiem, wspominam wątek socio.
Wiele klubow polskich ma dotacje, to normalne, nawet kluby a klasy dotuje gmina.
0
@RozowaPantera No ale remont się zaczyna od 13 listopada, więc jakie niby utrudnianie?
0
@RozowaPantera To źle? Poza tym a to nie od czwartku?
3
@UriBoyka No dobrze, ale jednak miliony ludzi miało mieszkania, po dziś z nich korzystają, a co robią obecne władze w tej sytuacji? Nic, wszystko zostawiają deweloperom, bo wolny rynek ureguluje, a jak się okazuje nie, nie reguluje tylko pogarsza sytuację.
1
@Ptasior Fakt faktem Gierek zrobił więcej dla mieszkalnictwa niż wszystkie rządy III RP razem wzięte.